Medaile:
Boneva Tsvetiana Boncheva (8 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Medaile:
Aliosmanova Belis (10 let), Arts school Arteya, Targovishte, Bulharsko
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Ilieva Elena Emilova (11 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Kadanova Ema Aleksandrova (9 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Nikolova Julia Hristova (11 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Ruseva Eva Miroslavova (4 roky), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Vasileva Dimana Petrova (9 let), United Children's Complex, Fine Arts School, Targovishte, Bulharsko
Čestné uznání:
Krumov Samuil (11 let), Atelje Stela i Dara, Dobrič, Bulharsko
Čestné uznání:
Ivanov Bozhidar (6 let), Art Studio DUGA, Nova Zagora, Bulharsko
Čestné uznání:
Zheleva Stanimira (5 let), Art Studio DUGA, Nova Zagora, Bulharsko
Čestné uznání:
Zheleva Stanimira (5 let), Art Studio DUGA, Nova Zagora, Bulharsko
Čestné uznání:
Boeva Tania (9 let), Art Center Vidima, Sevlievo, Bulharsko
Čestné uznání:
Beadinov Aidiner (13 let), School of Fine Arts Razvitie 1870, Sevlievo, Bulharsko
Čestné uznání:
Krasimirova Ivaila (11 let), School of Fine Arts Razvitie 1870, Sevlievo, Bulharsko
Čestné uznání:
Vilian Matej (6 let), Nursery school CDG Radost 1, Sevlievo, Bulharsko
Čestné uznání:
Belianova Ralitsa (11 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Vlahkinova Gabriela (5 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Truncheva Sofia Anastasia (5 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Hristova Ivaila (7 let), Studio of Fine Arts, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Stereva Monika (8 let), Studio of Fine Arts, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Mustafova Zara (6 let), Arts school Arteya, Targovishte, Bulharsko
Čestné uznání:
Nazimova Ulyai (6 let), Arts school Arteya, Targovishte, Bulharsko
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Umbrella - Trains“ (7-12 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Umbrella - Bikes“ (6-10 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko
Čestné uznání:
Truncheva Vasilena (15 let), Art studio Prikazen svjat, Sofia, Bulharsko