Medaile:
Brezgin Vyacheslav (10 let), MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva, Birobidjan, Rusko
Medaile:
Chebotareva Anastasia (13 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile:
Kalashnikova Elena (12 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile:
Smirnova Anastasya (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Deeva Ulia (13 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Dvinyanina Dasha (11 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Marshina Ekaterina (13 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Bulavskaya Anna (13 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tuhvatova Dasha (13 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Murashko Kupava (11 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tolstova Anna (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Murashko Gordey (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Taleykina Sofya (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Smirnova Anna (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Belozyerova Olga (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tchigova Sofia (15 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tolstova Anna (16 let), GBOU School No. 1955, Moscow, Rusko
Čestné uznání:
Ismulin Yerlan (13 let), Children's Art School, Kizil, Rusko
Čestné uznání:
Zobkova Veronika (16 let), Children's Art School, Kizil, Rusko
Čestné uznání:
Smirnova Sofiya (14 let), Children's Art School, Kropotkin, Rusko
Čestné uznání:
Karaeva Daria (14 let), Children's Art School, Kropotkin, Rusko
Čestné uznání:
Fedorova Darja (11 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 2 im. N. N. Kupreyanova, Kostroma, Rusko
Čestné uznání:
Anikeeva Maria (15 let), Children's Art School of Orel, Orel, Rusko
Čestné uznání:
Trusov Kirill (13 let), Children's Art School of Orel, Orel, Rusko
Čestné uznání:
Ilyina Anastasia (16 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko
Čestné uznání:
Yevseyeva Anastasiya (12 let), BOUDO Dvorets detskogo tvorchestva, Omsk, Rusko
Čestné uznání:
Reut Anton (15 let), Elementary Art School No. 1 nam. of Sanins, Omsk, Rusko
Čestné uznání:
Levina Natalia (14 let), Elementary Art School No. 1 nam. of Sanins, Omsk, Rusko
Čestné uznání:
Ahmetova Diana (16 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola, Zelenogorsk, Rusko
Čestné uznání:
Rusinova Alina (16 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola, Zelenogorsk, Rusko
Čestné uznání:
Shishkina Nadezhda (16 let), Detskaya khudozhestvennaya shkola, Zelenogorsk, Rusko
Čestné uznání:
Vladimirova Elisaveta (14 let), BOUDO Children's Art School No. 14, Omsk, Rusko
Čestné uznání:
Sumarokov Artem (8 let), SGOO Detskaya studia izobrazitelnykh iskusstv, Saratov, Rusko
Čestné uznání:
Vladichenko Arina (16 let), Irbis SPO Dekorativno-prikladnoe iskusstvo, Saratov, Rusko
Čestné uznání:
Medyannikova Zlata (6 let), Volgograd Station of Children's and Youth Tourism and Excursions, Volgograd, Rusko
Čestné uznání:
Rogushkin Danil (14 let), MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv, Lesnoy, Rusko
Čestné uznání:
Bazykina Elizabeth (8 let), MBUDO Detskaya shkola iskusstv No. 4, Syzran, Rusko
Čestné uznání:
Morozova Maria (8 let), MBUDO Detskaya shkola iskusstv No. 4, Syzran, Rusko