MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 41 » Ocenění » Zahraniční účastníci

Ocenění zahraniční účastníci

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kuba, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Pákistán, Panama, Polsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Seychely, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam

Albánie

Tirana - Group Gezimi i Syrit
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Argentina

General Villegas - La Fragua Taller Escuela gratuito de niňos pintores
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Arménie

Charentsavan - Resource Center
Keramika

Čestné uznání

Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kasakh - G. Nzhdeh Street
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Nerkin Getaschen - Mittlerer Schule A. Jeghiasarjan No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - Children and Youth Center of Culture and Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Mesropyan Edik Artavazd, 16 let
Yerevan - Educational complex Armenian national lycee after Anania Shirakatsy
Malba, kresba

Čestné uznání

Yerevan - National Children´s Library after Khnko-Aper
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Austrálie

Melbourne - Czech School Melbourne
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Ázerbájdžán

Baku - Centre of Russian Culture
Malba, kresba

Čestné uznání

Baku - Creative Center for Children and Teenagers
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Nabiyeva Elvina, 15 let
Baku - The City Centre of work of the 46 non-school, Sun drawing studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Guba - Guba Child Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Saray - Children´s Art School
Malba, kresba

Medaile

↑ Nahoru

Bahrajn

Jeblat Habshi - Al - Rawabi School of Bahrain
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Belgie

Anderlecht - Cardijnschool
Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

↑ Nahoru

Bělorusko

Brest - GUO Srednaya shkola No. 10
Malba, kresba

Čestné uznání

Mozyr - Centr detskovo tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Soligorsk - Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Studia IZO "Syuzhet" GUDO DTDiM
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vitebsk - UO GOSSH School No. 25
Malba, kresba

Čestné uznání

Vitebsk - Vitebsk Children Art School No. 1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Zaslavl - Zaslavskaya Shkola Iskusstv
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bosna a Hercegovina

Vlasenica - Primary school Vuk Karadžić
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brazílie

Vassouras - RJ - Casa de Cultura Pres, Tancredo Neves
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Brunej

Bandar Seri Begawan - Seri Mulia Sarjana School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Bulharsko

Lovech - Art-School GEYA
Malba, kresba

Čestné uznání

Pleven - Children´s Art School Kolorit
Malba, kresba

Čestné uznání

Pleven - Fine arts school, Centre for work with children
Malba, kresba

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Sevlievo - School of Fine Arts Razwitie 1870
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Sofia - Art studio Prikazen Svjat
Malba, kresba

Medaile

Targovishte - Arts school Arteya
Malba, kresba

Čestné uznání

Targovishte - Fine Arts School
Targovishte - Fine Arts Studio Dasha
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Černá Hora

Rožaje - OŠ Bratstvo Jedinstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Čína

Beijing - 3i Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Chang Sha - Xiao Yu Er Art School
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Hong Kong - Artin Creative Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Cuckoo Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Tin Yuet Sum Charlotte, 5 let
Hong Kong - Leaps and Bounds
Malba, kresba

Čestné uznání

Hong Kong - Los Ninos Art Workshop
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Hong Kong - Simply Art
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Hong Kong - VKIDS Creative
Malba, kresba

Čestné uznání

Wuxi - Wuxi Sijitonghua Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Wuxi - Wuxi Sijitonghua Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Egypt

Alexandria - Alexandria Sporting Club, Children Art Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Madraset - Madraset Al Giza Al Thanawa
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Estonsko

Kohtla-Järve - Dom Tvorchestva Shkolnikov
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tabasalu - Tabasalu Lasteaed Tibutare
Malba, kresba

Čestné uznání

Tartu - Tartu Children´s Art School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Etiopie

Addis Abeba - BeteSeb Academy
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Filipíny

Makati - Assumption College
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Manila - St. Stephen´s High School
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Gruzie

Tbilisi - Art School Chveni Saxli
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Chorvatsko

Barilović - OŠ Barilović
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Brcković Ružica, 9 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

  • Marčac Tomo, 10 let
Bjelovar - I. OŠ
Malba, kresba

Čestné uznání

Cres - OŠ Frane Petrica
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Crikvenica - OŠ Vladimira Nazora
Križ - Foto Video Klub 35mm
Fotografie

Čestné uznání

Lopatinec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Fotografie

Čestné uznání

Nova Gradiška - OŠ Mato Lovrak
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Opatija - OŠ Rikard Katalinić Jeretov
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Valpovo - Centar tehničke kulture Valpovo
Fotografie

Čestné uznání

  • Čvagić Petar [ 1 | 2 ], 13 let
  • Jovinac Danijel [ 1 | 2 ], 8 let
Varaždin - Fotoklub Varaždin
Fotografie

Čestné uznání

  • Posavec Tamara [ 1 | 2 ], 14 let
  • Vresk Anja [ 1 | 2 ], 15 let
Velika Gorica - OŠ E. Kumičića
Fotografie

Medaile

  • Vilus Erika [ 1 | 2 ], 14 let

Čestné uznání

  • Lisec Karla [ 1 | 2 ], 12 let
Vuka - OŠ Milka Cepelića
Fotografie

Medaile

Zagreb - Hrvatski Fotosavez
Fotografie

Medaile škole za kolekci fotografií

↑ Nahoru

Indie

Ahmedabad - Hobby Center For Art
Malba, kresba

Čestné uznání

Baroda - Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

Hyderabad - Young Envoys International
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Mumbai - Shefali´s Art Classes
Malba, kresba

Čestné uznání

Vadodara - Kanti Rana´s Hobby Centre
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Indonézie

Bandung - Sanggar Gambar Anak-Anak Bina Kreativita Ananda
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Írán

Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Itálie

Firenze - Istituto Comprensivo Verdi
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Izrael

Jerusalem - Studio of Art - Ruta Kreitser
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Japonsko

Praha 6 - Řepy - Japonská škola v Praze - Japan School of Prague
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tokyo - Kamon Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kanada

Edmonton - SVU Alberta
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kazachstán

Almaty - Shkola - Gimnazia No. 83
Malba, kresba

Čestné uznání

Pavlodar - Children´s Art school No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Ust-Kamenogorsk - Detskaya khudozhestvennaya shkola
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

↑ Nahoru

Korejská republika

Busan - Busan Middle School of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Chungcheongnam-do - Eumam Elementary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Kuba

Havana - Casa de la Cultura Rita Montaner
Malba, kresba

Čestné uznání

Quemado de Guines - Casa de Cultura Luis Jorge León
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Litva

Elektrénai - Elektrenu Art School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kuršénai - Kuršénai Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Marijampole - Marijampoles Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Marijampole - Marijampoles Kindergarden Rüta
Malba, kresba

Čestné uznání

Panevezys - Panevezys Fine Arts School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Keramika

Čestné uznání

Radviliškis - Vaižganto Progimnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

Salantai - Salantu Meno Mokykla
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Skaudvile - Skaudvile Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

Trakai - Art school of Trakai
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Viekšniai - Viekšniai Vincas Deniušis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Vilnius - Vilnius Gabijos Gymnasium
Malba, kresba

Čestné uznání

Vilnius - Vilnius Minties Gymnasium
Fotografie

Čestné uznání

↑ Nahoru

Lotyšsko

Adazi - Adazi Childrens Art and Music School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Bauska - Bauska Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Césis - Césis Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Césis - Césis BJC
Malba, kresba

Medaile

Keramika

Medaile

Čestné uznání

Daugavpils - 16. Vidusskola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Daugavpils - Daugavpils 9. viduskola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šabuneviča Sofija, 16 let
Engure - Engures school of Music and arts
Malba, kresba

Medaile

Keramika

Čestné uznání

Kekava - Kekava Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Fjodorovs Raimonds, 12 let
Lívánu - J. Graubina Lívánu Muzikas un Makslas Skola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Marupe - Marupe Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Ogre - Ogres Novada BJC
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Priekuli - Priekuli Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Rézekne - Centre for Schoolchildren by Interests
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - BJC IK Auseklis
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - BJC Rigas Skolenu Pils
Malba, kresba

Čestné uznání

Riga - BJC Zolitude
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Riga - Center of creative learning
Kombinovaná technika

Medaile

Čestné uznání

Riga - Children and Youth art center Milgravis
Keramika

Čestné uznání

Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Riga - Rigas Juglas Vidusskola
Kombinovaná technika

Medaile

Rumbula - Gaismas Internatpamatskola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Tukums - Tukums Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Šváne Paula Emílija, 9 let
Ulbroka - Ulbroka Music and Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Upesciems - Bergu Muzikas un Makslas Pamatskola
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Auškaps Mikelis, 8 let

↑ Nahoru

Maďarsko

Berettyóújfalu - Igazgyöngy Alapfokú Müvészeti Iskola
Malba, kresba

Čestné uznání

Jászberény - Peszterikum Children Creative Workshop
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Havrán Márk, 8 let
Kecskemét - Jövőnkért AMI Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Kozármisleny - Kozármislenyi Alapfokú Müvészetoktatási Intézmény
Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola És Ami
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Malajsie

Klang - Sim Art Class
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Teng Sion Wei, 6 let
Penang - Yeow Chye Art Centre
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

↑ Nahoru

Mexiko

Mexico - Montessori San Jerónimo
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Arroyo David [ 1 | 2 ], 7 let
  • Garcia Silvia, 11 let
  • Ibarra Luz Daniela, 10 let
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Moldavsko

Chisinau - Colledge Tehnologic
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Mongolsko

Ulaanbaatar - Gan Zam Secondary School No. 20
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulaanbaatar - Mongolian Children´sArt and Creativity Center
Malba, kresba

Čestné uznání

Ulaanbaatar - Shine Mongol
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Erdenebat Dulguun, 15 let

↑ Nahoru

Německo

Pirna - Friedrich-Schiller Gymnasium
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Nizozemsko

Groningen - R. Schumanstraat 26
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Norsko

Oslo - Oslo International School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Pákistán

Karachi - Beaconhouse School System, Middle Branch
Malba, kresba

Čestné uznání

Karachi - The City Kindergarten IV
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lahore - Beaconhouse School System, Liberty Campus
Malba, kresba

Čestné uznání

Lahore - Lahore Grammar School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Panama

Changuinola - Instituto Profesional Y Técnico el Silencio
Kombinovaná technika

Medaile

Panama - Instituto Bern Bautista Bilingue
Malba, kresba

Čestné uznání

Panamá - Instituto Fermín Naudeau
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Polsko

Gorlice - Mlodziežowy Dom Kultury
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Rybnik - Mlodziezowy Dom Kultury
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rumunsko

Bucharest - Asociatia Culturala Terra Art
Fotografie

Medaile

  • Ghemes-Nemethi Adrian [ 1 | 2 ], 12 let
Bucharest - High School of Fine Arts Nicolae Tonitza
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Bucharest - Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza
Malba, kresba

Čestné uznání

Corbeni - Cercul Cuolare Si Vis
Malba, kresba

Čestné uznání

Eibenthal - Scoala cu clasele I-VIII
Fotografie

Čestné uznání

Iasi - Chimiei street
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dascalu Alexandru Viorel [ 1 | 2 ], 5 let
Iasi - Primary School Vasile Conta
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Rusko

Baranchinskii - MKOU DOD KGO BDSHI
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Briansk - Detskaia Khudozhestvennaia shkola
Malba, kresba

Medaile

Eniseisk - MBOU DOD Detskaya khudozhesvetnaya shkola
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Ioshkar-Ola - GBOU DOD RMVe Nacionalnaya prezidentskya shkola iskusstv
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Izhevsk - Centr detskoho tvorchestva
Malba, kresba

Čestné uznání

Kaluga - Children´s School of Arts No. 4
Keramika

Čestné uznání

Kazan - Fotoshkola Centra Detskogo tvorchestva
Krasnoyarsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola no. 1 im. V. I. Surikova
Keramika

Čestné uznání

Kropotkin - Children Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

Kushva - School of Art No. 1
Malba, kresba

Čestné uznání

Lesnoi - MBOU DOD Detskaia Shkola Iskusstv
Keramika

Medaile

Čestné uznání

Mirniy - MKOU DOD DSHI No. 12
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Moscow - Children art gallery Izopark
Malba, kresba

Čestné uznání

Novokuzneck - MBOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 2
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Kombinovaná technika
Novorossiisk - Art studio Mahaon
Keramika

Čestné uznání

Novoshakhtinsk - MBOU DOD TSRiDiYU
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Novosibirsk - MBOU SOSH 162
Malba, kresba

Čestné uznání

Omsk - BOU DOD DSHI No. 1
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Keramika

Čestné uznání

Penza - Children Art School No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Penza - DKHSH No. 3
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Kurileva Vlada, 12 let
Ryazan - Ryazanskii gorodskoi Dvorec detskogo Tvorchestva
Malba, kresba

Medaile

Salsk - MOU DOD Detskaya khudozhestvennaya shkola goroda Salska
Malba, kresba

Čestné uznání

Saratov - SGOO Detskaya studia Izobrazitelnykh Iskusstv
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Saratov - Studia sgtu
Malba, kresba

Čestné uznání

Severodvinsk - Artschool No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Sukhoi Log - MBOU DOD SDSHI
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pismareva Inna, 15 let
Ufa - Detskaya Khudozhestvenaya shkola No. 2
Malba, kresba

Čestné uznání

Ufa - Khudozhestvennaya Shkola Khudozka
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Unecha - MOU DOD Unechskaya DHSH im. J. I. Sahanova
Vladikavkaz - Childrens Art Studio Blue Wind
Malba, kresba

Čestné uznání

Vladikavkaz - Republic Liceum of Arts
Malba, kresba

Medaile

Čestné uznání

Zelenogorsk - School of Children´s Art
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Řecko

Athens - Social Cooperative Enterprise
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Makedonie

Bitola - Children´s Art Studio St. Cyril and Methodi
Malba, kresba

Čestné uznání

Desovo - Primary School OU Pere Toshev
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Kocani - SOU Ljupcho Santov
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Miladinova Ana, 15 let
Kumanovo - OOU Braca Miladinovci
Malba, kresba

Čestné uznání

Prilep - Primary School OOU Kiril i Metodij
Prilep - Primary School OOU Krume Volnarovski
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Veles - OOU Sv. Kiril i Metodij
Malba, kresba

Medaile

  • Aleksandarski Stefan [ 1 | 2 ], 14 let
Veles - OOU Vasil Glavinov
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Spirkovski Bobi, 14 let

↑ Nahoru

Seychely

Mahé - Pointe La Rue Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Singapur

Singapore - Pibilotti Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

Singapore - Si Ling Secondary School
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

↑ Nahoru

Slovinsko

Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Malba, kresba

Čestné uznání

Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci grafiky

Semič - OŠ Belokranjskega odreda Semič
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci grafiky

Šentjur - OŠ Franja Malgaja
Malba, kresba

Čestné uznání

Slovenske Konjice - OŠ Pod Goro
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Srbsko

Beograd - Children´s Cultural Center Belgrade
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Rapaić Simon, 7 let
Beograd - Likovni Atelje Artino
Malba, kresba

Čestné uznání

Novi Sad - PU Radosno Detinjstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Novi Sad - PU Radosno Detinjstvo
Malba, kresba

Čestné uznání

Novi Sad - PU Radosno Detinjstvo - vrtič Različak
Malba, kresba

Čestné uznání

Sremski Karlovci - Radostno detinstvo Novi Sad
Malba, kresba

Čestné uznání

Subotica - MKC Nepker
Malba, kresba

Medaile

  • Cibolya Stella [ 1 | 2 ], 12 let

Medaile škole za kolekci grafiky

Subotica - Workshop Em ART
Malba, kresba

Čestné uznání

Velika Plana - OŠ Sveti Sava
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

↑ Nahoru

Thajsko

Pakred - Kolor Me Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Tunisko

Sidi Dhrif - Institution Privée Laghmani
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Turecko

Antalya - OVA Secondary School
Malba, kresba

Čestné uznání

Izmir - M.E.B. Özel Cocuk Sanat Atolyesi
Malba, kresba

Čestné uznání

Ordu - Dr. M. Hilmi Güler Bilim Ve Sanat Merkezi
Malba, kresba

Čestné uznání

Sakarya - Adapazari - Nurí Bayar Ilkogretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Samsun - Gulsum Sami Kefeli Ilkogretim Okulu
Malba, kresba

Čestné uznání

Tokat - Tokat Bahcesehir College
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Altintas Sude, 12 let
  • Tasseten Doga, 12 let

↑ Nahoru

Ukrajina

Banilov-Podgornii - A childrens photostudio Fokus
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Cherkasy - Public Manyprofiled Youth Centre, Club Rovesnik
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Donetsk - Art-studio Divo, The City Palace of Children and Youth Creativity
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Iagnisheva Varvara, 16 let
Kamyanets-Podilsky - Kamyanets-Podilsky Children´s Art School
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Pidgorna Anastasia, 14 let
Kharkiv - Liceum of Arts No. 133
Malba, kresba

Čestné uznání

Kirovograd - Regional Center of Child´s and Youth Creation, Art Studio Sonyashnyk
Malba, kresba

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Krivoj Rog - Gorodskoy Dvorec Detskogo Tvorchestva Goricvit
Lugansk - Studiia Radnoi H. A.
Fotografie

Čestné uznání

Lugansk - The Palace of Educational Activites in Out-of-School hours for Children and Youths
Keramika

Čestné uznání

Kombinovaná technika

Čestné uznání

Lvov - Center for Child and Youth Creativity, MZHK-1
Malba, kresba

Medaile

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Nizhyn - Children School of Arts
Malba, kresba

Čestné uznání

Putyla - Putilskii Tsentr Detskoi i iunoshskoi tvorchosti
Sambir - National Art Group Art Studio CPO
Malba, kresba

Čestné uznání

  • Dobra Nadij, 16 let
Sambir - Shkola dekoratyvno-uzhytkovogo mystetstva
Sumy - Photostudio My, Centr NTTM
Fotografie

Medaile

Čestné uznání

Ternopol - Ternopilskaia Khudozhestvenaya Shkola
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Zaporozhe - Zaporozhye Art Association
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

USA

Los Angeles - Fine Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

San Jose - Mr. Duan´s Art Studio
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Uzbekistán

Tashkent - Chilanzar
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Velká Británie

Cheshire - Acton Church of England Primary School
Kombinovaná technika

Čestné uznání

Thetford - Thetford Grammar School
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

Venezuela

Barquisimeto - Centro de Arte Creatium
Malba, kresba

Čestné uznání

Caracas - Plastilinarte
Kombinovaná technika

Čestné uznání

↑ Nahoru

Vietnam

Hanoi - Ha Noi Children´s Palace
Malba, kresba

Čestné uznání

↑ Nahoru

« Ocenění

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus