» Archiv ročníků » Ročník 43 » Ocenění » Zahraniční účastníci
Ocenění zahraniční účastníci
Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Francie, Gruzie, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Izrael, Japonsko, Kambodža, Kazachstán, Keňa, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Norsko, Pákistán, Panama, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Severní Makedonie, Seychely, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švýcarsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam
Albánie
Shkoder - Kongresi Përmetit, Bajram Curri
Čestné uznání
- Eni Mandija, 13 let
Tirana - Group Gezimi i Syrit
Čestné uznání
- Zenuni Nertil, 15 let
Vlore - L. 28 Nentori
Čestné uznání
- Dauti Lindi, 14 let
Argentina
General Villegas - LA FRAGUA Taller Escuela gratuito de ninos pintores
Čestné uznání
- Gambier Cueto Francine, 4 roky
- Montiel Milagros, 5 let
- Mura Violeta, 3 roky
Arménie
Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Abovian Astkhik, 6 let
- Badalian Meline, 15 let
- Davtian Artur, 6 let
- Ogannisian Anna, 11 let
- Ogannisian Edmon, 13 let
Nor Hachn - Nor Hachn Art School
Čestné uznání
- Barseghyan Lilit, 10 let
Yerevan - Art School studio Vardges Gulikyan
Čestné uznání
- Qalashyan Ella, 13 let
Yerevan - Gasparyan Art Studio
Čestné uznání
- Hovsepyan Kristine, 15 let
Austrálie
Adelaide - Czech School Adelaide
Čestné uznání
- Brigg Dylan, 5 let
- Janovský Etienne, 5 let
- Rozek Erik, 5 let
Melbourne - Czech School Melbourne
Čestné uznání
- Vasitch Chantelle, 8 let
Čestné uznání
- Vasitch Talia, 8 let
Perth - Czech School Perth
Čestné uznání
- Dobson-Brown Eliška, 7 let
Ázerbájdžán
Baku - Artlife Azerbaijan group Masterkids
Čestné uznání
- Khalilova Nailia, 8 let
Baku - Fine Arts Gallery
Čestné uznání
- Babayeva Gulnara, 8 let
- Huseinzadeh Bayim, 9 let
- Qarifulin Marat, 7 let
Bangladéš
Dhaka - Children Painting Workshop at Alliance Francaise de Dhaka
Medaile
- Aurangajeb Nuzom, 13 let
- Hasan Ahnaf, 6 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Haque Muhib, 6 let
- Khan Saadvik, 5 let
- Nazat Fabiha, 10 let
- Rahman Samin, 6 let
- Tushan Samin, 11 let
Bělorusko
Baran - GUO DShI No.3 Orsha
Gomel - Children's Art School of Arts
Čestné uznání
- Repnin Egor, 9 let
Minsk - CDODiM Mayak
Medaile
- Rusakovich Polina, 13 let
Čestné uznání
- Rusakovich Polina, 13 let
- Shamshurina Maria [ 1 | 2 ], 14 let
Mozyr - GUO Centr tvorchestva detei a molodezhi, Narodnaia Liubitelskaia Izostudiia Farby
Polotsk - GUO Polotskaia detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Vasilevich Uliana, 15 let
Soligorsk - Gymnasiia No. 3
Čestné uznání
- Protasenya Tikhon, 8 let
Vitebsk - Art Studio Nef, CDTiM Pervomaisk
Čestné uznání
- Shuvalova Elizaveta, 15 let
Vitebsk - DSHI No 3 - Maladik
Čestné uznání
- Abaimova Ekaterina, 15 let
- Kozlova Ekaterina, 9 let
Vitebsk - GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi
Medaile
- Slesareva Polina, 14 let
Vitebsk - UO GOSSH School No. 25
Čestné uznání
- Zavabskaya Elizaveta, 7 let
Bosna a Hercegovina
Gacko - OŠ Sveti Sava
Čestné uznání
- Kekih Ognen, 9 let
Gračanica - OŠ Soko
Čestné uznání
- Softić Meho, 14 let
Brunej
Bandar Seri Begawan - Seri Mulia Sarjana School
Čestné uznání
- Liew Wei Wei Christina, 10 let
Bulharsko
Lovech - Art-School GEYA
Čestné uznání
- Stoyanov Stoyan Dobrinov, 9 let
Pleven - Children's Art School Kolorit
Čestné uznání
- Gerganova Eleonora, 11 let
- Lishkovska Erika, 13 let
Pleven - Fine arts school, Centre for work with children
Čestné uznání
- Kostova Victoria Plamenova, 8 let
- Krasimirova Savtcheva Iva-Maria, 16 let
Sofia - Art studio Prikazen Svjat
Čestné uznání
- Docheva Tsveta, 8 let
- Gioneva Alisa, 5 let
- Yvanova Antonia, 8 let
Sofia - Studio of Fine Arts
Čestné uznání
- Kovacheva Anita, 12 let
Targovishte - United Children's Complex, Fine Arts School
Čestné uznání
- Ivanova Elitsa Nikolaeva, 7 let
- Ruseva Teodora Miroslavova, 7 let
Černá Hora
Podgorica - JUOŠ Savo Pejanović
Čestné uznání
- Obradović Aleksandra, 14 let
Čína
Wuxi - The Four Seasons of Fairy Fine Arts Studio
Čestné uznání
- Shen Rui Yi, 8 let
Hong Kong - Art Ateliers de la little Masterhand
Medaile
- Wong Geoff, 5 let
- Yeung Hoi Ching, 6 let
Hong Kong - Cuckoo Arts
Čestné uznání
- Choy Wing Hei, 9 let
- Pun Tin Yan, 8 let
- Wong Regina, 5 let
Hong Kong - Ninos Art Workshop
Čestné uznání
- Li Sum Nga, 5 let
Hong Kong - Picasso Creative Arts Gallery
Čestné uznání
- Cheng Jian Xi, 5 let
Hong Kong - Simply Art
Medaile
- Chiu Man Yan, 16 let
- Lau You Gi, 7 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Fan Airla, 11 let
- Fong Sum Kiu, 9 let
- Cheung Hui Yin, 11 let
- Kwok Hou Nam Boris, 13 let
- Lau Kin Gi, 9 let
- Lee Ching Yu Katie, 13 let
- Teng Kirsten, 11 let
- Wan Man Yin Bryan, 12 let
- Yeung Wing Yung Michelle, 12 let
Hong Kong - VKIDS Creative
Čestné uznání
- Lam Reka Yukari, 4 roky
- Tong Hok-Lam, 4 roky
- Wu Zheng Heng, 4 roky
- Yu Winson, 6 let
Hong Kong - Zoe Yung Studio
Čestné uznání
- Chan Thurston, 4 roky
- Ngai Celine, 15 let
Taipei - Taiwan; 11F., No.7, Ln. 131, Sec. 1, Hangzhou S. Rd.
Čestné uznání
- Su Parker, 7 let
Taipei - Taiwan; 2F., No. 21-1, Ln. 101, Sec. 2, Xin-Sheng N. Rd., Zhongshan Dist.
Čestné uznání
- Liang Chloe, 10 let
Egypt
Alexandria - Alexandria Sporting Club - Children Art Center
Čestné uznání
- Awad Salma Ahmed, 5 let
- Motaz Jasmin, 6 let
Estonsko
Kohtla-Järve - Dom Tvorchestva Shkolnikov
Čestné uznání
- Põlkina Tatjana, 11 let
Tallinn - Art School "Stuudio DAK"
Čestné uznání
- Magsumov Kamila, 7 let
- Pomozov Denis, 7 let
- Volkova Darja, 7 let
- Volkova Jeva, 7 let
Tallinn - Pelgulinna Gümnaasium
Čestné uznání
- Heinvere Kärt, 13 let
Tallinn - Tallina Lasteaed Sinilind
Čestné uznání
- Lepik Luisa Marie, 6 let
Etiopie
Addis Abeba - BeteSeb Academy
Čestné uznání
- Zekariyas Eden, 15 let
Filipíny
Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Čestné uznání
- Antonio Giancarlo Piolo, 15 let
- Vychoco Noah, 14 let
Manila - St. Stephen's High School
Čestné uznání
- Cua Kyana Renaf, 13 let
- Tiu Abigail, 14 let
Francie
Paris - Art Studija Vaivorykste
Čestné uznání
- Briginsky Makar, 11 let
Gruzie
Gori - Art school Ana Feradze
Čestné uznání
- Akhalbedashvili Nana, 12 let
Oni - Oni Public School
Čestné uznání
- Gamkrelidze Zaur, 16 let
Tbilisi - Varketili 3, II. micro district, Social Housing Build. F No. 9
Tbilisi - Varketili 3, II. micro district, Social Housing Build. F No. 9
Medaile
- Tsulaia Marta, 11 let
Tbilisi - Art school No. 19 O. Taktakishvili
Čestné uznání
- Chakvetadze Nani, 11 let
Chorvatsko
Koprivnica - OŠ Antun Nemčić Gostovinski
Čestné uznání
- Kopričanec Ivan, 7 let
Čestné uznání
- Tetec Filip, 15 let
Križ - Foto Video Klub 35mm
Čestné uznání
- Kuntic Ana Marija, 15 let
- Sabljak Ema, 11 let
- Šiletić Luna, 11 let
- Vidakovič Fran, 15 let
Lopatinec - OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Čestné uznání
- Radek Stela, 13 let
- Šafarić Katarina, 13 let
- Šafarić Tena, 12 let
Valpovo - Fotoklub Valpovo
Čestné uznání
- Milošević Marija, 14 let
- Popović Petra, 13 let
Zagreb - Centre For Education And Rehabilitation Vinko Bek
Čestné uznání
- Gvozdić Dalibor, 8 let
Zagreb - Hrvatski Fotosavez
Indie
Agartala - Shilpangan Child Art Teaching Centre
Čestné uznání
- Choudhary Diya Roy, 7 let
- Shatakshi Basu, 7 let
Baroda - Hobby Centre
Čestné uznání
- Kanago Arnav Alpesh, 6 let
- Shah Manan Heeral, 7 let
Basirhat - Children's Art-World
Čestné uznání
- Adhikari Banani, 14 let
- Majumdar Jayasmita, 10 let
Chandannagar - Kalakendra
Hyderabad - Young Envoys International
Medaile
- Keerthana A., 13 let
- Reddy Mounika M. [ 1 | 2 ], 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Banuchander K., 11 let
- Madhuri K., 13 let
- Nikitha V., 12 let
- Prahlad A. [ 1 | 2 ], 15 let
- Prakash R., 14 let
Indonézie
Bandung - Ananda Visual Art School
Čestné uznání
- Owen Sebastian, 5 let
Gresik - SD Muhammadiyah GKB 2
Čestné uznání
- Fairuz Augustine Amalia, 8 let
Jakarta - Talenta School
Čestné uznání
- Cornelius Kenny W. S., 14 let
- Philippus Calvin T., 15 let
- Pratama Nandika Putra, 10 let
Írán
Tehran - No. 16, 4th street, Hasan Seif Ave. Sannat Square
Čestné uznání
- Rahnamoun Romina, 11 let
Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Amini Nasim, 9 let
- Babaei Kiarash, 7 let
- Emami Farzaneh, 14 let
- Khosroabadi Parnian, 7 let
- Mehrzad Atena, 9 let
- Moradian Mahdis, 7 let
- Noroozi Hossein, 8 let
- Raznahan Bahar, 12 let
- Shams Sogand, 7 let
Čestné uznání
- Shahraki Reza, 15 let
Izrael
Jerusalem - Studio of Art - Ruta Kreitser
Čestné uznání
- Slonsky Itay, 16 let
Medaile
- Tsypris David, 12 let
Japonsko
Praha 6 - Japonská škola v Praze - Japanese School in Prague
Čestné uznání
- Soma Kenshiro, 13 let
Kambodža
Battambang - Phare Ponleu Selpak
Čestné uznání
- Eichan Rattana, 12 let
Kazachstán
Karaganda - Art School Kron
Čestné uznání
- Kutyshenko Nikita, 13 let
Karasaz - Shkola iskusstva selo Karasaz
Čestné uznání
- Stamzhan Nurbergen, 13 let
Kostanai - GKKP Khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Dirksen Aleksandra, 12 let
Lisakovsk - GKKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Baimysheva Naziia, 14 let
- Kuklinovskaia Nonna, 13 let
- Kureneva Daria, 16 let
Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledzh iskusstv - Shkola odarennyh detei
Čestné uznání
- Skripnik Tanja, 15 let
- Zagrebelnii Egor, 14 let
Petropavlovsk - Khudozhestvennyi licei, Club UNESCO
Keňa
Nairobi - At Harbour Art Centre
Čestné uznání
- Nyachea Mali, 9 let
Korejská republika
Busan - Busan Middle School of Arts
Medaile
- Jang Seung Won, 14 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kim Ga Hee, 16 let
- Kim Jihye, 15 let
- Kim Min Ji, 14 let
- Lee Min Hye, 13 let
- Shin Jae Youn, 14 let
Gwangju-si - Art myself Academy
Čestné uznání
- Choi Ji Hoo, 5 let
Gwangmyeong-si - Hong Seon Saeng Art
Čestné uznání
- Kim Do Hyun, 5 let
Kosovo
Gjilan - Elementary School Liria
Čestné uznání
- Sevdail Mustafa, 13 let
Kuba
Villa Clara - ENU David Pérez Garcia, Casa de Cultura Manuel Piedra Martell
Čestné uznání
- Cabrera Alessandra Perera, 10 let
Kyrgyzstán
Bishkek - Tsentr esteticheskoho vospitaniia Balazhan
Čestné uznání
- Askar Kyzy Madina, 16 let
Litva
Elektrénai - Elektrenu Art School
Jonava - J. Miščiukaites Meno Mokykla
Čestné uznání
- Kulytė Gerda, 10 let
- Zabielatė Sonata, 14 let
Joniškis - Joniškis Art School of Algimantas Raudonikis
Čestné uznání
- Čagutė Meida, 10 let
Kaunas - A. Martinaičio Art School
Čestné uznání
- Zaksaitė Greta, 14 let
Kaunas - Kaunas Juozas Grušas Art Secondary School
Medaile
- Daščioraitė Ieva, 15 let
- Girdauskas Dovydas, 15 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Deliusinaitė Diana, 15 let
- Dragašiūtė Ieva, 15 let
- Kriaučiūnaitė Austėja, 11 let
- Solaitė Aušrinė, 15 let
- Šaleikaitė Ieva, 11 let
Klaipeda - Art studio Varsa, Youth Centre
Medaile
- Prialgauskaitė Elina, 7 let
Kretinga - The Art School
Čestné uznání
- Armalytė Simona, 15 let
- Baltrūnaite Justina, 14 let
Panevezys - Panevezys Art School
Prienai - Prienai Art School
Čestné uznání
- Čekavičiūtė Roberta, 13 let
- Kazlauskaitė Greta, 13 let
Trakai - Art school of Trakai
Medaile
- Pauželytė Gabrielė, 13 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Barkauskas Jonas, 13 let
- Kazlauskas Vytis, 8 let
- Mikučionytė Kotryna, 14 let
- Staknytė Koletė, 11 let
- Žamoida Ąžuolas, 13 let
Utena - Aukštakalnio Progimnazija
Čestné uznání
- Fomina Sevastiana, 15 let
Vilnius - Lithuanian training centre for the blind and visually impaired
Čestné uznání
- Aniukštis Augustinas, 13 let
- Ivanova Justina, 14 let
Lotyšsko
Césis - Césis BJC
Čestné uznání
- Bugā Lauma, 11 let
Ikskile - Music and Art school of Ikskile
Medaile škole za kolekci keramiky
- Blekte Samanta, 13 let
- Kancevica Patricija, 11 let
- Kreslina Patricija, 11 let
- Rudzitis Arturs, 12 let
- Vanaga Liva, 11 let
- Vrublevska Nikola, 14 let
Jūrmala - Jūrmalas Mākslas skola
Čestné uznání
- Ādmine Undīne Vilhelmīne, 5 let
- Bradovičš Mihails, 8 let
- Prince Jasmīna, 6 let
- Vorkele Sofja, 12 let
Kekava - Kekava Art School
Medaile
- Rudzīte Žanete, 15 let
Čestné uznání
- Auziņa Linda, 14 let
- Filipsone Santa, 15 let
Liepāja - J. Čakstes Liepajas pilsétas 10. vidusskola
Čestné uznání
- Šķila Danita, 14 let
Liepāja - Liepajas Bernu Makslas Skola
Čestné uznání
- Stalte Rebeka Sanija, 9 let
- Ulberte Evelīna, 11 let
Līvāni - Lívánu BJC
Medaile
- Vīderholds Boriss, 7 let
Marupe - Marupes Muzikas un Makslas Skola
Čestné uznání
- Plavenieks Kārlis Gatis, 13 let
Rézekne - Austrumlatvijas Radošo Pakalpojumu Centrs Zeimuls
Čestné uznání
- Danilins Ivans, 7 let
Riga - BJC Daugmale
Čestné uznání
- Pusķeire Kitija, 13 let
Riga - BJC Mīlgrāvis
Čestné uznání
- Orlova Margarita, 11 let
Čestné uznání
- Borodulina Lilianna, 12 let
- Larionova Nadīna Anna, 11 let
- Paegle Patrīcija, 11 let
- Suško Alise, 12 let
- Tereško Rasa, 7 let
Riga - Center of Creative Learning Annas 2
Čestné uznání
- Bičkovskis Matīss, 6 let
Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Čestné uznání
- Berga Sofija, 10 let
- Kalpiša Līva, 8 let
Riga - Inese Gutmane Drawing and painting art studio
Čestné uznání
- Ķibermane Kristīne, 16 let
Riga - Janis Rozental´s Art highschool Studio
Čestné uznání
- Kosheleva Klavdia, 10 let
Riga - Maras Muižnieces Rigas Makslas Skola
Čestné uznání
- Astašova Kristina, 14 let
- Koflere Juliana, 15 let
Riga - Riga ghetto museum Studio Perspektiv
Čestné uznání
- Siperkovska Anna, 4 roky
Riga - Riga Juglas Vidusskola
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Sun fish“, 9 - 12 let
Čestné uznání
- Grišulis Arvo, 12 let
Riga - Rigas 85. vidusskola
Medaile
- Voroņina Elīna, 12 let
Riga - Rigas Pardaugavas pamatskola
Čestné uznání
- Mareniča Marija, 11 let
Sigulda - Sigulda Makslu Skola "Baltais Fligelis"
Čestné uznání
- Ošāne Karlīna, 5 let
Sigulda - Siguldas Pilsétas Vidusskola
Čestné uznání
- Terlānovs Artēmijs, 9 let
Talsi - Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla
Čestné uznání
- Grence Elīza, 13 let
Ventspils - Popes pamatskola
Medaile
- Sāmīte Marta, 11 let
Čestné uznání
- Jakse Amanda Kristena, 13 let
- Jāne Rodrigo, 8 let
- Raikstiņa Katrīna, 8 let
Ventspils - Ventspils Jaunrades Nams
Čestné uznání
- Jegorova Alina, 13 let
- Maurere Evelīna, 14 let
Maďarsko
Budapest - Elementary School for Low Vision Children
Čestné uznání
- Kozák Enrico Salvatore, 10 let
Kecskemét - Jövőnkért AMI - Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Čestné uznání
- Kasza Dániel, 14 let
- Kele Zita, 13 let
- Sámán Boglárka, 9 let
Magyarpolany - Alapfokú Müvészeti Iskola
Čestné uznání
- Pálfi Luca, 11 let
Medaile
- Papp Szilárd, 11 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Liszai Roland, 11 let
- Pad Eliza [ 1 | 2 ], 14 let
- Somogyi Ákos, 14 let
- Szaniszló Csongor, 14 let
Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola és Ami
Čestné uznání
- Tiborc Mira, 8 let
Zsámbék - St. John the Baptist Norbertine School-center
Čestné uznání
- Andirkó Antal, 12 let
Malajsie
Georgetown - Chung Ling High School
Čestné uznání
- Chan Kai Lun, 16 let
Kuala Lumpur - SMK Bandar Baru Sentul
Čestné uznání
- Chan Meng Hui, 15 let
Penang - Yeow Chye Art Centre
Medaile
- Chi Xuan Lee, 11 let
Čestné uznání
- Chee Ying Ng, 16 let
- Chen Zhe Rui, 16 let
- Yan An Toh, 16 let
Selangor - EverDay Art Studio
Čestné uznání
- Chang Jing Mei, 16 let
Mexiko
Mexico City - Escuela Tomás Alva Edison
Čestné uznání
- Mercado Gonzales Esteban, 14 let
Mexico City - Taller de Artes Plásticas
Medaile
- Ugalde Martinez Adan Eduardo, 7 let
San Jerónimo Lidice - Colegio Montessori San Jerónimo
Čestné uznání
- Balcón Carlos, 4 roky
- Garcia Dario, 6 let
- Gaytan Rodrigo, 7 let
- Lopez Vazquez Montserrat, 8 let
Moldavsko
Chisinau - Teoreticheskii litsei im. Ak. K. Sibirskoho
Čestné uznání
- Doncenco Arina, 14 let
Mongolsko
Ulaanbaatar - Mongeni complex school
Čestné uznání
- Amarbaatar Udaanjargal, 14 let
Myanmar
Yangon - No. 636, Hlaing Hteik Kaung Tin Street, 37 Quarter, North Dagon Township
Čestné uznání
- Su Lub Phyoe, 13 let
Yangon - State High School of Arts
Čestné uznání
- Kyaw Thura, 15 let
Německo
Saarwellingen - Gemeinschaftsschule an der Waldwies
Čestné uznání
- Bick David, 11 let
- Lassahn Jona, 11 let
Nizozemsko
Groningen - Studio Schell
Čestné uznání
- De Jong Eefke, 15 let
- Schellenberg Paula Liina, 8 let
Čestné uznání
- Schellenberg Lori Anna, 12 let
Norsko
Surna - Kunst Studio OPP
Čestné uznání
- Kvande Kaja Sofie, 10 let
Pákistán
Karachi - Beaconhouse School System, Gulshan Primary VI
Čestné uznání
- Zaheer Zunaira, 9 let
Panama
Panama - The Panama Preparatory School
Čestné uznání
- Flores Rodriguez Sara Beatriz, 11 let
Polsko
Boleslawiec - Boleslawiecki Osrodek Kultury - Miedzynarodowe Centrum Ceramiki
Čestné uznání
- Kędzierski Julia, 9 let
Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio"
Cena poroty 2015
Medaile
- Harnasz Bartłomiej, 14 let
- Sajur Dominika, 13 let
- Zielonka Karolina, 16 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Litera Antoni, 14 let
- Paszenda Anna, 16 let
- Sobiecka Julia, 13 let
- Wróblewska Hanna, 15 let
- Wróblewska Zofia, 12 let
Swiebodzin - Publiczne gimnazjum No. 3
Čestné uznání
- Zajma Dominika, 14 let
Zamość - Mlodziezowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
Čestné uznání
- Szumowski Jakub, 12 let
Rakousko
Wien - Bilingvní reálné gymnázium Školského spolku Komenský
Čestné uznání
- Šula Barbara, 15 let
- Wallisch Christine, 15 let
Rumunsko
Bucharest - High School of Fine Arts Nicolae Tonitza
Medaile
- Cladoveanu Raluca, 15 let
- Staicu Maria, 14 let
Čestné uznání
- Alexandrescu Matei, 15 let
- Chioibas Daria, 12 let
- Serban Alia Maria, 16 let
Buftea - Scoala Gimnaziala No. 2
Medaile
- Badea Radu Teodor, 7 let
Chitila - Scoala Gimnaziala prof. Ion Visoiu
Čestné uznání
- Andrada Matei, 10 let
- Voicu Maria, 10 let
Cluj-Napoca - Liceul De Arte Vizuale "Romulus Ladea"
Constanta - Kindergarden Amicii
Čestné uznání
- Cristian Matei, 5 let
Iasi - Bd. Chimiei 35, bl. F2-1, sc. B, et. 2, ap. 6
Medaile
- Dascalu Alexandru Viorel, 7 let
Iasi - Vasile Conta Primary School
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Anton Andrei-Cosmin, 10 let
- Calin Erik, 10 let
- Iftimie Cezar-Constantin, 10 let
- Lupu Valentin-Mihai, 10 let
- Nechita Teona, 10 let
Čestné uznání
- Mironas Lavinia-Stefana, 10 let
Suceava - Ciprian Porumbescu College of Arts
Čestné uznání
- Bivol Stefan, 16 let
Rusko
Birobidjan - MAOUDOD Tsentr detskogo tvorchestva
Eniseisk - MBOU DOD DKhN g. Eniseisk
Čestné uznání
- Nikolskii Dmitrii, 12 let
Kazan - MOU DOD Fotoshkola Tsentra detskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Kashtanova Liza, 16 let
- Mamakova Angelina, 16 let
Khabarovsk - Detsko-iunosheskii tsentr Voshozhdenie, studiia ARHIP
Čestné uznání
- Sapsay Valeriya, 13 let
Kostroma - Detskaya Khudozhestvennaya shkola No. 2 im. Kupreyanova
Čestné uznání
- Gavrilova Kristina, 12 let
- Potanin Georgij, 12 let
Krasnoyarsk - Detskaia shkola iskusstv No. 16
Čestné uznání
- Mikhailova Zlata, 9 let
Kropotkin - Children's Art School
Čestné uznání
- Kurilova Eseniya, 12 let
- Nadejkina Juliya, 14 let
- Pereverzeva Ekaterina, 15 let
- Zagorskaya Lada, 13 let
Kumertau - MAOUDOD Detskaia khudozhestvennaia shkola GOG Kumertau
Čestné uznání
- Kriazhev Vitalii, 15 let
Lesnoi - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Čestné uznání
- Zyabliceva Mariya, 13 let
Medaile
- Belova Sonya, 14 let
Lesosibirsk - MBOU DOD Detskaia Khudozhestvennaia shkola No. 1
Čestné uznání
- Dmitrieva Ekaterina, 11 let
Lesosibirsk - MBOU DOD Novoeniseiskaia detskaya khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Kulaeva Polina, 14 let
Moscow - Izopark children's art gallery
Čestné uznání
- Morozov Boris, 11 let
- Zamiatin Vasia, 10 let
Moscow - School No. 1955
Medaile
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Ikonnikov Denis, 13 let
- Mitroshkina Ekaterina, 9 let
- Murashko Gordey, 11 let
- Nezametdinova Lilia, 14 let
- Savina Anastasiya, 13 let
Čestné uznání
- Trokhina Ksenia, 14 let
Novokuznetsk - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennayi shkola No. 2
Čestné uznání
- Akopjan Angelina, 15 let
- Dolzhikova Olga, 14 let
Novosibirsk - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 2
Čestné uznání
- Pristyazhyuk Mariya, 13 let
Penza - MBOUDOD Detskaia khudozhestvennaiia shkola No. 3
Čestné uznání
- Zhuravleva Polina, 11 let
Saratov - SGOO Detskaia studiia izobrazitelnykh iskusstv
Čestné uznání
- Karpova Polina, 8 let
- Seniakina Evgenia, 6 let
Severodvinsk - MBOU DOD Detskaya Khudozhestvennaya Shkola No. 2
Čestné uznání
- Bakhvalova Julia Lvovna, 16 let
Sukhoi Log - MBOU DOD Detskaya Shkola Iskustv
Čestné uznání
- Shibitko Anna, 10 let
Tobolsk - MAUDOD Detskaia khudozhestvennaia shkola im. V. G. Perova
Čestné uznání
- Prasin Dmitriy, 14 let
Tula - MBOU SOSH No. 23
Čestné uznání
- Krylova Anastasia, 14 let
Ufa - Khudozhestvennaia shkola Khudozka
Čestné uznání
- Efimova Arina, 5 let
- Latymova Adel, 14 let
Ufa - MBOU DOD Detskaia khudozhestvenaia shkola No. 2
Medaile
- Kozlova Lida, 14 let
Ufa - Strizh Art studio
Čestné uznání
- Gubaidullina Rinata, 13 let
Verkhnaia Salda - Childrens School of Arts
Čestné uznání
- Zamuraeva Dasha, 14 let
Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Čestné uznání
- Minakova Anastasiya, 14 let
Zelenogorsk - Detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Ovchinnikova Viktoriya, 15 let
Makedonie
Veles - OOU Blagoj Kirkov
Čestné uznání
- Kalešova Simona, 13 let
Seychely
Mahe - La Retraite Primary School
Čestné uznání
- Seth Marie, 9 let
Mahe - La Rosierre Primary School
Čestné uznání
- Lesperance Lisa, 10 let
Mahe - Takamaka Primary School
Čestné uznání
- Merciano Adonis, 11 let
Singapur
Woodlands - Si Ling Secondary School
Medaile
- Sirhan Nurin Syazana, 14 let
- Yap Li Xuan, 15 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Abdul Razak Lukman Nur Hakim, 15 let
- Aw Zhan Hong, 14 let
- Ibrahim Nur Zulalina, 14 let
- Lee Poh Sheng, 14 let
- Ng Sabian, 14 let
- Sabari Nadiah Nadzirah, 14 let
Slovinsko
Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Čestné uznání
- Bizjak Jernej, 6 let
- Blaško Maj, 6 let
- Čoha Maja, 6 let
- Kompara Jakob, 7 let
Ptuj - OŠ Ljudski Vrt
Čestné uznání
- Kampuš Ivana, 9 let
- Šoškič Tin, 9 let
- Vidovič Ana, 9 let
Rakek - OŠ Jožeta Krajca
Čestné uznání
- Homovec Gašper, 11 let
- Kebe Sašo, 10 let
Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Medaile
- Benkič Nina, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Flisar Maja, 13 let
- Forjan Rene, 5 let
- Horvat Niko, 13 let
- Kurelac Iva, 13 let
- Makovec Marina, 13 let
- Mekiš Recek Žiga, 13 let
- Partl Taja, 13 let
- Šarkezi Alen, 13 let
- Šarkezi Benjamin, 13 let
Srbsko
Beograd - Art School Pictum
Medaile
- Popovic Marta, 12 let
Beograd - Children's Cultural Center Belgrade
Čestné uznání
- Drenca Sara, 8 let
- Sofrenić Sofija, 8 let
Beograd - Privatna OŠ Plavi krug
Medaile
- Komatovic Viktor, 6 let
- Muhin Aleksandar, 11 let
Beograd - School Drinka Pavlovic
Čestné uznání
- Dulić Nađa, 14 let
Futog - PU Radosno detinjstvo - Vrtić Crvenkapa
Čestné uznání
- Arsenin Milica, 6 let
Hajdukovo - OŠ Petefi Šandor
Čestné uznání
- Szalai Violetta, 8 let
- Varga Johanna, 8 let
Novi Sad - Art School mARTa
Čestné uznání
- Karan Anđela, 8 let
Novi Sad - PU Radosno Detinjstvo - Kindergarten Različak
Čestné uznání
- Adamović Filip, 6 let
- Ječmenica Nikola, 6 let
- Pantić Nikolina, 6 let
Paracin - Nikole Pasića 5A 2/18
Čestné uznání
- Vučetić Darija, 6 let
Subotica - MKC Nepker
Medaile škole za kolekci grafiky
- Cibolya Stella, 14 let
- Csupák Viktória, 16 let
- Fürstner Nina, 8 let
- Füstös Emma [ 1 | 2 ], 16 let
- Korek Diána, 16 let
- Korolija Anastazija, 12 let
- Sepsi Dorothea, 10 let
Subotica - Workshop EmART
Čestné uznání
- Grubanov Doroteja, 9 let
- Horvat Brigitta, 15 let
Srí Lanka
Heiyanthuduwa - 400, Mabima
Čestné uznání
- Gunadasa Sithmee Sisinuwani, 6 let
Kirulapona - 24/9 Sri Sidhartha Road
Čestné uznání
- Samarasinha Malinka Sehansi, 10 let
Španělsko
Esporles - Avenida Ses Rotgetes 5
Čestné uznání
- Puerto Fullana Maria, 11 let
Švýcarsko
Wettingen - Bildungszentrum für Kinder "Umka"
Čestné uznání
- Lingner Michele, 12 let
Thajsko
Bangkok - Keereedej Art Studio
Čestné uznání
- Ruksea Ploypilin, 9 let
Korat - Bankham School
Čestné uznání
- Jantharawiwatt Aphisith, 8 let
Nakhonratchasima - Bantalukhinpoon School
Nakhonsawan - Anubannakhonsawan School
Čestné uznání
- Boonluksa Apisit, 11 let
Nakhonsawan - Wad Trapkritnua School
Čestné uznání
- Kongphetsak Suwanan, 7 let
Nakhonsawan - Watniweswutraram
Čestné uznání
- Sridanoi Thitima, 13 let
- Subtte Chantichar, 14 let
Wangsaphung - Hrh. Princess Siridhorn Art Center
Medaile
- Kwanpag Thanakorn, 16 let
Čestné uznání
- Duanbuppha Kiattisak, 16 let
- Pila Thanachoat, 15 let
- Sriburin Chalita, 13 let
Wattana - Wattana Wittaya Academy
Čestné uznání
- Jardjaroen Ranjakorn, 7 let
- Lapassakorn Chuchuen, 9 let
- Rattanamanochwong Nalinnipa, 5 let
- Sukmark Sirinrat, 4 roky
Tunisko
Tunis - Ecole Privée Jeanne d´Arc
Čestné uznání
- Ghadbane Nour, 10 let
Tunis - Lycée Louis Pasteur
Čestné uznání
- Trabelsi Yasmine, 13 let
Turecko
Aksaray - Aksaray Bilim Ve Sanat Merkezi
Medaile škole za kolekci grafiky
- Koç Hatice, 13 let
- Önge Sena, 13 let
- Özkan Ali Kaan, 12 let
- Öztürk Ahmet, 8 let
- Palancioğlu Aybüke Nur, 12 let
- Selman Ali, 6 let
Istanbul - Resim Atolyemiz
Čestné uznání
- Aşkin Elif, 15 let
Istanbul-Atasehir - Özel Eyüboglu Atasehir Ilkokulu
Čestné uznání
- Duran Sanem, 9 let
Izmir - M.E.B. Özel Cocuk Sanat Atolyesi
Čestné uznání
- Koc Cagan, 6 let
Kocaeli - ODTU Kyod Ilkokulu
Čestné uznání
- Demiral Selen, 11 let
- Ersoy Ahmet Efe, 11 let
Ukrajina
Donetsk - Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Medaile
- Hodikina Nika, 12 let
- Karaschuk Anna, 12 let
Čestné uznání
- Borodina Marina, 15 let
- Galanji Valeria, 13 let
- Hodunova Julia, 16 let
Kharkiv - Lyceum of Arts No. 133
Čestné uznání
- Adamenko Anastasia, 9 let
- Ivanyuga Nikita, 14 let
- Meshiy Mihail, 13 let
Kiev - Children's Art School No. 2
Čestné uznání
- Lytvyn Dmytro, 14 let
Kiev - Detskaya shkola iskusstv No. 5
Čestné uznání
- Sokyrztynska Olena, 11 let
Lvov - Children School of Folk Arts
Čestné uznání
- Panchyshyn Solomiya, 11 let
Nikolaev - Children's photo studio PhotoKrok
Čestné uznání
- Degtyar Alena, 12 let
- Fastovec Anastasiya, 10 let
- Krasnoshenko Dasha, 15 let
Nikolaev - DTU Children's art studio
Čestné uznání
- Belenky Alex, 12 let
Nizhin - Children School of Arts
Čestné uznání
- Perednya Zlata, 6 let
Odesa - Samotsvit
Čestné uznání
- Voronina Katerina, 13 let
Odessa - Art school Kostandi No. 1
Medaile
- Gnatenko Sofia, 6 let
- Plechisty Rinat, 8 let
Čestné uznání
- Cherneckaya Natalia, 14 let
- Mitin Boris, 8 let
Putyla - Putilskii Tsentr Detskoi i iunoshskoi tvorchosti
Čestné uznání
- Nasarova Alina, 15 let
- Rospopa Maryna, 14 let
Sambir - Shkola dekoratyvno-uzhytkovogo mystetstva
Čestné uznání
- Barabash Marta, 10 let
- Tysovskyj Oleg, 9 let
Sumy - Centr NTTM, Photostudio My
Medaile
- Lisickaya Anastasiya, 16 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Chugaj Nikita, 15 let
- Kirichek Anastasiya, 16 let
- Mischenko Volodumur [ 1 | 2 ], 16 let
- Timofeeva Tatiana, 13 let
Ternopil - Stantsiia iunikh tekhnikiv
Medaile
- Zazulyak Anastasiya, 15 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Hordiy Yuliya, 16 let
- Nevs'ka Yelyzaveta, 16 let
- Ozerova Yuliya, 15 let
- Pohorilets Vasyl', 16 let
- Taleyko Tetyana, 12 let
- Yavors'ka Nataliya, 16 let
USA
Evansville - 1212 E. Boonville-New Harmony Rd.
Čestné uznání
- Renahan Marie, 15 let
Los Angeles - Fine Art Studio
Čestné uznání
- Balsin Eva, 5 let
- Pasternack Daniel, 5 let
San Francisco - 1 Hawthone street 8B
Čestné uznání
- Shiina Leo, 5 let
Uzbekistán
Tashkent - Bel -Tepa district, 7/45, Sheikhantaur
Čestné uznání
- Yuldashev Fatkhiddin, 16 let
Velká Británie
Thetford - Thetford Grammar School
Venezuela
Caracas - Plastilinarte
Čestné uznání
- Arrisiaga Johnder, 8 let
- Bautista Victoria, 9 let
Caracas - Taller de Expresion Artística TEA
Čestné uznání
- Castillo Maria Teresa, 10 let
Vietnam
Hanoi - Mam Sang school
Čestné uznání
- Ngô Minh Tú, 9 let
Hanoi - SOL Art and Education Development Joint Stock Company
Čestné uznání
- Bang Tu Ha Thien, 11 let