MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

Exponáty - Evropa

Albánie »

Čestné uznání: Panidha Aleks (5 let), Group

Čestné uznání:
Panidha Aleks (5 let), Group "GEZIMI I SYRIT", Tirana, Albánie

Belgie »

Čestné uznání: Schotte Arne (7 let), Akademie Voor Beeldende Kunsten/Filiaal ten ede, Wetteren, Belgie

Čestné uznání:
Schotte Arne (7 let), Akademie Voor Beeldende Kunsten/Filiaal ten ede, Wetteren, Belgie

Bělorusko »

Medaile: Rusakovich Polina (9 let), CVR Mayak, Minsk, Bělorusko

Medaile:
Rusakovich Polina (9 let), CVR Mayak, Minsk, Bělorusko

Bosna a Hercegovina »

Medaile škole za kolekci grafiky: Lakič Jovana (13 let), Primary school

Medaile škole za kolekci grafiky:
Lakič Jovana (13 let), Primary school "Vuk Karadžič", Vlasenica, Bosna a Hercegovina

Bulharsko »

Medaile: Bilginova Selin (8 let), Arts school

Medaile:
Bilginova Selin (8 let), Arts school "Arteya", Targoviste, Bulharsko

Černá Hora »

Čestné uznání: Krečkovič Anastasija (8 let), OŠ Pavle Rovinski, Podgorica, Černá Hora

Čestné uznání:
Krečkovič Anastasija (8 let), OŠ Pavle Rovinski, Podgorica, Černá Hora


Česká republika »

Medaile: Šojslová Tereza (4 roky), MŠ, Lišov, Česká republika

Medaile:
Šojslová Tereza (4 roky), MŠ, Lišov, Česká republika

Estonsko »

Čestné uznání: Žigalkina Svetlana S. (15 let), Tallinn Art School, Tallinn, Estonsko

Čestné uznání:
Žigalkina Svetlana S. (15 let), Tallinn Art School, Tallinn, Estonsko

Chorvatsko »

Medaile: Katalinič Višnja (15 let), Foto kino klub

Medaile:
Katalinič Višnja (15 let), Foto kino klub "Baranja-film", Beli Manastir, Chorvatsko

Litva »

Medaile: Jundulaité Laima (11 let), Art school of Trakai, Trakai, Litva

Medaile:
Jundulaité Laima (11 let), Art school of Trakai, Trakai, Litva

Lotyšsko »

Medaile: Ohrimenko Artjoms (13 let), Jürmalas Mákslas skola, Jürmala, Lotyšsko

Medaile:
Ohrimenko Artjoms (13 let), Jürmalas Mákslas skola, Jürmala, Lotyšsko

Maďarsko »

Čestné uznání: Mustó Fanni (15 let), Madách Imre Gimnázium és SZKI, Salgótarján, Maďarsko

Čestné uznání:
Mustó Fanni (15 let), Madách Imre Gimnázium és SZKI, Salgótarján, Maďarsko

Moldavsko »

Čestné uznání: Jitari Eugenia (13 let), Lyceum GINTA LATINA, Chisinau, Moldavsko

Čestné uznání:
Jitari Eugenia (13 let), Lyceum GINTA LATINA, Chisinau, Moldavsko

Německo »

Čestné uznání: Mattern Paul (15 let), Burgerhaus Altglienicke, Berlín, Německo

Čestné uznání:
Mattern Paul (15 let), Burgerhaus Altglienicke, Berlín, Německo

Norsko »

Čestné uznání: Hannaford Jessica (10 let), Oslo International School, Oslo, Norsko

Čestné uznání:
Hannaford Jessica (10 let), Oslo International School, Oslo, Norsko

Polsko »

Medaile škole za kolekci grafiky: Liszka Maciej (10 let), Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, Polsko

Medaile škole za kolekci grafiky:
Liszka Maciej (10 let), Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, Polsko

Rakousko »

Čestné uznání: Kinast Tanja (12 let), Neuhofen, Rakousko

Čestné uznání:
Kinast Tanja (12 let), Neuhofen, Rakousko

Rumunsko »

Čestné uznání: Toba Miruna (4 roky), Scoala Albestii de Arges, Arges, Rumunsko

Čestné uznání:
Toba Miruna (4 roky), Scoala Albestii de Arges, Arges, Rumunsko

Rusko »

Medaile: Taticheva Alena S. (6 let), MOU DOD PDHSH children art school, Pervouralsk, Rusko

Medaile:
Taticheva Alena S. (6 let), MOU DOD PDHSH children art school, Pervouralsk, Rusko

Řecko »

Čestné uznání: Voliotis Nikos (7 let), Culture art center, Chalkida, Řecko

Čestné uznání:
Voliotis Nikos (7 let), Culture art center, Chalkida, Řecko

Slovenská republika »

Medaile: Szilvásyová Karin (5 let), MŠ, Abrahám, Slovenská republika

Medaile:
Szilvásyová Karin (5 let), MŠ, Abrahám, Slovenská republika

Slovinsko »

Medaile: Kotnik Tatjana (16 let), Celje, Slovinsko

Medaile:
Kotnik Tatjana (16 let), Celje, Slovinsko

Srbsko »

Medaile: Stojkov Gorana (16 let), Umetnička škola Niš, Niš, Srbsko

Medaile:
Stojkov Gorana (16 let), Umetnička škola Niš, Niš, Srbsko

Turecko »

Medaile: Bolat Arda (5 let), Kocaeli Bahcesehir Koleji, Kocaeli/Kartepe, Turecko

Medaile:
Bolat Arda (5 let), Kocaeli Bahcesehir Koleji, Kocaeli/Kartepe, Turecko

Ukrajina »

Medaile: Busler Sof´ja Andreevna (14 let), Tavricheskii Licei Iskusstv, Herson, Ukrajina

Medaile:
Busler Sof´ja Andreevna (14 let), Tavricheskii Licei Iskusstv, Herson, Ukrajina

Velká Británie »

Medaile: Hughes Rosie (7 let), Heron Cross Primary School, Stoke on Trent, Velká Británie

Medaile:
Hughes Rosie (7 let), Heron Cross Primary School, Stoke on Trent, Velká Británie


Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus