MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Zaregistrované práce - Rusko

Zde si můžete ověřit, kdy jsme zaslané práce Vaší školy, organizace nebo jednotlivce v Lidicích zaregistrovali do 49. ročníku MDVV 2021.

Zkontrolujte, zda jsou údaje (název školy, adresa) uvedeny správně, v případě nesrovnalostí nás kontaktujte na: children@lidice-memorial.cz.

Pozor!
Nezasílejte, prosím, dotazy ohledně doručení konkrétních zásilek. Vyčkejte, až bude Vaše zásilka zapsána, zápis probíhá postupně. Zápis probíhá od druhého lednového týdne až do zahájení 1. kola poroty soutěže.

Školy

Škola2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Bazarno-Matakskaya SOS, Bazarnie Mataki, ulica Shkolnaya, dom 6, PSČ 422870 2 0 0 0 2 13. 4. 2021
Secondary School No. 50, Belgorod, Yesenina 52-B, PSČ 308036 15 0 0 0 15 22. 3. 2021
MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Prospekt 60-letiya SSSR 12, PSČ 679000 89 0 0 0 89 17. 5. 2021
MBO DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola, Briansk, Gorkogo 42, PSČ 241050 12 0 0 0 12 1. 4. 2021
Department of Rehabilitation for Children and Adolescents with Disabilities, Buzdyak, Socialistic street 2, PSČ 452710 6 0 0 0 6 19. 2. 2021
MBOU DOD Centr Detskogo tvorchestva, Dankov, Volodarskogo 44, PSČ 399850 3 0 0 0 3 9. 4. 2021
Maou Sosh N. 183, Ekaterinburg, ul. Pehotinzev 4A, 620141, PSČ 620141 12 0 0 0 12 22. 3. 2021
Municipal budgetary institution of additional education Fryanovo Children´s art, Fryanovo, Lenin Square, building 3, PSČ 141146 30 0 0 0 30 1. 4. 2021
Detsko- podrostkovyi tsentr Sodrujestvo, Kaluga, Plehanova 79, PSČ 248000 0 0 0 2 2 23. 3. 2021
Detskaya Shkola Iskusstv, Kamenolomni, 40 let Oktyiabrya 49/7, PSČ 346480 4 0 0 0 4 9. 4. 2021
Children Art School, Kaspiysk, Sovetskaya 18, PSČ 368300 18 0 0 0 18 26. 3. 2021
Children School of Art, Kazanskaya, Lenina 12a, PSČ 352 147 25 0 0 0 25 22. 3. 2021
Children's Art School named after Alexander S. Rozanov, Kirovsk, Khibinogorskaya street, house 34, PSČ 184250 16 0 0 0 16 13. 4. 2021
Children's Center Lesenka, Kotelniki, Kuzminskaya 15, PSČ 140054 6 0 0 14 20 6. 4. 2021
Children Art School No. 15, Krasnoyarsk, Matrosova 16a, PSČ 660016 13 0 0 0 13 26. 3. 2021
Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. V. I. Surikova, Krasnoyarsk, Lenina 79, PSČ 660049 9 0 0 0 9 13. 4. 2021
MAUDO DSHI No. 16, Krasnoyarsk, Akademgorodok 17, PSČ 660036 9 0 0 0 9 22. 3. 2021
Khudozhestvennaya shkola pri ChUPO KGK, Krasnoznamensk, Generala Shlykova 3, ofis 202, PSČ 143090 21 0 0 0 21 22. 3. 2021
Children's Art School, Kropotkin, Krasnaya 244, PSČ 352394 22 0 0 0 22 22. 3. 2021
MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Lenina 56, PSČ 624200 10 0 0 0 10 24. 3. 2021
MBUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1, Lesosibirsk, Privokzalnaya 9, PSČ 662543 18 0 0 0 18 1. 2. 2021
MOUDO Luiskaia detskaia khudozhestvennaia shkola, Luga, Kirova 75, PSČ 188230 9 0 0 0 9 24. 3. 2021
MAU DO Dvorets tvorchestva detey a molodozhi, Magnitogorsk, Lenina 59, PSČ 455028 6 0 0 0 6 29. 3. 2021
Izostudiia KDZ "Dom Ofitserov", Monino, Aviatsionnaia 2 A, PSČ 141170 9 0 0 0 9 1. 4. 2021
Childrens Art Studio "Luchiki", Moscow, Oktyabrskiy prospekt 9 b, PSČ 108840 39 0 0 0 39 26. 2. 2021
GBOU School No. 1955, Moscow, Naprudnaya 13, PSČ 129346 31 0 0 0 31 22. 3. 2021
Detskaya Khudozhestvenaya Shkola, Novoshakhtinsk, Sadovaya 35, PSČ 346918 11 0 0 0 11 29. 3. 2021
Children's art school N. 17, Novosibirsk, ul. Linear 51, PSČ  23 0 0 0 23 23. 3. 2021
Children's Art School, Oktyabrskoe, P. Tedeyeva 58, PSČ 363131 8 0 0 0 8 26. 1. 2021
BOU DO Children's Art School No. 14, Omsk, Komkova 3g, PSČ 644073 14 2 0 0 16 31. 3. 2021
BOU DO DSHI No. 9, Omsk, Motornaya, d. 1/1, PSČ 644109 10 0 0 0 10 21. 1. 2021
BOUDO DSHI No. 18 Shkolnye gody, Omsk, Gagarina 20, PSČ 644099 0 0 1 0 1 8. 3. 2021
BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Krasnyi Put 155, PSČ 644033 13 0 0 0 13 1. 4. 2021
Elementary Art School No. 1 nam. of Sanins, Omsk, Irtyshskaya Embankment 40, PSČ 644048 8 0 0 0 8 15. 2. 2021
The Center for Children’s Technical Creativity, Orekhovo-Zuyevo, Yegoryevskaya 2, PSČ 142 600 0 0 1 0 1 8. 3. 2021
Children's Art School of Orel, Orel, Roshchinskaya 1a, PSČ 302025 5 0 0 0 5 15. 2. 2021
MOU DOD Detskaya khudozhstvennaya shkola, Pavlovo, Karla Markca 2, PSČ 606100 8 0 0 0 8 31. 3. 2021
Secondary School No. 10, Pavlovo, Suvorova 4, PSČ 606108 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Kindergarten No. 39, Pervouralsk, St. Boulevard Yunosti, 5, PSČ 623119 10 0 0 0 10 12. 2. 2021
MOU DO Detskaia khudozhestvennaia shkola, Priozersk, Sovetskaia 20, PSČ 188760 9 0 0 0 9 24. 3. 2021
CHOU Svyato-Georgievskaya pravoslavnaya SOSH, Rostov on Don, 202/66 Khalturinskiy Lane, PSČ 344018 15 0 0 0 15 23. 3. 2021
Palace of Children's Creativity, Ryazan, Yesenina 46, PSČ 390 023 0 0 2 0 2 9. 3. 2021
GBOU SOSH No. 17, Sankt Peterburg, 19 line Vasilievsky Island 22A, PSČ 199106 0 0 1 0 1 9. 3. 2021
GBDOU Detskiy sad N. 21, Sant-Petersburg, Tikhoretsky Prospekt 9, building 6, PSČ 194064 2 0 0 0 2 9. 4. 2021
Art Studio GAUK SO, Saratov, Saratov pl. Lenin, PSČ 410052 28 0 0 0 28 12. 2. 2021
Irbis SPO Dekorativno-prikladnoe iskusstvo, Saratov, Posadskogo 180/198, kv. 202, PSČ 410005 1 0 0 0 1 9. 4. 2021
SGOO Detskaya studia izobrazitelnych iskusstv, Saratov, Ul. Posadskogo 180/198, kv. 202, PSČ 410005 12 0 0 0 12 31. 3. 2021
MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2, Severodvinsk, K. Marksa 39, PSČ 164512 16 0 0 0 16 8. 4. 2021
MBUDO DHSH No. 2, Sochi, Kirova 21, PSČ 354207 24 0 0 0 24 22. 3. 2021
State Autonomous Institution of Additional Education for Children "Republican Center for Additional Education", Syktyvkar, Kommunisticheskaya street, House 1, PSČ 167000 1 0 0 0 1 24. 3. 2021
Children's Art School No. 2 V. D. Polenov, Tambov, Yuzhnaya 116, PSČ 392021 7 0 0 0 7 22. 3. 2021
Art School Strizh, Ufa, R. Sorge 45/5 - 131, PSČ 450083 29 0 1 0 30 31. 3. 2021
Khudozhestvennaya shkola Khudozka, Ufa, Komsomolskaya 159/1, PSČ 4500965 15 0 0 0 15 31. 3. 2021
MBOU DOD Detskaya khudozhestvenaya shkola No. 2, Ufa, Babushkina 25, PSČ 450001 46 0 0 0 46 31. 3. 2021
GAU DO RB (RCHTT - Sozvezdie), Ulan-Ude, Hrustalnaya 1 A, PSČ 670004 13 0 0 0 13 1. 4. 2021
Republic Liceum of Art, Vladikavkaz, Pushkinskaya 10, PSČ 362019 8 0 0 0 8 9. 4. 2021
Municipal institution of supplementary education "Children´s and youth center" DYUTS, Volgograd, St. Krasnoznamenskaya 11, PSČ 400066 0 0 0 2 2 6. 4. 2021
State Comprehensive School, Lyceum No. 3, Volodymyr-Volynskyi, Kovelska 111, PSČ 44701 0 0 1 0 1 10. 3. 2021
Centre of Culture & Arts "Borkovsky", Vyksa, Lenin street, 102 A, Borkovka, PSČ 607038 2 0 0 0 2 8. 4. 2021
Child activity Center of Krasnoperekopsky district, Yaroslavl, 9, Budkina str. Yaroslavl, PSČ 150002 0 0 4 0 4 1. 4. 2021
MBUDO Children's Art School, Zheleznogorsk, Shkolnaia 18, PSČ 662971 5 0 0 0 5 1. 4. 2021

Individuální účastníci

Jméno2D práceFotografieFilmVýtvarné objektyCelkemDatum
Pigareva Afeliia, Anapa 1 0 0 0 1 9. 4. 2021
Posokhina Vasilisa, Berdsk 2 0 0 1 3 6. 4. 2021
Tolmacheva Elizaveta, Buzuluk 1 0 0 0 1 1. 4. 2021
Mikryukova Evgenia, Kostroma 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Kireeva Kamilla, Krasnodar 1 0 0 0 1 26. 2. 2021
Danilin Mikhail, Longyugan 1 0 0 0 1 26. 1. 2021
Danilina Margarita, Longyugan 1 0 0 0 1 26. 1. 2021
Bogdanovich Yaroslav, Luga 2 0 0 0 2 30. 3. 2021
Orlov Aleksandr, Mineralnye Vody 1 0 0 0 1 25. 2. 2021
Maslova Aleksandra, Moscow 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Maria Makarova, Moscow 1 0 0 0 1 26. 2. 2021
Turkina Anastasiia, Moscow 1 0 0 0 1 9. 4. 2021
Puzyrev Gleb, Nizhny Tagil 1 0 0 0 1 13. 4. 2021
Lisitsin Danil, Orel 1 0 0 0 1 30. 3. 2021
Bakina Sofia, Orel 1 0 0 0 1 30. 3. 2021
Polkova Kira, Petrozavodsk 1 0 0 0 1 1. 4. 2021
Polkov Georgii, Petrozavodsk 1 0 0 0 1 1. 4. 2021
Slyusareva Ekaterina, Podolsk 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Snogovskaya Arina, Rostov-on-Don 1 0 0 0 1 23. 3. 2021
Hviyuzov Nikita, Saint-Petersburg 1 0 0 0 1 29. 3. 2021
Diudelev David, Sankt Peterburg 0 0 1 0 1 9. 3. 2021
Lučinin Jegor, Sankt Peterburg 1 0 0 0 1 27. 1. 2021
Vorobyeva Ksenia, Selo Sinyali 1 0 0 0 1 16. 2. 2021
Kirill Volin, Smolensk 1 0 0 0 1 7. 4. 2021
Sergeeva Maria, Syktyvkar 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Napalkova Ksenia, Syktyvkar 1 0 0 0 1 31. 3. 2021
Gomzyakova Margaret, Tulun 1 0 0 0 1 26. 3. 2021
Krivenko Karina, Tulun 1 0 0 0 1 26. 3. 2021
Medyannikov Serafim, Volgograd 2 0 0 1 3 1. 4. 2021
Solomonova Elena, Volgograd 1 0 0 0 1 1. 4. 2021
Lvova Karina, Vyborg 2 0 0 0 2 31. 3. 2021
Gracheva Ekaterina, Zeleny Bereg 1 0 0 0 1 13. 4. 2021

Zpět

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus