Medaile:
Vakrčková Rebeka (15 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile:
Vranková Zuzana (12 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile:
Brozsová Dominika (6 let), Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Slovenská republika
Medaile:
Strečanský Robert (7 let), Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Slovenská republika
Medaile:
Jurkulák Dávid (11 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Medaile:
Petrášová Miroslava (14 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Petrášová Miroslava (14 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Vávrová Terézia (9 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile:
Ferenčáková Natália (8 let), ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Slovenská republika
Medaile:
Dobrík Daniel (14 let), Centrum voľného času Košice, Košice, Slovenská republika
Medaile:
Piecková Lucia (8 let), Súkromná ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile:
Šimon Maxim (7 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile:
Hajduk Ľuboš (9 let), ZŠ, Michalovce, Slovenská republika
Medaile:
Knížatová Dária (16 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Povážská Bystrica, Slovenská republika
Medaile:
Králiková Kristína (16 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Povážská Bystrica, Slovenská republika
Medaile:
Volčková Xénia (4 roky), Prešov, Slovenská republika
Medaile:
Cigléniová Jana (12 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile:
Michálková Leonie (9 let), ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Slovenská republika
Medaile:
Ploščica Samuel (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile:
Ištoňová Nina (8 let), Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Medaile:
Švajda Jakub (8 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Bartošová Laura (15 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Bumbálová Alžbeta (15 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Grigar Adam (13 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Miklošíková Michaela (12 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Pažitková Kristína (13 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Tichá Luisa (13 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci kombinované techniky:
Vakrčka Samuel (14 let), Občianske združenie art SLNEČNICE, o.z., Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Andrášová Vanesa (13 let), Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Bezáková Lucia (6 let), Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci malby a kresby:
Chatrnuch Heda Anna (7 let), Súkromná ZŠ Galileo School, Bratislava, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Iršová Viktória (11 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kišková Alica (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Malík Mário (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Malík Mário (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Nosková Martina (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Cáliková Alžbeta Noemi (12 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Dedinská Nina (7 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Chalupková Anička (9 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Klencová Lenka (10 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Krištofíková Aneta (8 let), ZUŠ, Martin, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Klopan Mário (12 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kulasová Veronika (12 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Mazáňová Monika (14 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Pružincová Kristína (7 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Žigmundová Viktória (14 let), ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Černuch Dominik (12 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ďuricová Viktória (12 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kukučková Monika (14 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Kukučková Sára (12 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Matuščinová Tereza (6 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Tomášová Nina (11 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Turzová Simona (8 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Višňovská Veronika (7 let), ZUŠ, Púchov, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Barloková Sára (11 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Čaplovičová Paula (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Chlebáková Zuzana (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Ulbrichová Gabriela (13 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vadovský Michal (7 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Medaile škole za kolekci grafiky:
Vidová Antónia (11 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Matejová Eliška (16 let), ZUŠ M. Vileca, Bardejov, Slovenská republika
Čestné uznání:
Trávnik Jakub (5 let), ZŠ s MŠ, Bežovce, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šmelková Sandra (11 let), SZUŠ Výtvarný ateliér LADON, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Pohlednice z Bratislavy II“ (6 - 11 let), Výtvarný ateliér Devín, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
kolektivní práce dětí „Pohlednice z Bratislavy I“ (6 - 11 let), Výtvarný ateliér Devín, Bratislava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Adamec Dávid (13 let), Špeciálna ZŠ s MŠ internátna, Bytča, Slovenská republika
Čestné uznání:
Juricová Kristína (13 let), ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dúhová Emma (11 let), ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Bieliková Zuzana (12 let), ZŠ a MŠ, Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Čestné uznání:
Andraško Adam (6 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Olejárová Ela (6 let), ZUŠ, Dunajská Lužná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sárkány Michal (12 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Varga Adam (8 let), ZUŠ, Galanta, Slovenská republika
Čestné uznání:
Hološková Nela (13 let), ZŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dinková Timea (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Chrenková Nikoleta (10 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Trubirohová Petra (14 let), ZUŠ, Holíč, Slovenská republika
Čestné uznání:
Popuša Dušan (8 let), ZŠ, Jarovnice, Slovenská republika
Čestné uznání:
Brisi Šimon (8 let), ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Jakšová Paulína (6 let), ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lapšanská Kamila (7 let), ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lizáková Zuzana (8 let), ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lakatošová Leila (10 let), Špeciálna ZŠ, Komárno, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kočibálová Emma (5 let), ZŠ s MŠ, Komjatná, Slovenská republika
Čestné uznání:
Balážik Lukáš (11 let), Súkromná ZUŠ, Koš, Slovenská republika
Čestné uznání:
Ďurinová Alexandra (10 let), Súkromná ZUŠ, Koš, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mihalda Samuel (12 let), ZUŠ, Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Čestné uznání:
Majerčáková Henrieta (11 let), ZUŠ, Lendak, Slovenská republika
Čestné uznání:
Majerčáková Henrieta (11 let), ZUŠ, Lendak, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kapustová Viktória (6 let), Súkromná ZUŠ, Liptovská Štiavnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Žiak Richard (10 let), ZUŠ, Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gorelíková Nika (13 let), Cirkevná ZUŠ při CZŠ sv. J. Bosca, Lučenec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Engler Andreas (7 let), Súkromná ZUŠ, Lučenec - Opatová, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kružliak Matúš (10 let), Súkromná ZUŠ, Lučenec - Opatová, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šimonová Alexandra (12 let), Súkromná ZUŠ, Lučenec - Opatová, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sarvaj Adam (9 let), ZŠ, Michalovce, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mokrý Tomáš (8 let), Súkromná ZUŠ, Nedožery-Brezany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Velická Alžbeta (8 let), Súkromná ZUŠ, Nedožery-Brezany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Štefún Filip (8 let), Súkromná ZUŠ ateliér Médea, Nitra, Slovenská republika
Čestné uznání:
Repková Viktória (9 let), ZŠ s MŠ, Plavnica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Dobisová Tatiana (14 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Huben Hugo (10 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Mlynárová Andrea (14 let), ZUŠ, Poprad, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kováčová Veronika (16 let), ZUŠ I. W. Kráľa, Povážská Bystrica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kalinová Sarah (12 let), ZŠ, Rajec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Muchová Viola (12 let), ZŠ, Rajec, Slovenská republika
Čestné uznání:
Zelina Jonáš (7 let), Súkromná ZUŠ Jánoš, Ružomberok, Slovenská republika
Čestné uznání:
Baumgartner Adam (14 let), ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Stašek Pascal (7 let), ZUŠ Dr. Janka Blaha, Skalica, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gromanová Karolína (6 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Rojková Soňa (9 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Sczurko Štefan (8 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šoltysová Monika (10 let), ZUŠ, Spišská Belá, Slovenská republika
Čestné uznání:
Chlebovec Adrián (10 let), ZUŠ, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Čestné uznání:
Smotrilová Sofia (12 let), ZUŠ, Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Čestné uznání:
Chaba Peter (10 let), Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Repková Daniela (14 let), Súkromná ZUŠ, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Nedoroščíková Natália (8 let), ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Gálová Mia (6 let), MŠ, Šaľa, Slovenská republika
Čestné uznání:
Balážová Martina (7 let), Spojená škola - Špeciálna škola, Topoľčany, Slovenská republika
Čestné uznání:
Václav Adam (4 roky), Súkromná ZUŠ, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Kubániková Eliška (7 let), ZUŠ K. Pádivého, Trenčín, Slovenská republika
Čestné uznání:
Pavelek Dušan (bez udání věku), Stredisko Evanjelickej diakonie so sídlom v Trnave, Trnava, Slovenská republika
Čestné uznání:
Schmidtová Radoslava (7 let), Súkromná ZUŠ PinkHarmonyStudio, Zvolen, Slovenská republika
Čestné uznání:
Holeš Marek (10 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Húževka Samuel (10 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Lajčiak Maxim (10 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šenkeryová Katarína (14 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Vidrová Karolína (9 let), ZŠ, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Grich Patrik Jaromír (11 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Papučík Matej (9 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Rybár Hugo (10 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Šajtlava Branko (6 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika
Čestné uznání:
Trpišová Grétka (12 let), ZUŠ Ferka Špániho, Žilina, Slovenská republika