MDVV Lidice - úvodní stránka

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Přeskočit na menu vybrané sekce

» Archiv ročníků » Ročník 44 » Zaregistrované práce

Zaregistrované práce

Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Kambodža, Kanada, Kazachstán, Keňa, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Kyrgyzstán, Laos, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Malta, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Norsko, Pákistán, Palau, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Senegal, Severní Makedonie, Singapur, Slovenská republika, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam, Zimbabwe


StátRegistrované školy + jednotl.Malba, kresba, grafikaFotografieKeramikaKombinovaná technikaCelkem
1Albánie 4 44 0 0 0 44
2Argentina 1 42 0 0 0 42
3Arménie 12 190 12 0 2 204
4Austrálie 4 8 2 0 12 22
5Ázerbájdžán 6 65 0 0 0 65
6Belgie 3 7 0 0 6 13
7Bělorusko 32 345 33 0 2 380
8Bosna a Hercegovina 3 13 0 0 1 14
9Brazílie 5 76 0 0 4 80
10Brunej 1 7 0 0 0 7
11Bulharsko 20 268 0 3 4 275
12Černá Hora 18 245 0 0 7 252
13Česká republika 335 3905 152 379 614 5050
14Čína 61 848 0 9 11 868
15Egypt 1 28 0 0 0 28
16Estonsko 9 48 0 0 6 54
17Etiopie 2 19 0 0 1 20
18Filipíny 1 27 0 0 0 27
19Gruzie 18 137 2 0 1 140
20Chile 7 7 0 0 0 7
21Chorvatsko 58 285 51 14 30 380
22Indie 23 404 33 0 0 437
23Indonésie 15 242 3 0 0 245
24Írán 3 544 45 0 0 589
25Itálie 1 4 0 0 0 4
26Izrael 9 82 7 0 0 89
27Japonsko 3 21 0 0 4 25
28Kambodža 1 8 0 0 0 8
29Kanada 2 6 0 0 0 6
30Kazachstán 20 245 7 0 0 252
31Keňa 4 18 16 0 0 34
32Korejská republika 69 195 0 0 0 195
33Kosovo 2 43 1 0 0 44
34Kuba 13 17 0 1 1 19
35Kypr 5 20 0 0 2 22
36Kyrgyzstán 2 73 0 0 0 73
37Laos 1 11 0 0 0 11
38Litva 33 257 4 0 15 276
39Lotyšsko 132 549 3 39 63 654
40Lucembursko 7 92 0 0 13 105
41Maďarsko 5 56 23 0 1 80
42Malajsie 41 545 1 0 0 546
43Malta 1 1 0 0 0 1
44Maroko 3 144 0 0 0 144
45Mexiko 3 12 1 0 4 17
46Moldavsko 2 21 0 0 0 21
47Mongolsko 5 26 0 0 0 26
48Myanmar 3 3 0 0 0 3
49Německo 4 62 0 0 1 63
50Norsko 1 2 0 0 0 2
51Pákistán 3 57 0 0 3 60
52Palau 1 4 0 4 0 8
53Polsko 10 243 17 0 7 267
54Rakousko 1 10 0 0 6 16
55Rumunsko 22 114 7 2 1 124
56Rusko 92 1133 13 2 23 1171
57Řecko 3 6 0 0 2 8
58Senegal 6 65 0 0 0 65
59Severní Makedonie 11 118 16 0 2 136
60Singapur 4 19 8 0 3 30
61Slovenská republika 113 1475 66 13 179 1733
62Slovinsko 30 318 13 2 32 365
63Srbsko 29 276 2 0 40 318
64Srí Lanka 17 50 0 0 1 51
65Španělsko 1 1 0 0 0 1
66Švédsko 1 10 0 0 0 10
67Švýcarsko 1 16 0 0 0 16
68Tádžikistán 1 9 0 0 0 9
69Thajsko 10 227 0 0 17 244
70Turecko 18 551 28 0 2 581
71Ukrajina 62 532 76 1 10 619
72USA 19 60 18 0 5 83
73Uzbekistán 1 30 0 0 0 30
74Velká Británie 3 8 0 0 12 20
75Venezuela 5 99 0 0 19 118
76Vietnam 2 23 0 0 0 23
77Zimbabwe 1 6 0 0 0 6
Celkem 1481 15777 660 469 1169 18075

Česká republika

Školy

ŠkolaMalba, kresba, grafikaFotografieKeramikaKombinovaná technikaCelkemDatum
Domov OZP, Bernartice, Zběšičky 23, PSČ 398 43 13 0 0 0 13 9. 3. 2016
ZUŠ Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77, PSČ 266 01 30 0 2 2 34 7. 3. 2016
ZŠ Aléská, Bílina, Aléská 270, PSČ 418 01 5 0 0 0 5 19. 2. 2016
ZŠ speciální, Blansko, Žižkova 27, PSČ 678 01 0 0 0 1 1 25. 2. 2016
ZUŠ, Blansko, Zámek 3, PSČ 678 01 13 0 0 0 13 2. 3. 2016
ZUŠ, Blatná, J. P. Koubka 4, PSČ 388 01 9 0 2 1 12 10. 3. 2016
ZŠ Karla st. ze Žerotína, Bludov, Nová Dědina 368, PSČ 789 61 43 0 0 13 56 11. 3. 2016
ZŠ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jungmannova 164, PSČ 250 01 2 0 1 1 4 8. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Palachova 337, PSČ 250 01 12 0 0 0 12 4. 3. 2016
Gymnázium, Brno, Vídeňská 55/47, PSČ 639 00 7 0 0 0 7 9. 3. 2016
Křesťanská ZŠ a MŠ Jana Husa, Brno, Masarova 11, PSČ 613 00 13 0 0 0 13 2. 3. 2016
MŠ spec., ZŠ spec. a Praktická škola, Brno, Ibsenova 1, PSČ 638 00 10 0 3 1 14 19. 2. 2016
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Brno, Vídeňská 244/26, PSČ 639 00 13 0 0 0 13 4. 3. 2016
ZUŠ Ant. Doležala, Brno, Trnkova 1784/81, PSČ 628 00 11 0 0 4 15 2. 3. 2016
ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno, Kristenova 27, PSČ 624 00 6 0 0 0 6 4. 3. 2016
ZŠ Bruntál, Bruntál, Jesenická 10, PSČ 792 01 9 0 0 0 9 7. 3. 2016
ZUŠ Bruntál, Bruntál, J .Žižky 6, PSČ 792 01 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
MŠ, Břeclav, Břetislavova 6, PSČ 690 02 10 0 0 1 11 2. 3. 2016
MŠ, ZŠ a praktická škola, Břeclav, Herbenova 4, PSČ 690 03 12 0 0 0 12 24. 2. 2016
ZŠ Slovácká, Břeclav, Slovácká 40, PSČ 690 02 16 0 0 0 16 14. 3. 2016
ZUŠ Břeclav, Břeclav, Křížkovského 4, PSČ 690 02 8 1 0 0 9 10. 3. 2016
ZUŠ Březnice, Březnice, Náměstí 2, PSČ 262 72 0 0 0 9 9 25. 2. 2016
ZUŠ Arthura Nikische, Bučovice, Vyškovská 486, PSČ 685 01 20 0 0 0 20 10. 3. 2016
ZŠ a MŠ Donum Felix s. r. o., Buštěhrad, Revoluční 109/13, PSČ 273 43 10 0 0 2 12 8. 4. 2016
ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad, Tyršova 77/110, PSČ 273 43 44 0 0 0 44 2. 3. 2016
ZUŠ, Buštěhrad, Hradní 3, PSČ 273 43 13 2 4 0 19 8. 3. 2016
ZUŠ Bystré, Bystré, nám. Na podkově 59, PSČ 569 92 19 8 7 7 41 9. 3. 2016
ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice, Vašátkova 343, PSČ 250 88 11 0 13 2 26 7. 3. 2016
ZŠ, Červené Pečky, Kutnohorská 181, PSČ 281 21 0 0 14 0 14 1. 3. 2016
Středisko volného času Bájo, Česká Skalice, Husovo nám. 3, PSČ 552 03 4 2 0 1 7 3. 3. 2016
ZŠ, Česká Ves, Makarenkova 414, PSČ 790 81 3 0 0 0 3 4. 3. 2016
MŠ, ZŠ a Praktická škola při centru ARPIDA, o. p. s., České Budějovice, U Hvízdala 9, PSČ 370 11 10 0 0 0 10 15. 3. 2016
Vipart – výtvarný ateliér, České Budějovice, Žižkova 309/12, 5. patro, PSČ 370 01 7 0 0 5 12 4. 3. 2016
ZŠ, České Budějovice, Matice Školské 3, PSČ 370 03 11 0 0 0 11 23. 2. 2016
ZŠ a MŠ L. Kuby, České Budějovice, L. Kuby 48, PSČ 370 07 1 0 0 0 1 16. 2. 2016
ZUŠ, České Budějovice, Piaristické nám. 1, PSČ 370 01 4 0 1 4 9 10. 3. 2016
DDM, Český Krumlov, Linecká 67, PSČ 381 01 0 0 2 0 2 26. 2. 2016
ZŠ – Praktická škola, Český Krumlov, Kaplická 151, PSČ 381 01 10 0 0 0 10 10. 3. 2016
ZUŠ, Český Krumlov, Kostelní 163, PSČ 381 01 0 0 9 0 9 26. 2. 2016
ZUŠ, Dačice, Antonínská 93/II, PSČ 380 01 62 0 0 11 73 18. 4. 2016
ZŠ, Dobrá, Dobrá 860, PSČ 739 51 18 0 0 0 18 4. 3. 2016
ZŠ Speciální, Dobruška, Opočenská 115, PSČ 518 01 3 0 0 0 3 9. 3. 2016
ZUŠ, Dobruška, Kostelní 428, PSČ 518 01 2 0 0 0 2 10. 2. 2016
ZŠ, Dobřany, Tř. 1. Máje 618, PSČ 334 41 14 0 0 0 14 10. 3. 2016
ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany, Stromořadí 439, PSČ 334 41 10 0 0 0 10 11. 3. 2016
MŠ, Doksy, Libušina 838, PSČ 472 01 3 0 0 0 3 2. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 26, PSČ 588 45 6 0 0 0 6 10. 2. 2016
ZŠ a MŠ Dolní Rožínka, Dolní Rožínka, Dolní Rožínka 1, PSČ 592 51 36 0 0 0 36 11. 3. 2016
ZUŠ, Dolní Újezd, Dolní Újezd 281, PSČ 569 61 19 0 0 0 19 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Dolní Životice, Hlavní 15, PSČ 747 56 3 0 0 0 3 16. 2. 2016
ZUŠ Dubí II, Dubí, Dlouhá 134, PSČ 417 02 9 0 0 0 9 11. 3. 2016
ZUŠ Ivana Kawaciuka, Duchcov, Kubicových 2/692, PSČ 419 01 14 0 2 12 28 4. 3. 2016
Výtvarný kroužek Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem, nám. Václava Hanky 299, PSČ 544 01 11 0 0 0 11 22. 2. 2016
ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem, Máchova 884, PSČ 544 01 7 0 0 0 7 7. 3. 2016
8. ZŠ, Frýdek-Místek, Československé armády 570, PSČ 738 01 6 0 0 0 6 4. 3. 2016
Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, PSČ 464 01 16 0 0 0 16 11. 3. 2016
SŠ hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1378, PSČ 464 01 16 0 0 0 16 10. 2. 2016
ZŠ, Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, PSČ 739 11 8 0 0 2 10 9. 3. 2016
ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, Nádražní 11, PSČ 747 92 29 0 0 1 30 4. 3. 2016
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55, PSČ 539 01 7 0 0 1 8 10. 2. 2016
ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo nám. 305, PSČ 539 01 0 0 0 7 7 8. 3. 2016
Masarykova ZŠ a MŠ, Hnojník, Hnojník 120, PSČ 73953 1 0 0 0 1 2. 3. 2016
ZUŠ F. X. Richtera, Holešov, Bezručova 675, PSČ 769 01 8 0 0 0 8 9. 3. 2016
ZUŠ Horažďovice, Horažďovice, Blatenská 310, PSČ 341 01 1 0 0 0 1 11. 3. 2016
Tvořivý ráj – ateliér dětské tvorby, Hořovice, Palackého náměstí 98, PSČ 268 01 7 0 0 2 9 11. 4. 2016
ZŠ Hořovice, Hořovice, Svatopluka Čecha 455, PSČ 268 01 0 0 6 0 6 8. 3. 2016
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253/4, PSČ 28 01 8 0 0 3 11 2. 3. 2016
MŠ Kampanova, Hradec Králové, Kampanova 1488/1, PSČ 500 02 10 0 0 0 10 10. 3. 2016
ZUŠ, Hradec Králové, Habrmanova 130, PSČ 500 02 7 0 0 0 7 11. 3. 2016
ZUŠ, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, PSČ 747 41 40 0 0 0 40 24. 2. 2016
ZŠ 1. máje Hranice, Hranice, Tř. 1. máje 357, PSČ 753 01 0 0 0 3 3 9. 3. 2016
ZUŠ, Hranice, Školní náměstí 35, PSČ 753 01 9 3 0 15 27 3. 3. 2016
ZUŠ, Hrušovany nad Jevišovkou, Anenská 210, PSČ 671 67 4 0 0 0 4 9. 3. 2016
Gymnázium Dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147, PSČ 396 01 8 0 0 1 9 11. 3. 2016
ZUŠ G. Mahlera, Humpolec, Školní 701, PSČ 396 01 28 0 0 0 28 10. 2. 2016
Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s., Chelčice, Chelčice 1, p. Vodňany, PSČ 389 01 5 0 0 0 5 7. 3. 2016
MŠ Abeceda, Chomutov, Blatenská 4879, PSČ 430 03 9 0 0 0 9 19. 2. 2016
MŠ Písnička, Chomutov, Zahradní 5185, PSČ 430 04 0 0 0 2 2 9. 3. 2016
MŠ Radost, Chomutov, Palackého 4057, PSČ 430 01 2 0 0 0 2 9. 3. 2016
MŠ U Sluníčka, Chomutov, Alešova 2451, PSČ 430 03 5 0 0 0 5 9. 3. 2016
MŠ Úsměv, Chomutov, 17. listopadu 4708, PSČ 430 04 1 0 0 0 1 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ při nemocnici Chomutov, Chomutov, Kochova 1185, PSČ 430 01 5 0 0 0 5 23. 2. 2016
ZŠ a MŠ, Chrášťany, Chrášťany 68, p. Kněževes, PSČ 270 01 30 0 0 0 30 1. 2. 2016
MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, PSČ 466 01 8 0 0 1 9 2. 3. 2016
ZŠ Kokonín, Jablonec nad Nisou, Rychnovská 216, PSČ 468 01 3 0 0 0 3 10. 3. 2016
ZŠ a MŠ při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268, PSČ 542 25 13 0 0 0 13 4. 3. 2016
ZŠ, MŠ, ZUŠ, Jesenice, K Rybníku 800, PSČ 252 42 15 0 24 0 39 29. 2. 2016
Sunny Canadian International School - Mateřská škola, s. r. o., Jesenice – Osnice, Straková 522, PSČ 252 42 0 0 0 2 2 4. 3. 2016
A1 škola Mgr. Dany Akritidisové, Jeseník, nám. Svobody 832/25, PSČ 790 01 11 0 0 0 11 2. 3. 2016
Soukr. výtvarná ZUŠ, s. r. o., Jeseník, Jiráskova 762, PSČ 790 01 48 4 0 0 52 2. 3. 2016
ZUŠ, Jeseník, 28. října 873/2, PSČ 790 01 14 0 5 7 26 8. 3. 2016
ZŠ, Jihlava, Seifertova 1426/5, PSČ 586 01 46 0 0 0 46 9. 3. 2016
ZŠ speciální a Praktická škola, Jihlava, Březinova 31, PSČ 586 01 3 0 0 9 12 11. 3. 2016
ZUŠ, Jilemnice, Valdštejnská 216, PSČ 514 01 21 0 4 3 28 10. 3. 2016
ZŠ T. G. Masaryka, Jistebník, Jistebník 315, PSČ 742 82 9 0 0 0 9 2. 3. 2016
SPŠS a OA, Kadaň, Komenského 562, PSČ 432 01 4 0 0 0 4 9. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Kamenný Újezd, Plavnická 300, PSČ 373 81 8 0 0 0 8 23. 2. 2016
DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice, Kaplice, Linecká 67, PSČ 38101 11 0 4 0 15 26. 2. 2016
Církevní MŠ Radost, Kladno, Bulharská 2331, PSČ 272 01 3 0 0 0 3 7. 3. 2016
Labyrint - SVČVS Kladno, Kladno, Arbesova 1187, PSČ 272 01 5 0 0 0 5 7. 3. 2016
MŠ speciální, Kladno, Moskevská 3083, PSČ 272 04 3 0 1 0 4 2. 3. 2016
ZAHRADA, poskytovatel soc. služeb, Kladno, H. Malířové 1802, PSČ 272 01 9 0 2 0 11 13. 4. 2016
ZŠ, Kladno, Pařížská 2249, PSČ 272 01 2 0 0 4 6 2. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Kladno, Školská 322, PSČ 272 01 6 0 0 0 6 19. 2. 2016
ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální, Kladno, Pařížská 2199, PSČ 272 01 0 0 0 2 2 19. 2. 2016
ZUŠ, Kladno, 5. května 1870, PSČ 272 01 0 0 0 2 2 24. 2. 2016
ZŠ, Klatovy, Plánická 194, PSČ 33901 3 0 0 1 4 24. 2. 2016
ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín, Sokolská 24, PSČ 280 02 48 2 0 0 50 2. 3. 2016
ZUŠ Zdeňka Buriana, Kopřivnice, Štramberská 294/1, PSČ 742 21 9 0 0 0 9 15. 2. 2016
ZŠ, Kopřivnice - Lubina, Lubina 60, PSČ 742 21 5 0 0 0 5 2. 3. 2016
ZŠ, Košťany, Komenského nám. 351, PSČ 417 23 1 0 0 0 1 10. 3. 2016
ZŠ, Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, PSČ 278 01 22 0 0 0 22 4. 3. 2016
Výtvarný kroužek při Ochraně fauny ČR, Krásná Hora nad Vltavou, Hrachov 13, PSČ 262 56 5 0 0 1 6 10. 3. 2016
Gymnázium, Krnov, Smetanův okruh 2, PSČ 794 01 12 1 0 0 13 11. 3. 2016
ZUŠ, Krnov, Hlavní náměstí 9, PSČ 794 01 36 0 0 0 36 7. 3. 2016
ZUŠ, s. r. o., Krnov, Dvořákův okruh 21, PSČ 794 01 7 0 0 0 7 14. 3. 2016
Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž, Pilařova 3, PSČ 767 01 6 0 0 0 6 22. 2. 2016
ZUŠ, Kroměříž, Jánská 31, PSČ 767 01 87 0 0 13 100 7. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Kyjovice, Kyjovice 101, PSČ 747 68 3 0 0 0 3 11. 3. 2016
ZUŠ, Líbeznice, Měšická 322, PSČ 250 65 9 0 0 1 10 8. 4. 2016
ZUŠ, Libochovice, Riegerova 64, PSČ 411 17 0 0 2 2 4 22. 2. 2016
ZŠ, Lipenec, Lipenec 119, PSČ 440 01 5 0 0 0 5 24. 2. 2016
ZUŠ Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 634, PSČ 751 31 0 0 0 4 4 8. 3. 2016
ZŠ, Lipůvka, Lipůvka 283, PSČ 679 22 9 0 0 0 9 4. 3. 2016
MŠ, Lišov, Nová 611, PSČ 373 72 5 0 0 0 5 11. 3. 2016
MŠ Velechvín, Lišov, Velechvín 31, PSČ 373 72 4 0 0 0 4 19. 2. 2016
Masarykova ZŠ, Litoměřice, Svojsíkova 5, PSČ 412 01 0 0 0 1 1 9. 3. 2016
ZŠ, Litoměřice, B. Němcové 2, PSČ 412 01 0 0 0 4 4 2. 3. 2016
ZŠ, Litoměřice, Ladova 5, PSČ 412 01 24 3 2 1 30 9. 3. 2016
ZUŠ, Litvínov, Podkrušnohorská 1720, PSČ 436 01 18 0 0 2 20 9. 3. 2016
MŠ, Louňovice, Na Hořičkách 163, PSČ 251 62 4 0 0 0 4 2. 3. 2016
ZUŠ, Louny, Poděbradova 610, PSČ 440 01 17 0 0 0 17 22. 2. 2016
ZŠ a MŠ, Luká p. Slavětín, Luká 4, PSČ 783 24 17 0 0 0 17 11. 3. 2016
Domov Petra, Mačkov, Mačkov 79, PSČ 388 01 1 0 0 1 2 10. 3. 2016
ZUŠ, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, PSČ 293 01 32 7 0 10 49 19. 4. 2016
ZUŠ, Moravský Beroun, Dvořákova 349, PSČ 793 05 30 0 1 0 31 8. 3. 2016
11. ZŠ, Most, Obránců míru 2944, PSČ 434 01 2 0 13 0 15 9. 3. 2016
MŠ Pastelka, Most, Hutnická 2938, PSČ 434 01 10 0 3 2 15 10. 3. 2016
ZUŠ, Most, Moskevská 13, PSČ 434 01 51 0 10 31 92 10. 3. 2016
ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, PSČ 434 01 30 0 1 5 36 4. 3. 2016
MŠ, Mšeno, Havlíčkova 273, PSČ 277 35 0 0 0 4 4 8. 3. 2016
ZUŠ, Mšeno, Nádražní 326, PSČ 277 35 143 13 23 80 259 1. 3. 2016
MŠ, Náměšť nad Oslavou, Husova 580, PSČ 675 71 11 0 0 0 11 2. 3. 2016
ZUŠ Rudolfa Firkušného, Napajedla, Komenského 305, PSČ 763 61 16 0 0 0 16 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ Nedašov p. o., Nedašov, Nedašov 294, PSČ 763 32 3 0 0 0 3 2. 3. 2016
DDM Orion, Němčice nad Hanou, Tyršova 360, PSČ 798 27 0 0 1 0 1 8. 3. 2016
ZŠ Malecí, Nové Město nad Metují, Školní 1000, PSČ 549 01 0 17 0 0 17 11. 3. 2016
ZUŠ, Nové Město pod Smrkem, Žižkova 309, PSČ 463 65 34 0 0 11 45 12. 4. 2016
ZUŠ, Nové Strašecí, Komenského 189, PSČ 271 01 5 2 1 4 12 14. 3. 2016
ZŠ, Nový Jičín, Komenského 571/66, PSČ 741 01 7 1 0 0 8 14. 3. 2016
ZUŠ, Nový Jičín, Derkova 1, PSČ 741 01 9 0 0 2 11 10. 3. 2016
ZŠ a MŠ Nový Knín, Nový Knín, nám. Jiřího z Poděbrad 53, PSČ 262 03 0 0 0 1 1 17. 2. 2016
ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574/62, PSČ 288 02 0 8 0 0 8 24. 2. 2016
Masarykova ZŠ, Obecnice, Obecnice 255, PSČ 262 21 23 0 0 5 28 10. 3. 2016
SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 881/4, Hodolany, PSČ 779 00 8 0 0 0 8 11. 3. 2016
ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc, Pionýrská 4/474, PSČ 779 00 94 10 30 15 149 8. 3. 2016
ZŠ, Opava, Vrchní 19, PSČ 747 05 21 0 0 0 21 4. 3. 2016
ZŠ, Opava, Šrámkova 4, PSČ 747 05 4 0 0 0 4 8. 3. 2016
ZŠ a MŠ Opava-Vávrovice, Opava, Chmelová 2, PSČ 747 73 4 0 0 0 4 23. 2. 2016
ZŠ Opava-Kylešovice, Opava, U Hřiště 4, PSČ 747 06 9 0 0 5 14 11. 3. 2016
ZŠ se speciálními potřebami, Opava, Havlíčkova 520/1, PSČ 746 01 8 0 0 0 8 2. 3. 2016
ZŠ T. G. Masaryka, Opava, Riegrova 13, PSČ 746 01 23 0 0 0 23 4. 3. 2016
ZUŠ, Opava, p. o., Opava, Nádražní okruh 674/11, PSČ 746 01 23 0 0 0 23 7. 3. 2016
DDM, Orlová, Masarykova 958, Orlová-Lutyně, PSČ 735 14 4 0 0 0 4 19. 2. 2016
Domov pro osoby se zdrav. postižením, Osek, Osek 1, PSČ 386 01 5 0 0 4 9 4. 3. 2016
MŠ Matrosovova, Ostrava, Matrosovova 14/A, PSČ 709 00 6 0 0 0 6 23. 2. 2016
MŠ Zdraví, s. r. o., Ostrava, Na Nivách 311/33, PSČ 700 30 3 0 0 3 6 7. 3. 2016
NZDM - KC Liščina, vzájemné soužití o. p. s., Ostrava, Sodná 25, PSČ  21 0 0 0 21 23. 2. 2016
SVČ Korunka, přísp. org., Ostrava, Korunní 49, PSČ 709 12 0 0 4 0 4 7. 3. 2016
ZŠ, Ostrava, J. Valčíka 4411, PSČ 708 00 1 0 0 0 1 10. 2. 2016
ZŠ, Ostrava, Generála Píky 13A, PSČ 702 00 4 0 0 0 4 23. 2. 2016
ZŠ, Ostrava, Porubská 832/12, PSČ 708 00 14 0 0 0 14 24. 2. 2016
ZŠ, Ostrava, Nádražní 1217/117, PSČ 702 00 3 0 0 0 3 9. 3. 2016
ZŠ, Ostrava, Jugoslávská 23, PSČ 700 30 4 0 0 0 4 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Ostrava, Horymírova 2978/100, PSČ 700 30 5 0 0 0 5 11. 3. 2016
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava, Hudební 596/6, PSČ 709 00 10 0 0 5 15 11. 3. 2016
ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava, 1. května 330, Ostrava – Polanka n. Odrou, PSČ 725 25 4 0 0 0 4 11. 3. 2016
ZUŠ, Ostrov, Masarykova 717, PSČ 363 01 3 0 0 0 3 2. 3. 2016
ZŠ Pardubice, Pardubice, Pod Zahradami 317, PSČ 530 03 0 0 0 3 3 23. 2. 2016
ZUŠ, Pardubice, Havlíčkova 925, PSČ 530 02 16 0 0 0 16 16. 2. 2016
ZUŠ, Pečky, Barákova 700, PSČ 289 11 10 0 0 0 10 7. 3. 2016
ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, PSČ 393 01 24 12 5 11 52 2. 3. 2016
ZŠ a MŠ Pernarec, Pernarec, Pernarec 151, PSČ 330 36 3 0 0 0 3 4. 3. 2016
ZŠ, Peruc, Komenského 193, PSČ 439 07 5 6 0 0 11 2. 3. 2016
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, Písek, 3. MŠ, Pražská 230, PSČ 397 01 5 0 0 0 5 8. 4. 2016
ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, Písek, Čelakovského 24, PSČ 397 01 5 0 0 0 5 8. 4. 2016
ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032, PSČ 397 01 93 0 3 5 101 14. 3. 2016
ZUŠ, Plasy, Klášter 2, PSČ 331 01 8 0 0 0 8 23. 2. 2016
15. ZŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 833/33-35, PSČ 318 11 21 0 0 0 21 14. 3. 2016
28. ZŠ, Plzeň, Rodinná 39, PSČ 312 00 0 0 11 0 11 9. 3. 2016
91. MŠ, Plzeň, Jesenická 11, PSČ 323 00 8 0 0 0 8 11. 3. 2016
Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, Jagellonská 14, PSČ 301 36 30 0 0 0 30 10. 3. 2016
ZUŠ, Plzeň, Jagellonská 695/14, PSČ 301 36 88 0 7 1 96 9. 3. 2016
ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33, PSČ 318 00 49 0 0 0 49 9. 3. 2016
ZUŠ B. Smetany, Plzeň, Revoluční 100, PSČ 312 00 10 0 0 0 10 4. 3. 2016
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička, Čsl. armády 347, PSČ 572 01 29 0 3 0 32 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ Brzkov, Polná, Brzkov 39, PSČ 588 13 2 0 0 0 2 15. 2. 2016
ZŠ, Postoloprty, Draguš 581, PSČ 439 42 0 0 1 0 1 29. 2. 2016
ZUŠ, Postoloprty, Marxovo nám. 77, PSČ 439 42 30 2 10 10 52 2. 3. 2016
ZŠ, Praha 1, nám. Curieových 2, PSČ 110 00 7 0 0 6 13 8. 4. 2016
ZŠ a SŠ K. Herforta, Praha 1, Josefská 4, PSČ 110 00 20 0 0 0 20 23. 2. 2016
ZŠ Vodičkova, Praha 1, Vodičkova 22, PSČ 110 00 2 0 0 11 13 16. 2. 2016
ZUŠ, Praha 1, Biskupská 12, PSČ 110 11 5 0 0 0 5 10. 3. 2016
MŠ Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20, PSČ 104 00 2 0 0 0 2 4. 3. 2016
Umělecké studio Vršovice, Praha 10, 28. pluku 458/7, PSČ 110 00 4 0 0 0 4 2. 3. 2016
ZŠ, Praha 10, Olešská 2222/18, PSČ 100 00 5 0 0 0 5 2. 3. 2016
ZŠ, Praha 10, V Rybníčkách 31/1980, PSČ 100 00 12 0 0 1 13 4. 3. 2016
ZŠ, Praha 10, Brigádníků 510/14, PSČ 100 00 10 0 0 0 10 7. 3. 2016
ZŠ, Praha 10, Křimická 314, PSČ 109 00 12 0 0 0 12 9. 3. 2016
ZUŠ, Praha 10, Olešská 2295/16, PSČ 100 00 11 0 6 0 17 7. 3. 2016
ZUŠ Bajkalská, Praha 10, Bajkalská 11, PSČ 100 00 20 0 0 0 20 22. 2. 2016
DDM Praha 2, US STV Vyšehrad, Praha 2, Vratislavova 15, PSČ 128 00 11 0 0 0 11 2. 3. 2016
DDM Praha 2, Výtvarná dílna Vinohrady, Praha 2, Slezská 920/21, PSČ 120 00 7 0 11 6 24 19. 2. 2016
ZŠ, Praha 2, Na Smetance 505/1, PSČ 120 00 9 0 0 0 9 4. 3. 2016
ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21/920, PSČ 12000 10 0 0 1 11 12. 4. 2016
ZŠ, Praha 3, Lupáčova 1, PSČ 130 00 2 0 0 0 2 9. 3. 2016
ZŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, PSČ 130 00 2 0 0 0 2 9. 3. 2016
ZUŠ, Praha 3, Štítného 520/5, PSČ 130 00 62 0 0 1 63 7. 3. 2016
DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Praha 4, Bartákova 1200/4, PSČ 140 00 4 0 0 0 4 4. 3. 2016
Gymnázium Postupická, Praha 4, Postupická 3150, PSČ 141 00 0 0 5 0 5 22. 2. 2016
ZŠ, Praha 4, Školní 700, PSČ 147 00 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5, Na Vrchu 304/22, PSČ 155 00 7 0 0 6 13 25. 1. 2016
Výtvarný spolek Hruška, Praha 5, Janáčkovo nábřeží 47, PSČ 150 00 23 0 0 0 23 23. 2. 2016
ZŠ, Praha 5, Mládí 135, PSČ 155 00 0 0 0 11 11 23. 2. 2016
ZUŠ, Praha 5, Na Popelce 18/1, PSČ 150 00 9 0 0 12 21 23. 2. 2016
ZUŠ, Praha 5, Štefánikova 19, PSČ 150 00 15 0 0 0 15 11. 3. 2016
ZUŠ Zbraslav, Praha 5, Opata Konráda 1196, PSČ 156 00 15 0 0 2 17 24. 2. 2016
Atelier Kaštan, Praha 6, Bělohorská 150, PSČ 160 00 17 0 0 1 18 2. 3. 2016
DDM Praha 6, Praha 6, U Boroviček 650/5, PSČ 163 00 0 0 5 1 6 29. 2. 2016
Global Concepts Intl. School, Praha 6, V Šáreckém údolí 2315/41, PSČ 164 00 0 0 0 1 1 1. 3. 2016
MŠ Čínská, Praha 6, Čínská 1950/33, PSČ 160 00 1 0 0 0 1 9. 3. 2016
MŠ Na Dlouhém Lánu, Praha 6, Nechanského 3/589, PSČ 160 00 0 0 2 0 2 26. 2. 2016
ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6, Pod Novým lesem 98/8, PSČ 162 00 2 0 0 0 2 9. 3. 2016
ZŠ Dědina, Praha 6, Žukovského 6/580, PSČ 161 00 4 0 0 0 4 2. 3. 2016
ZŠ Duhovka, Praha 6, Kozlovská 1388/9, PSČ 160 00 0 0 0 1 1 7. 3. 2016
ZŠ Petřiny - Jih, Praha 6, Šantrochova 1800/2, PSČ 162 00 7 0 0 0 7 9. 3. 2016
ZŠ speciální a Praktická škola, Praha 6, Roosveltova 8/169, PSČ 160 00 5 0 0 0 5 11. 3. 2016
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1, PSČ 169 00 26 0 0 1 27 13. 4. 2016
ZUŠ Petřiny, Praha 6, Nad Alejí 28, PSČ 162 00 15 0 0 3 18 2. 3. 2016
MŠ Chaberáček, Praha 8, Protilehlá 235, PSČ 184 00 6 0 0 0 6 24. 2. 2016
ZUŠ, Praha 8, Klapkova 25, PSČ 180 00 19 0 0 0 19 9. 3. 2016
ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla DFC, Praha 9, Rychnovská 139, PSČ 199 00 9 0 0 8 17 7. 3. 2016
ZŠ Dr. E. Beneše, Praha 9, nám. J. Berana 500, PSČ 196 00 0 0 0 3 3 2. 3. 2016
ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30, PSČ 193 00 15 0 0 6 21 2. 3. 2016
ZUŠ, Praha 9, U Prosecké školy 92, PSČ 190 00 54 0 4 1 59 7. 3. 2016
ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9, Cukrovarská 1, PSČ 196 00 68 0 9 7 84 7. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Prakšice, Prakšice 100, PSČ 687 56 9 0 0 0 9 8. 4. 2016
Reálné gymnázium a ZŠ, Prostějov, Studentská 2, PSČ 796 01 9 0 0 0 9 4. 3. 2016
ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov, Kravařova 14, PSČ 796 01 28 5 3 13 49 7. 3. 2016
Centrum sociálních služeb Horizont, Protivín, K lomu 239, PSČ 398 11 13 0 0 0 13 19. 2. 2016
ZŠ Průhonice, Průhonice, Školní 191, PSČ 252 43 2 0 0 0 2 9. 3. 2016
DDM, Přeštice, Rebcova 499, PSČ 334 01 6 0 0 0 6 10. 3. 2016
ZŠ T. G. Masaryka, Rajhrad, Havlíčkova 452, PSČ 664 61 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
Gymnázium Z. Wintra, Rakovník, nám. Jana Žižky 186, PSČ 269 01 1 0 0 1 2 2. 3. 2016
ZUŠ, Rakovník, Okružní 2331, PSČ 269 01 4 0 0 5 9 15. 3. 2016
Domov Raspenava, Raspenava, Fučíkova 432, PSČ 463 61 29 0 2 0 31 2. 3. 2016
MŠ Pastelka, Raspenava, Luhová 160, PSČ 463 61 4 0 0 0 4 7. 3. 2016
ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181/I, PSČ 337 01 1 0 0 0 1 22. 2. 2016
ZŠ, Ronov nad Doubravou, Chittussiho nám. 153, PSČ 538 42 7 0 0 0 7 23. 2. 2016
MŠ Sluníčko, Roudnice nad Labem, Školní 1805, PSČ 413 01 4 0 0 0 4 15. 2. 2016
ZUŠ Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem, Rvačov 112, PSČ 41301 36 0 0 0 36 7. 3. 2016
Sdružení Roztoč, Roztoky, Čechova 564, PSČ 252 63 5 0 0 22 27 10. 3. 2016
ZŠ Sedmikráska, o. p. s., Rožnov pod Radhoštěm, Bezručova 293, PSČ 756 61 11 6 7 21 45 15. 3. 2016
Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36, PSČ 516 01 7 0 0 0 7 10. 3. 2016
ZUŠ, Řevnice, Mníšecká 29, PSČ 252 30 0 6 0 0 6 4. 3. 2016
ZUŠ, Říčany, Masarykovo nám. 57, PSČ 251 01 0 8 0 0 8 2. 3. 2016
ZUŠ, Sedlčany, Šafaříkova 428, PSČ 264 01 19 8 22 21 70 10. 3. 2016
ZŠ, Sezimovo Ústí, Školní nám. 628, PSČ 391 02 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
3. ZŠ, Slaný, Rabasova 821, PSČ 274 01 21 0 0 0 21 4. 3. 2016
Domov Pod lipami, Smečno, Zámek 1, PSČ 273 05 2 0 0 0 2 24. 2. 2016
DDM Tábor, pobočka Soběslav, Soběslav, Na Pršíně 27, PSČ 392 01 0 0 2 0 2 8. 2. 2016
MŠ, Sobotka, Jičínská 435, PSČ 507 43 8 0 0 0 8 4. 3. 2016
ZŠ, Sobotka, Jičínská 136, PSČ 507 43 5 0 0 0 5 8. 4. 2016
ZUŠ Staňkov, Staňkov, Komenského 196, PSČ 345 61 13 0 1 4 18 14. 4. 2016
ZUŠ, Starý Plzenec, Raisova 2, PSČ 332 02 26 0 0 0 26 14. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Starý Poddvorov, Starý Poddvorov 173, PSČ 696 16 3 0 7 0 10 8. 3. 2016
MŠ, ZŠ a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430, PSČ 386 01 6 0 0 1 7 9. 3. 2016
ZUŠ, Strakonice, Zámek 1, PSČ 386 01 95 0 14 11 120 15. 3. 2016
ZUŠ, Stříbro, Kostelní 106, PSČ 349 01 10 0 0 2 12 10. 3. 2016
ZUŠ, Šternberk, Olomoucká 1289/3, PSČ 785 01 26 0 0 0 26 10. 3. 2016
Středisko volného času DORIS, Šumperk, Komenského 9, PSČ 787 01 14 0 0 0 14 9. 3. 2016
MŠ, Tábor, Sokolovská 2417, PSČ 390 03 3 0 0 0 3 7. 3. 2016
ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1, PSČ 347 01 7 0 0 0 7 2. 3. 2016
ZŠ, Telč, Masarykova 141, PSČ 588 56 5 0 0 0 5 24. 2. 2016
ZŠ s Rv Hv, Teplice, Maršovská 1575, PSČ 415 01 12 0 0 0 12 9. 3. 2016
ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 392, PSČ 415 01 8 0 0 0 8 11. 3. 2016
ZUŠ, Teplice, Chelčického 4, PSČ 415 01 19 0 0 0 19 9. 3. 2016
Arteterapie - Tetín, Tetín u Berouna, Pod Ajskou 293, PSČ 266 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2016
SZUŠ Slovácko, Uherské Hradiště, Protzkarova 1220, PSČ 686 9 0 0 6 15 8. 3. 2016
ZŠ a MŠ Speciální, Uherské Hradiště, Šafaříkova 961, PSČ 686 01 4 0 0 1 5 14. 1. 2016
ZŠ UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského nám. 350, PSČ 686 62 3 0 0 0 3 24. 2. 2016
ZUŠ, Uničov, Litovelská 190, PSČ 783 91 45 0 19 7 71 10. 3. 2016
ZŠ Bratří Čapků, Úpice, Komenského 151, PSČ 542 32 8 0 0 0 8 23. 2. 2016
ZŠ a MŠ, Ústí nad Labem, SNP 2304/6, PSČ 400 11 5 0 0 0 5 4. 3. 2016
SŠ obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem - Trmice, Keplerova 7, PSČ 400 07 7 0 0 0 7 2. 3. 2016
Gymnázium Fr. Palackého, Valašské Meziříčí, Husova 146, PSČ 757 01 10 1 0 0 11 9. 3. 2016
ZUŠ, Velešín, U Hřiště 527, PSČ 382 32 28 0 13 0 41 4. 3. 2016
ZUŠ Josefa Lady, Velké Popovice, Husova 198, PSČ 251 69 25 10 2 5 42 8. 3. 2016
MŠ, Větrný Jeníkov, Větrný Jeníkov 171, PSČ 588 42 6 0 0 7 13 14. 3. 2016
MŠ, Volary, Revoluční 448, PSČ 384 51 0 0 0 1 1 26. 2. 2016
MŠ Pohádka, Zábřeh, Čs. armády 650/13, PSČ 789 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2016
ZŠ, Zlaté Hory, Wolkerova 712, PSČ 793 76 18 0 0 0 18 4. 3. 2016
ZUŠ Morava, Zlín, Kotěrova 4395, PSČ 760 01 22 0 0 0 22 4. 3. 2016
ZUŠ, Zlín - Malenovice, tř. Svobody 868, PSČ 763 02 11 0 8 0 19 7. 3. 2016
ZUŠ, Zruč nad Sázavou, Na Pohoří 575, PSČ 285 22 16 0 0 2 18 8. 3. 2016
2. MŠ, Žďár nad Sázavou, Okružní 73, PSČ 591 01 0 0 0 1 1 16. 2. 2016
Celkem 3877 148 379 613 5017 -

Individuální účastníci

JménoMalba, kresba, grafikaFotografieKeramikaKombinovaná technikaCelkemDatum
Dymáčková Hana, Babice u Rosic 2 0 0 0 2 2. 3. 2016
Mylková Dorotea, Brantice 1 0 0 0 1 9. 3. 2016
Šimek Alexandr, Brantice 1 0 0 0 1 2. 3. 2016
Šimková Alžběta, Brantice 1 0 0 0 1 2. 3. 2016
Závodná Sofie, Bratronice 1 0 0 0 1 16. 2. 2016
Janča Vojtěch, České Budějovice 1 0 0 0 1 19. 2. 2016
Bílý Lukáš, Dubné 1 0 0 0 1 9. 3. 2016
Vaněk Kryštof, Holešov 0 1 0 0 1 4. 3. 2016
Vaňková Barbora, Holešov 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
Šlechta Jindřich, Horažďovice 1 0 0 0 1 11. 3. 2016
Vlasák Ondřej, Hranice 1 0 0 0 1 19. 2. 2016
Štorkánová Kateřina, Hřebeč 1 0 0 0 1 7. 3. 2016
Raisová Anežka, Kladno 0 0 0 1 1 1. 3. 2016
Klímová Viktorie, Lidice 2 0 0 0 2 15. 3. 2016
Krčmařová Julie, Ostrava 1 0 0 0 1 10. 3. 2016
Hrabovská Ivana, Ostrava - Hrabůvka 1 0 0 0 1 19. 2. 2016
Vršanová Klára, Ostrava Hrabůvka 1 0 0 0 1 19. 2. 2016
Halík Filip, Praha 1 0 0 0 1 10. 3. 2016
Komatović Mateja, Praha 3 1 0 0 0 1 22. 2. 2016
Komatović Viktor, Praha 3 1 0 0 0 1 22. 2. 2016
Sochorcová Magdaléna, Praha 5 1 0 0 0 1 9. 3. 2016
Zemanová Eliška, Praha 5 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
Zelenková Sára Josefína, Praha 6 1 0 0 0 1 10. 3. 2016
Věšířová Kristýna, Prachatice 1 0 0 0 1 2. 3. 2016
Husáková Zuzana, Příbram 1 0 0 0 1 10. 3. 2016
Brůha Ondra, Řevnice 0 1 0 0 1 4. 3. 2016
Nováková Zdislava, Slavkov u Brna 0 2 0 0 2 4. 3. 2016
Svoboda Vladimír, Smečno 2 0 0 0 2 24. 2. 2016
Roubalová Vivien, Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 15. 3. 2016
Celkem 28 4 0 1 33 -

Slovenská republika

Školy

ŠkolaMalba, kresba, grafikaFotografieKeramikaKombinovaná technikaCelkemDatum
MŠ, Abrahám, Hviezdoslavova 152, PSČ 925 45 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
ZŠ, Banská Bystrica, Trieda SNP 20, PSČ 974 47 0 0 0 1 1 10. 2. 2016
ZUŠ Jána Cikkera, Banská Bystrica, Štefánikovo nábrežie 6, PSČ 974 01 35 3 0 6 44 2. 3. 2016
ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Hurbanova 10, PSČ 085 01 8 0 0 0 8 7. 3. 2016
ZŠ s MŠ, Bežovce, Bežovce 422, PSČ 072 53 4 0 0 0 4 15. 2. 2016
art SLNEČNICE, o. z., Bratislava, Narcisová 8, PSČ 821 01 22 0 0 4 26 6. 4. 2016
MŠ, Bratislava, Nobelovo námestie 6, PSČ 851 01 4 0 0 0 4 7. 3. 2016
MŠ VK Pastelka, Bratislava, Bulíkova 25, PSČ 851 04 4 0 0 0 4 23. 2. 2016
Spojená škola internátna, Bratislava, Koceľova 26, PSČ 851 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Dudvážská 6, PSČ 821 07 14 0 0 11 25 11. 3. 2016
SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Nevädzová 4, PSČ 821 01 2 0 0 0 2 2. 3. 2016
Výtvarný ateliér Devín, Bratislava, Slovanské nábr. 4, PSČ 841 10 16 0 0 1 17 24. 2. 2016
ZŠ, Bratislava, Žitavská 1, PSČ 821 07 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
ZUŠ Eugena Suchoňa, Bratislava, Batkova 2, PSČ 841 01 29 0 0 1 30 4. 3. 2016
ZUŠ J. Kresánka, Bratislava, Karloveská 3, PSČ 841 04 8 0 0 0 8 16. 2. 2016
ZUŠ Ľ. Rajtera, Bratislava, Sklenárova 5, PSČ 821 09 17 0 0 0 17 7. 4. 2016
Spojená škola internátna, Bytča, Mičurova 364/1, PSČ 014 01 18 0 0 0 18 6. 4. 2016
ZŠ s MŠ, Diviaky nad Nitricou, Diviaky nad Nitricou 121, PSČ 972 25 5 0 0 0 5 7. 3. 2016
ZŠ, Divín, Lúčna 8, PSČ 985 52 10 0 0 0 10 11. 3. 2016
ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín, Nám. slobody 1271/6, PSČ 026 01 18 0 0 3 21 4. 3. 2016
ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Matúškova 1632/5, PSČ 026 01 46 0 0 0 46 11. 3. 2016
CVČ Dravovce, Dravovce, Školská 907 / 2, PSČ  0 0 3 11 14 8. 3. 2016
SZUŠ Dražkovce, Dražkovce, Dražkovce 154, PSČ 038 02 5 0 0 0 5 4. 3. 2016
ZUŠ, Dunajská Lužná, Školská 257, PSČ 900 42 13 0 0 4 17 8. 3. 2016
ZŠ Školská 1, Fiľakovo, Školská 1, PSČ 98601 9 0 0 0 9 2. 3. 2016
ZŠ, Fričovce, Fričovce 21, PSČ 082 37 8 0 0 0 8 7. 3. 2016
ZUŠ, Gelnica, Lutherovo nám. 1, PSČ 056 01 5 0 0 3 8 16. 2. 2016
ZUŠ, Handlová, Poštová 58, PSČ 972 51 32 0 0 0 32 4. 3. 2016
ZŠ, Holíč, Školská 2, PSČ 908 51 29 20 0 4 53 2. 3. 2016
ZUŠ, Holíč, Bernolákova 3, PSČ 908 51 72 0 0 10 82 7. 4. 2016
SZUŠ, Hubošovce, Hubošovce 56, PSČ 082 66 10 0 0 0 10 11. 3. 2016
ZUŠ, Humenné, Štúrova 25, PSČ 066 01 15 0 0 18 33 11. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Jakubany, Jakubany 151, PSČ 065 12 0 0 1 0 1 8. 3. 2016
ZUŠ, Kežmarok, Petržalská 21, PSČ 060 01 29 0 0 0 29 7. 4. 2016
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Hviezdoslavova 12, PSČ 060 01 10 0 0 11 21 7. 4. 2016
Spojená škola, Špeciálna ZŠ, Komárno, Hradná 7, PSČ 945 01 12 0 0 5 17 15. 2. 2016
ZŠ, Komárno, Rozmarínová 1, PSČ 945 01 6 0 0 0 6 23. 2. 2016
ZŠ s MŠ, Komjatná, Školská 290, PSČ 034 96 2 0 0 0 2 2. 3. 2016
Súkromná ZUŠ, Koš, Nová 525/2, PSČ 972 41 13 0 0 0 13 7. 4. 2016
Súkr. ZŠ s MŠ pre žiakov s autizmom, Košice, Myslavská 401, PSČ 040 16 3 0 0 0 3 10. 2. 2016
ZŠ s MŠ při zdrav. zariadení, Košice, Trieda SNP 1, PSČ 040 11 20 0 0 0 20 7. 3. 2016
ZUŠ, Košice, Kováčska 43, PSČ 040 01 19 0 0 2 21 1. 2. 2016
ZUŠ, Košice, Irkutská 1, PSČ 040 12 7 0 0 1 8 1. 2. 2016
ZUŠ, Košice, Bernolákova 26, PSČ 040 11 18 0 0 0 18 7. 3. 2016
ZUŠ, Krásno nad Kysucou, SNP 167, PSČ 023 02 12 0 0 0 12 4. 3. 2016
ZUŠ, Krompachy, Nám. slobody 8, PSČ 053 41 15 0 0 0 15 4. 3. 2016
ZUŠ, Lendak, Školská 1, PSČ 059 07 8 0 0 0 8 8. 2. 2016
ZUŠ, Levoča, Nám. Majstra Pavla 48, PSČ 054 01 2 0 0 0 2 11. 3. 2016
Súkromná ZUŠ Dotyk, Liptovská Štiavnica, Hlavná 44/76, PSČ 034 01 15 0 0 0 15 7. 3. 2016
ZUŠ, Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie 591, PSČ 033 01 78 0 0 0 78 9. 3. 2016
Súkromná základná umelecká škola, Lučenec, Novohradská 2, PSČ 984 01 17 0 0 17 34 4. 3. 2016
MŠ, Malé Uherce, Rázdolie 191/10, PSČ 958 03 4 0 0 0 4 19. 2. 2016
Súkromná ZUŠ, Martin, Ul. Aurela Stodolu 60, PSČ 036 01 6 0 0 10 16 9. 3. 2016
Súkromná ZUŠ, Martin, M. Haľamovej 21, PSČ 036 01 37 0 0 0 37 7. 4. 2016
ZUŠ, Martin, P. Mudroňa 6, PSČ 036 01 61 0 0 0 61 19. 2. 2016
SZUŠ Talent-Um, Michalovce, Okružná 3552, PSČ 07107 10 0 0 0 10 23. 2. 2016
ZŠ, Michalovce, J. Švermu 6, PSČ 071 01 10 0 0 0 10 9. 3. 2016
ZŠ, Michalovce, Okružná 17, PSČ 071 01 8 0 0 0 8 15. 3. 2016
ZUŠ Michalovce, Michalovce, Štefánikova 20, PSČ 071 01 13 0 0 0 13 10. 2. 2016
Špeciálna základná škola, Modra, Vajanského 93, PSČ 900 01 3 0 0 0 3 23. 2. 2016
ZUŠ, Myjava, Partizánska 290/17, PSČ 907 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
Súkromná ZUŠ, Nedožery-Brezany, Družstevná 367, PSČ 972 12 7 0 0 0 7 4. 3. 2016
Centrum voľného času, Nitra, Štefánikova 63, PSČ 946 01 0 0 0 6 6 6. 4. 2016
Súkromná ZUŠ ateliér Médea, Nitra, Piaristická 2, PSČ 949 01 20 0 0 2 22 7. 4. 2016
Súkromná ZUŠ Tralaškola, Nitra, Ďurková 18, PSČ 949 01 12 0 0 0 12 7. 3. 2016
ZUŠ, Nováky, Chemikov 956/34, PSČ 972 71 8 0 0 0 8 8. 3. 2016
Špeciálna ZŠ, Nové Město nad Váhom, J. Kollára 3, PSČ 915 01 8 9 0 4 21 9. 3. 2016
Spojená škola – Špec. ZŠ a PŠ, Piešťany, Valova 40, PSČ 921 01 3 0 0 0 3 9. 3. 2016
ZUŠ, Piešťany, Teplická 50, PSČ 921 01 7 0 0 1 8 11. 3. 2016
ZŠ s MŠ, Plavnica, Plavnica 244, PSČ 065 45 5 0 0 0 5 7. 3. 2016
MŠ pri Spojenej škole, Poprad, Letná 3453/34, PSČ 058 01 11 0 0 0 11 4. 3. 2016
Súkromná spojená škola, Poprad, Rovná 597/15, PSČ 05801 6 0 0 0 6 15. 3. 2016
ZUŠ, Poprad, Štefánikova 99/72, PSČ 058 01 10 0 0 0 10 7. 3. 2016
ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica, Jesenského 246/10, PSČ 01701 14 7 0 0 21 10. 3. 2016
MŠ Jurkovičova, Prešov, Jurkovičova 17, PSČ 080 09 13 0 0 0 13 9. 3. 2016
ZŠ, Prešov, Šrobárova 20, PSČ 080 01 10 0 0 0 10 7. 3. 2016
ZUŠ, Prešov, Októbrová 32, PSČ 080 01 40 0 0 0 40 22. 2. 2016
ZUŠ J. Pöschla, Prešov, Prostejovská 36, PSČ 080 01 23 0 0 0 23 22. 2. 2016
ZŠ Pružina, Pružina, Pružina 408, PSČ 018 22 1 0 0 0 1 19. 2. 2016
ZUŠ, Púchov, Poštová 809, PSČ 020 01 11 0 4 0 15 2. 3. 2016
ZŠ, Rajec, Lipová 2, PSČ 015 01 11 0 0 1 12 11. 3. 2016
ZUŠ, Rajec, ul. 1. mája 412/1, PSČ 015 01 3 0 0 0 3 4. 3. 2016
ZUŠ, Rakúsy, Rakúsy 33, PSČ 059 76 12 0 0 0 12 7. 3. 2016
ZUŠ, Rimavská Sobota, Salvova 1, PSČ 979 01 9 16 0 1 26 9. 3. 2016
Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Mostová 4, PSČ 034 01 7 0 0 1 8 4. 3. 2016
SZUŠ, Ružomberok, Bernoláka 1, PSČ 034 01 7 0 0 0 7 7. 3. 2016
SZUŠ Ružomberského katolického kruhu, Ružomberok, A. Bernoláka 16, PSČ 034 01 3 0 0 0 3 7. 3. 2016
ZŠ s MŠ, Sedlice, Sedlice 3, PSČ 082 43 6 8 0 0 14 7. 3. 2016
Gymnázium F.V. Sasinka, Skalica, Nám. slobody 3, PSČ 909 01 1 0 0 0 1 9. 3. 2016
ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Kráľovská 16, PSČ 909 01 14 0 5 1 20 14. 3. 2016
MŠ, Skalité, Skalité - ústredie 632, PSČ 023 14 7 0 0 0 7 7. 3. 2016
ZUŠ, Snina, Študentská 1447, PSČ 069 01 8 0 0 1 9 7. 4. 2016
ZUŠ Ladislava Mednyánszkeho, Spišská Belá, Zimná 12, PSČ 059 01 50 0 0 5 55 7. 3. 2016
ZUŠ Stará Turá, Stará Turá, SNP 293/31, PSČ 91601 22 0 0 0 22 9. 3. 2016
Súkromná ZUŠ Fantázia, Svit, SNP 145/9, PSČ 059 21 7 3 0 3 13 7. 4. 2016
MŠ Církevná sv. Imricha, Štúrovo, Družstevný rad 22, PSČ 943 01 3 0 0 0 3 7. 3. 2016
ZUŠ Ferenca Liszta, Štúrovo, Komenského 2, PSČ 94301 7 0 0 0 7 2. 3. 2016
II. MŠ, Švedlár, Železničná 460, PSČ 053 34 2 0 0 0 2 16. 2. 2016
Církevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany, Stummerova 20, PSČ 955 01 1 0 0 4 5 9. 3. 2016
Spojená škola - Špeciálna škola, Topoľčany, Pod kalváriou 941, PSČ 955 01 8 0 0 0 8 23. 2. 2016
Súkromná ZUŠ, Trenčín, Gagarinova 7, PSČ 911 01 31 0 0 10 41 4. 3. 2016
ZŠ, Trenčín, Bezručova 66, PSČ 911 01 19 0 0 0 19 4. 3. 2016
ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Nám. SNP 2, PSČ 911 01 21 0 0 1 22 14. 3. 2016
ZŠ a MŠ, Tulčík, Tulčík 116, PSČ 082 13 4 0 0 0 4 9. 3. 2016
ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky, Sv. Cyrila a Metoda 20, PSČ 038 61 13 0 0 5 18 4. 3. 2016
ZŠ s MŠ Jána Vojtaššáka, Zákamenné, Zákamenné 967, PSČ 029 56 1 0 0 0 1 4. 3. 2016
Súkromná ZUŠ PinkHarmonyStudio, Zvolen, Jesenského 42, PSČ 96001 4 0 0 0 4 4. 3. 2016
Spojená škola internátna Ždaňa, Ždaňa, Abovská 244, PSČ 04411 8 0 0 0 8 7. 3. 2016
ZŠ, Žilina, Jarná 20, PSČ 010 01 10 0 0 4 14 11. 3. 2016
ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Martinská 19, PSČ 010 08 15 0 0 2 17 11. 3. 2016
ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Dolný val 12, PSČ 010 01 0 0 0 4 4 15. 3. 2016
ZUŠ L. Árvaya - Elokované pracovisko, Žilina, Gaštanová 8327/56 A, PSČ 010 07 21 0 0 0 21 7. 3. 2016
Celkem 1474 66 13 179 1732 -

Individuální účastníci

JménoMalba, kresba, grafikaFotografieKeramikaKombinovaná technikaCelkemDatum
Drahovská Alena, Bratislava 1 0 0 0 1 11. 3. 2016
Celkem 1 0 0 0 1 -

Sponzoři a partneři

© MDVV Lidice 2008 - 2021, všechna práva vyhrazena | Webdesign: webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus