Medaile:
Lebedeva Christina (10 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko
Medaile:
Ershov Nikita (6 let), Shkola iskusstv, Dzerzhinsk, Bělorusko
Medaile:
Ershov Nikita (6 let), Shkola iskusstv, Dzerzhinsk, Bělorusko
Medaile:
Deynor Anna (15 let), GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv, Logoysk, Bělorusko
Medaile:
Deynor Anna (15 let), GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv, Logoysk, Bělorusko
Medaile:
Paplevka Liza (15 let), GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv, Logoysk, Bělorusko
Medaile:
Grinevich Yana (15 let), GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv, Logoysk, Bělorusko
Čestné uznání:
Smuneva Maria (16 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Poleyko Polina (11 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Schipkovskaya Katya (7 let), Gimnaziia No. 3 im. A. S. Pushkina, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Plavinskaya Natalia (11 let), Gimnaziia No. 3 im. A. S. Pushkina, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Koshelenko Roma (9 let), Children's Art School of Arts, Gomel, Bělorusko
Čestné uznání:
Olesyuk Ekaterina (15 let), GUO Detskaia khudozhestvennaia shkola iskusstv No. 1 im. V.K. Tsvirko, Minsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Filiptsova Valeriia (7 let), Masterskaia Olgi S. Sukhonitskoi, Mozyr, Bělorusko
Čestné uznání:
Asipenok Anastasia (9 let), Art Studio Nef, GUO CTDiM Pervomaisk, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Petrochenko Pavel (14 let), Vitebsk Children Art School, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Potorokina Kristinia (13 let), Vitebsk Children Art School, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Lesniak Evgenia (14 let), Vitebsk Children Art School, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Sobolevskaia Kate (9 let), GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi, Vitebsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Karpacheva Alina (15 let), Gymnasiia No. 3, Soligorsk, Bělorusko
Čestné uznání:
Borisevich Valeriia (7 let), Detskaia shkola iskusstv, Telekhany, Bělorusko
Čestné uznání:
Levantsevich Karina (15 let), Krasnaia Sloboda School Art, Krasnaja Sloboda, Bělorusko
Čestné uznání:
Krivenkov Maksim (11 let), Pasenko Alisa (13 let), GUO Tsentr tvorchestva detei i molodozhi, Gomel, Bělorusko