MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Aktuální ročník 50 » Exponáty » Evropa » Ukrajina

Exponáty - Ukrajina

Medaile: Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Levchenko Liza (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Levchenko Liza (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Fedoseyeva Varvara (5 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Fedoseyeva Varvara (5 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Beliakova Sofiia (9 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Medaile:
Beliakova Sofiia (9 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Medaile: Vertiuk Iryna (14 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Medaile:
Vertiuk Iryna (14 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Medaile: Latanska Anastasiia (14 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Medaile:
Latanska Anastasiia (14 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina


Medaile:
Lykholobov Mykola (16 let), Skrypka Vira (11 let), Tsybylko Anastasia (13 let), Poltavskii gorodskoi tsentr vneshkolnogo obrazovania, Studiia kino i animacii "Alfa", Poltava, Ukrajina

Medaile:
kolektivní práce dětí „Night in Museum“ (12–16 let), Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka", Dnipro, Ukrajina

Medaile: Kadolba Nikita (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Kadolba Nikita (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile: Lun'ova Anastasiya (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile:
Lun'ova Anastasiya (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Khmel' Anastasia (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Khmel' Anastasia (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Makarova Milana (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Makarova Milana (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Turbayevskaya Ruslana (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Turbayevskaya Ruslana (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Levchenko Liza (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Levchenko Liza (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Padalka Kristina (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Padalka Kristina (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Suborska Maria (15 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Suborska Maria (15 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Maystrenko Katerina (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Maystrenko Katerina (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Borodataya Miroslava (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Borodataya Miroslava (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky: Kashputovskaya Veronika (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci grafiky:
Kashputovskaya Veronika (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Bozodataya Miroslava (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Bozodataya Miroslava (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Babayan Esenia (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Babayan Esenia (11 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Skizha Ksenia (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Skizha Ksenia (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Mishchuk Viktoria (12 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů: Matrosova Kira (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Medaile škole za kolekci výtvarných objektů:
Matrosova Kira (10 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání: Kondratiuk Sofiia (7 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Kondratiuk Sofiia (7 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Ganeva Marta (16 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Ganeva Marta (16 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Koriakova Viktoria (12 let), Children's Art School, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Koriakova Viktoria (12 let), Children's Art School, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání: Rotaru Dmitriy (13 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání:
Rotaru Dmitriy (13 let), Kostandi Children's Art School No.1, Odessa, Ukrajina

Čestné uznání: Samsonyuk Maria (11 let), Chernovitskiy centr yunuh tehnikov im. L. K. Kadenjuka – Fotostudiia Vzgliad, Chernivtsy, Ukrajina

Čestné uznání:
Samsonyuk Maria (11 let), Chernovitskiy centr yunuh tehnikov im. L. K. Kadenjuka – Fotostudiia Vzgliad, Chernivtsy, Ukrajina

Čestné uznání: Kaplychna Olga (11 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Kaplychna Olga (11 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání: Lytvynovych Roman (11 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Lytvynovych Roman (11 let), Studio PhotoKrok, Mykolaiv, Ukrajina

Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Old toys“ (7–12 let), Children and Youth Cinema Center "Vesnyanka", Dnipro, Ukrajina

Čestné uznání: Stupak Katya (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání:
Stupak Katya (14 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání: Kadolba Nikita (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání:
Kadolba Nikita (13 let), Visual Art Center, Kryvyi Rih, Ukrajina

Čestné uznání: Semenova Ivanna (8 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Semenova Ivanna (8 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání: Khudiakova Ivanna (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Khudiakova Ivanna (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání: Ivasenko Vlas (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Ivasenko Vlas (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání: Savchenko Ilya (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina

Čestné uznání:
Savchenko Ilya (10 let), ARCHI-YES Childrens Studio of Architectural Excellence, Kharkiv, Ukrajina


© MDVV Lidice 2008 - 2022, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus