Medaile:
Zotova Victoria (11 let), OŠ Polzela, Polzela, Slovinsko
Medaile:
Šteblaj Simon (bez udání věku), OŠ Roje, Domžale, Slovinsko
Medaile:
Fujs Leon (13 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Medaile:
Bertalanič Teja (13 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Pintarič Marsel (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Turnšek Nia (5 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Rojko Jakob (10 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kosednar Neža (9 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mencigar Nejc (12 let), OŠ Sveti Jurij, Rogašovci, Slovinsko
Čestné uznání:
Srebočan Tinkara (13 let), OŠ Polzela, Polzela, Slovinsko
Čestné uznání:
Kosmač Taj (12 let), Osnovna šola, Dutovlje, Slovinsko
Čestné uznání:
Krašovec Hana (11 let), OŠ Polzela, Polzela, Slovinsko
Čestné uznání:
Franko Hana (12 let), OŠ Bičevje, Ljubljana, Slovinsko
Čestné uznání:
Žunić Amin (10 let), OŠ Bičevje, Ljubljana, Slovinsko
Čestné uznání:
Krajnc Gašper (6 let), Vrtec Tončke Čečeve, Celje, Slovinsko
Čestné uznání:
Žličar Anika (14 let), OŠ Ivanjkovci, Ivanjkovci, Slovinsko
Čestné uznání:
Brodar Jernej (13 let), OŠ Komen, Komen, Slovinsko
Čestné uznání:
Trampuž Vita (13 let), OŠ Komen, Komen, Slovinsko
Čestné uznání:
Čermelj Vid (9 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Ravnikar Jan (9 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Bohinc Oskar (9 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Lavrenčič Marjeta (9 let), OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina, Slovinsko
Čestné uznání:
Ferbežar Peter (16 let), OŠ Dragotina Ketteja, Novo Mesto, Slovinsko
Čestné uznání:
Lamberšek Jan (bez udání věku), OŠ Roje, Domžale, Slovinsko
Čestné uznání:
Pezdir Tim (bez udání věku), OŠ Roje, Domžale, Slovinsko
Čestné uznání:
Lorber Niko (11 let), OŠ Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko
Čestné uznání:
Tostouršnik Štefan (13 let), OŠ Gustava Šiliha, Maribor, Slovinsko
Čestné uznání:
Zimšek Živa (12 let), OŠ Štore, Štore, Slovinsko
Čestné uznání:
Recek Maja (13 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Čestné uznání:
Holsedl Lara (13 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Čestné uznání:
Hajdinjak Liana (11 let), OŠ Kuzma, Kuzma, Slovinsko
Čestné uznání:
Đuričić Lana (12 let), Primary School Livada, Velenje, Slovinsko
Čestné uznání:
Jan Ema (12 let), Primary School Livada, Velenje, Slovinsko
Čestné uznání:
Lukavačkić Ammar (12 let), Primary School Livada, Velenje, Slovinsko