Medaile:
Lo Pak Hin (12 let), Cognitio College (Kowloon), Hong Kong, Čína
Medaile:
Fan Airla (7 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Fung Jing Tung Janice (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Lau Kin Gi (5 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile:
Poon Yin To Jade (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ona Cheuk Yan Ding (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chan Lok Chun Rodriguez (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kam Tsz Suet (16 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Kwan Cheuk Yan Cherry (14 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lau Ho Fai (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lau Ho Chun Frederick (16 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lam Lap Lai Alvin (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lam Tsz Kwan Annie (12 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lee Pui Ling (8 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Lu Sabrina (11 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Ma Christie Ka Hei (14 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Tai Tsz Ching Eunice (10 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Teh Leng Suan Priscilla (13 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Xiong Chin Wing Elodie (7 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Yiu Chun Lai Fabian (9 let), Simply Art, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Ho Mei Mei (14 let), School of Creativity, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Ma On Ki (12 let), School of Creativity, Hong Kong, Čína
Čestné uznání:
Wong Yuen Yi (16 let), School of Creativity, Hong Kong, Čína