» Archiv ročníků » Ročník 50 » Exponáty » Evropa » Slovenská republika
Exponáty - Slovenská republika
Medaile:
Verkinová Elizabeth (13 let), Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Borloková Nikola (7 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Marec Alex (11 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Petlušová Alžbeta (13 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Trudičová Ela (9 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Úradníčková Hana (6 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Janíčková Simona (15 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Krajňáková Zoe (15 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Miklošíková Michaela (16 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Pigošová Magdaléna (14 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Stoličná Tereza (15 let), art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Bargárová Bibiana (15 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Dudláková Lea (12 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ferancová Agnes (13 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ferková Diana (10 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fundárek Bruno (14 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mišák Juraj (10 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Weber Zara (10 let), ZŠ a MŠ M. R. Štefánika, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Andruščák Michal (11 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Brezinová Paulína (6 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fedorová Annamária (11 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hrkľová Ema (11 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Jurina Martin (12 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kurnotová Viktória (12 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mudroňová Mária (13 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Púčiková Andrea (9 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Šlachtová Nina (13 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Trubanová Karolína (14 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vrábeľ Adam (9 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vrábeľ Adam (9 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vrábeľ Matúš Jozef (7 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Žáčik Jakub (13 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Krivušová Veronika Júlia (14 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Nosáková Nina (14 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Nosáková Nina (14 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Sanigová Klára (14 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Sanigová Klára (14 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Šimeková Tatiana (15 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Birošíková Agáta (10 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Blašková Lenka (10 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Boško Jaroslav (9 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Miháliková Veronika (11 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mikuš Dominik (9 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Topor Šimon (11 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Gallík Teodor (10 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Porubovič Peter (15 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Steigaufová Klaudia (11 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tobisová Alžběta (15 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tomasová Nela (6 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ulbrich Adam (11 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kuzmín Jelisej (14 let), Súkromná ZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kolumberová Magdaléna (11 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kolumberová Magdaléna (11 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
McArthur Natália (6 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pavličková Leila (10 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Slodičáková Hana (6 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Uličný Martin (7 let), ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vereš Marek (13 let), Spojená škola – Špeciálna škola, Topoľčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Podmořský život“ (bez udání věku), Denný stacionár Naše stacko, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Černoková Petronela (bez udání věku), Dzureková Daniela (bez udání věku), Stoklasová Veronika (bez udání věku), Denný stacionár Naše stacko, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pavelek Dušan (bez udání věku), Denný stacionár Naše stacko, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Drusková Viktória (12 let), ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Hrabovský Leo (10 let), ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Slovenská republika