Medaile:
Jurášová Dominika (11 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile:
Kernerová Karolína (7 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile:
Mocný Lukáš (7 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Medaile:
Šablatúra Alex (7 let), ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile:
Kovácsová Gabriela (10 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Medaile:
Langerová Dominika (11 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Marčišovská Petra (8 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Mrázová Sára (9 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Straka Martin (8 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Straka Martin (8 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Hicláková Sára (10 let), ZUŠ Antona Cigera, Kežmarok, Slovenská republika
Medaile:
Dupkalová Barbora (9 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Medaile:
Baťala Šimon (6 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile:
Fecková Alžběta (11 let), Súkromná ZŠ s MŠ pre autistov, Prešov, Slovenská republika
Medaile:
Jančúchová Petra (12 let), ZŠ, Rajec, Slovenská republika
Medaile:
Úradníková Kristína (14 let), ZŠ, Rajec, Slovenská republika
Medaile:
Formánek Matúš (11 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Medaile:
Salášková Dana (16 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Medaile:
Lorenčíková Andrea (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile:
Ulbrich Jakub (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile:
Ulbrichová Gabriela (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile:
Zemjanek Michal (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile:
Balážová Patrícia (10 let), ZŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Medaile:
Janegová Kristínka (9 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile:
Psocíková Tatiana (12 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Jenčová Ema (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Krajčovičová Ema (10 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Sokolík Lukáš (9 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Strmeňová Tamara (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Verešová Barbora (8 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ambrosová Aneta (13 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Brezanová Alžbeta (13 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Fedorov Lea (6 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kolárik Martin (8 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Muchová Maximiliána (11 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ťasnocha Sebastián (9 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Eiben Christián (6 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Jurášová Dominika (11 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kavecová Rebeca (6 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Lalíková Danka (12 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vránová Ivanka (6 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vrbická Katarína (8 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Čavojská Adriána (13 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Hýlková Lucia (9 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kamenistá Natália (11 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kudláčová Veronika (12 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Malíková Monika (12 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Palkovičová Zuzana (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Pukančíková Karolína (12 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Rajčáková Karolína (7 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Sidorčuk Michal (12 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tokošová Sofia (9 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Trubirohová Petra (11 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vaňková Klára (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Cáfal Adrián (7 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Diškanec Marko (8 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Malachovská Ester (7 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Pavlíková Júlia (12 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Samec Samuel (9 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Brežinová Mirka (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Čekovský Ján (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Fedorová Stanislava (10 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kostka Peter (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kováčik Timotej (11 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Krempaská Annamária (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Zamkovská Lucia (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Zatkovská Klaudia (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Cádrová Soňa (9 let), Kanožayová Lucia (10 let), Mikulášiková Kristína (9 let), Zmeková Bianca (9 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Chvaštulová Lucia (16 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Jalčová Linda (10 let), Miklošíková Rebecca (10 let), Nemeškürti Simona (10 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Cabanová Lucia (8 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Cabanová Lucia (8 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kováčová Nina (9 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Masláková Júlia (8 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Patráš Matúš (10 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sliačanová Viktória (10 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Valašťan Adam (11 let), ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mihaliková Zdenka (14 let), ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Petrišin Radoslav (12 let), ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Polačková Zuzana (14 let), ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Tichá Luisa (9 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Zmeková Bianca (9 let), Súkromná ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Bodingerová Nikola (10 let), ZŠ internátna, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jánošíková Sofia (9 let), ZŠ internátna, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sulová Lesana (10 let), ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vranovský Tomáš (15 let), ZUŠ, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dubovický Denis (12 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kaňuščáková Grétka (13 let), ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Petreková Dominka (9 let), ZUŠ, Čadca, Slovenská republika
Čestné uznání:
Plachý Damián (14 let), ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Slovenská republika
Čestné uznání:
Fízeľová Diana (12 let), ZŠ, Divín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Štupák Lukáš (10 let), ZŠ, Divín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Csomor Gabriel (5 let), ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Povalová Silvia (5 let), ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jeníková Sárka (9 let), Šatánková Hanka (8 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Minarovič Patrik (10 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ozaniak Samuel (10 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Svetlanská Eliška (7 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Bial Dominik (13 let), ZŠ, Fiľakovo, Slovenská republika
Čestné uznání:
Oláh Patrik (14 let), ZŠ, Fiľakovo, Slovenská republika
Čestné uznání:
Alabán Csaba (11 let), ZUŠ, Fiľakovo, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gášpárová Antónia (10 let), ZUŠ, Fiľakovo, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pavella Filip (10 let), ZUŠ, Fiľakovo, Slovenská republika
Čestné uznání:
Beňovská Veronika (7 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mihalovičová Veronika (7 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Morovič Viktor (7 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sobolová Lucia (11 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Valigura Radek (13 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Blahovský Daniel (7 let), ZUŠ, Gelnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ogurčáková Katarína (8 let), ZUŠ, Gelnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kostilnik Dávid (11 let), ZUŠ, Humenné, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lajčiaková Ľubka (12 let), ZUŠ, Humenné, Slovenská republika
Čestné uznání:
Čaplovičová Gabika (10 let), ZUŠ, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ksiažeková Radka (10 let), ZUŠ, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jucha Radoslav (10 let), ZUŠ Antona Cigera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sebeš Samuel (7 let), ZUŠ Antona Cigera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Bukačová Dominika (13 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kadlec Sebastian (8 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lakatoš Emilko (8 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lakatoš Fernando (9 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lakatoš Sebastián (10 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gerencséri Barbara (9 let), ZŠ s VJM Móra Jókaiho, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Németh Patrícia (10 let), ZŠ s VJM Móra Jókaiho, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Derján Štefán (8 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dula Ivan (11 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Fedák Luka (9 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ferková Sofia (8 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kohútová Lucia (9 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Maliňáková Karin (7 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Prídavková Katarína (12 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Rakácová Simonka (11 let), ZUŠ, Košice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Koudela Oskar (7 let), ZUŠ, Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ladňák Adam (7 let), ZUŠ, Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Čestné uznání:
Grešová Karolína (7 let), ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mužíková Gabriela (7 let), ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Turlak Jekaterina (8 let), ZUŠ odbor výtvarný, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Golianová Valentína (10 let), SZUŠ, Lučenec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kramec Tomáš (7 let), SZUŠ, Lučenec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Smrek Peter (7 let), Súkr. ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šamalík Daniel (8 let), Súkr. ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Čestné uznání:
Smrek Peter (7 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kolníková Daniela (13 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šútovcová Dominika (8 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Tížiková Lucia (7 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Zajíčková Jasmína (6 let), ZUŠ, Myjava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Fraňo Samuel (11 let), Súkr. ZUŠ, Nitra, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lasch Filip (11 let), ZUŠ, Nová Dubnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Škadrová Ema (7 let), ZUŠ, Nová Dubnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Čermáková Veronika (14 let), Spojená škola – špec. ZŠ a PŠ, Piešťany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Imrichovičová Monika (16 let), Spojená škola – špec. ZŠ a PŠ, Piešťany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vöröšová Dominika (14 let), Spojená škola – špec. ZŠ a PŠ, Piešťany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ilončiak Timotej (8 let), ZUŠ, Piešťany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Monček Michal (8 let), ZUŠ, Piešťany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ďuríková Natália (11 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vaščurová Mária (9 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kušniráková Daša (16 let), ZUŠ - Spojená škola, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kohutová Tatiana (14 let), ZUŠ J. Pöschla, Prešov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sterančák Tomáš (13 let), ZUŠ J. Pöschla, Prešov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Szilágyi Matúš (10 let), ZUŠ J. Pöschla, Prešov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kopp Kristián (10 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Virga Maximilián (10 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Fülöpová Kristína (13 let), ZUŠ, Rimavská Sobota, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pekarčíková Sarah Camilla (15 let), ZUŠ, Rimavská Sobota, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gállyová Anna (8 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Balogh Denis (9 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Formánek Jakub (11 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Markechová Rebeka (5 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Polláková Lilly (9 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Tran Juraj (12 let), ZUŠ, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Alexy Mário (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Čupková Mária (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Krempaská Pavlína (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Olekšáková Júlia (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Petras Samuel (10 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Guregová Katrin (6 let), MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Hnátová Júlia (6 let), MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Balážová Barbora (5 let), MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Petríková Ester (6 let), MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Štefančíková Zuzana (11 let), Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Heržáková Michaela (13 let), ZŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vilinová Dominika (11 let), ZŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Rydzík Dalibor (6 let), ZŠ a MŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vislocký Timotej (5 let), ZŠ a MŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Majkut Jozef (14 let), ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Fašková Viktória (6 let), MŠ, Starý Tekov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Štefanová Tamara (5 let), MŠ, Starý Tekov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Haladejová Gabriela (13 let), Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kubaliak Samuel (11 let), Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šarközy Slavomír (14 let), Špeciálna ZŠ internátna, Topoľčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Holba Šimon (9 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jamborová Petra (11 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Radiczová Karolína (9 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Tobolka Aram (5 let), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pavlíková Terézia (10 let), ZŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Labancová Katarína (14 let), ZUŠ, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mackovčínová Jana (12 let), ZUŠ, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jakubíková Daniela (13 let), ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jarošová Pavlína (12 let), ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jesenská Patrícia (14 let), ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Slovenská republika
Čestné uznání:
Podhorská Zuzana (14 let), ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pšenčíková Kristína (13 let), ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dupkalová Katarína (12 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šenkeryová Katarína (9 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Betáková Natália (15 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kuparová Vanesa (9 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mačinek Juraj (8 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šípošová Ľubica (13 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Školová Simona (14 let), ZUŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gažová Simona (12 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kuzmová Klára (10 let), ZŠ, Žilina–Budatín, Slovenská republika