» Archiv ročníků » Ročník 46 » Ocenění » Zahraniční účastníci
Ocenění zahraniční účastníci
Albánie, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Bangladéš, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Finsko, Gruzie, Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Írán, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Kazachstán, Korejská republika, Kuba, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Srbsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA, Uzbekistán, Velká Británie, Venezuela, Vietnam
Albánie
Tirana - Group Gezimi i Syrit
Čestné uznání
- Agushi Adelajda, 15 let
- Pashollari Ersi, 12 let
Argentina
General Villegas - La Fragua - Taller Escuela gratuito de niños pintores
Čestné uznání
- Gunningham Augusto, 5 let
- Gunningham Benicio, 5 let
Arménie
Dilizhan - Detskaia khudozhestvennaia shkola O. Sharambeiana
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Akobian Mariam, 9 let
- Asatrian Aren, 14 let
- Markarian Alik, 11 let
- Sogoian Tagui, 11 let
- Torosian Georgi, 9 let
Yerevan - Art School studio Vardges Gulikyan
Čestné uznání
- Varjapetyan Shoghine, 15 let
Yerevan - Gasparyan Art Studio
Čestné uznání
- Aleksanyan Mane, 6 let
- Bogdanyan Gor, 4 roky
- Ktikyan Henrik, 5 let
- Martirosyan Viktor, 9 let
Yerevan - Luys Ashkharh School
Čestné uznání
- Haroyan Mari, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Austrálie
Glenside - E. K. Art Class
Čestné uznání
- Lin Meggie, 6 let
- Yoon Sowon, 5 let
Melbourne - Czech School Melbourne
Čestné uznání
- Vasitch Chantelle, 11 let
- Vasitch Talia, 11 let
Ázerbájdžán
Baku - Child-Yunior Development Centre No. 1
Čestné uznání
- Guliyeva Zokhra, 14 let
Baku - Detskaia shkola iskusstv No. 4
Čestné uznání
- Novruzova Zahra, 12 let
Baku - Fine Arts Gallery of the Child-Youth Development Center No. 1
Čestné uznání
- Jafarli Inci, 7 let
- Yahyabeyova Jasmin, 11 let
Bangladéš
Dhaka - Painting for Children School
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Ahmed Irfan, 13 let
- Das Bishakha Pushpita, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Islam Alijah Nusaiba, 8 let
- Nag Debalina, 10 let
- Rabah Muhammad Shifanat Alam, 9 let
- Raiyan Afsheen Arissa, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Bělorusko
Grodno - GOU Detskaia khudozhestvennaia shkola iskusstv g. Grodno
Čestné uznání
- Petrashevich Daniil, 13 let
Čestné uznání
- Beteiko Mariia, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Logoysk - GUO Logoyskaia detskaia shkola isskustv
Čestné uznání
- Kudelko Kristina, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile škole za kolekci fotografií
- Gruzd Nikita, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Chernushevich Angelina, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Vashkevich Maksim [ 1 | 2 ], 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Chernushevich Angelina, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Marina Gorka - Marinogorskaya detskaya shkola iskusstv
Čestné uznání
- Klushun Valera, 9 let
- Shirokaya Anna, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Minsk - CDODiM Mayak
Čestné uznání
- Kurilo Milena, 7 let
Mozyr - Khudozhestvennaia masterskaia
Čestné uznání
- Karpacheva Sasha, 7 let
Novoelnaia - GUO Novoelnianskaia detskaia shkola iskusstv
Čestné uznání
- Zaiats Alena, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Soligorsk - Gymnasiia No. 3
Čestné uznání
- Gruzdov Daniil, 7 let
Soligorsk - Tsentr tvorchestva detei i molodozhi
Čestné uznání
- Avdei Nikolai, 7 let
Vitebsk - Art Studio Nef, GUO Vitebskii gorodskoi CTDiM
Čestné uznání
- Ryabova Ulyana, 7 let
Vitebsk - GUDO Vitebskii oblastnoi dvorets detei i molodozhi
Čestné uznání
- Kalugina Darya, 9 let
- Poleyko Polina, 12 let
Vitebsk - GUO Srednyaya shkola No. 25
Čestné uznání
- Isachenko Zahar, 8 let
- Vajtehovich Ivan, 9 let
Vitebsk - Vitebsk Children Art School
Medaile
- Vasilenko Viktoriya, 15 let
Čestné uznání
- Kravtsova Daria, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Pashkevich Aleksandra, 15 let
- Vinogradov Artur, 16 let
Vitebsk - Vitebsk city center of additional education, Malyavanka
Brazílie
Curitiba - Centro Juvenil de Artes Plásticas
Čestné uznání
- Brozosky Mariana de Paula, 15 let
Bulharsko
Nova Zagora - Art Studio DUGA
Čestné uznání
- Koleva Ivelina, 12 let
- Stoyanov Denislav, 11 let
Sevlievo - Art Center Vidima
Čestné uznání
Sofia
Čestné uznání
- Pavlov Pavel, 10 let
Sofia - Art studio Prikazen svjat
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Bosheva Neda, 6 let
- Johneva Alice, 8 let
- Kioseva Teodora, 7 let
- Mircheva Daria, 6 let
- Panova Emiliana, 7 let
Sofia - Studio of Fine Arts
Čestné uznání
- Boneva Yana, 11 let
Targovishte - Arts school Arteya
Čestné uznání
- Ahmedova Eilin, 5 let
- Guner Melek, 4 roky
Targovishte - United Children's Complex, Fine Arts School
Medaile
- Stoineva Zlatna, 8 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Antonova Yoana Kaloyanova, 10 let
- Dimitrova Elina Plamenova, 12 let
- Kuzarova Dalia Kurilova, 9 let
- Plamenova Siyana Pavlinova, 4 roky
- Raynov Ivo Rumenov, 8 let
Varna - Children's Art School Svetlik
Medaile
- Dimitrova Krista, 11 let
- Stoichev Radomir, 9 let
Černá Hora
Cetinje - JPU Zagorka Ivanović
Čestné uznání
- Martinovič Staša, 5 let
- Premovič Stevan, 5 let
Cetinje - JU Srednja Likovna Škola Petar Lubarda
Čestné uznání
- Kastratovič Katarina, 15 let
- Šubert Luka, bez udání věku
Nikšić - OŠ Ratko Žarič
Čestné uznání
- Bulajić Nina, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Maksimović Jovana, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čína
Hong Kong
Medaile
- Cheung Loreen, 8 let
Hong Kong - Artin Creative Workshop
Čestné uznání
- Kwok Kelly, 4 roky
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Cuckoo Arts
Čestné uznání
- Leung Man Hei Matthew, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Enrich at Fingertips
Čestné uznání
- Lee Shum Yue, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Find Arts Studio (Mid-Level Campus)
Čestné uznání
- Chan Jeri Cleo, 4 roky
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - GooArtLand
Čestné uznání
- Wong Yuen Sham Hiro, 4 roky
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Kids Palette Creative Art Workshop
Medaile
- Lui Tsz Chun, 7 let
- Sze Pok Man, 4 roky
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Fung Tsz Yu, 4 roky
- Cheung Fook Yi, 6 let
- Chow Sylvia, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Lau Lok Yin, 5 let
- Lo Hong Yui, 4 roky
- Tam Yu Hin, 6 let
Hong Kong - Picasso Creative Arts Gallery (Hang Hau)
Čestné uznání
- Luk Dorcas, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Shek Pak Hin Anson, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Play Art Gallery
Čestné uznání
- Wong Ka Hei, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Hong Kong - Simply Art
Medaile
- Cheung Hei Ching, 16 let
- Keely Fok, 10 let
- Lau Kin Gi, 12 let
- Lau You Gi, 10 let
- Liu Jia Qi Jacqueline, 11 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Au Chi Yau Kaitlyn, 5 let
- Chan Elim, 11 let
- Chong Hoi Ching Hilarie, 12 let
- Kwok Chi Sum, 9 let
- Ng Sheung Yu, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Poon On Yuet Andrea, 8 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Wai Kei Tsun Claudia, 11 let
- Yeung Shu Ching Lora, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Ping Quan - Bu Mianmian Children art base
Čestné uznání
- Xiaxining, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Taiwan, New Taipei
Medaile
- Lin Vincent, 5 let
Taiwan, New Taipei - Sunlight Art Group
Čestné uznání
- Shiu Yu-siang, 4 roky
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Ye Si, 15 let
Taiwan, Taipei
Čestné uznání
- Park Junseo, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Egypt
Alexandria - Children Art Center
Čestné uznání
- Aboelenien Fares, 7 let
Estonsko
Tallinn - Art School "DAK Stuudio "
Tallinn - Kollaaž Art School
Čestné uznání
- Fokina Arina, 7 let
- Kutšubeinik Aleksandra, 9 let
Tallinn - Tallinna Vanalinna Erakunstikeskus
Medaile
- Robbe Serafima, 13 let
Čestné uznání
- Karatsevskaja Jaroslava, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Ostrat Eva, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Etiopie
Dire Dawa - Notre Dame School
Čestné uznání
- Anwar Nur, 16 let
Filipíny
Mandaluyong - Lourdes School of Mandaluyong
Čestné uznání
- Racoma John Christlyr, 14 let
- Rivera Yzekiel Venn, 14 let
- Sebastian Justine Raniel, 14 let
Čestné uznání
- Abat Aidan Lavrence, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Tubig Job Romulus, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Finsko
Tampere - Tammela school
Čestné uznání
- Naukkarinen Elli, 10 let
Gruzie
Tbilisi
Čestné uznání
- Tsulaia Marta, 14 let
Tbilisi - Art School No. 2
Čestné uznání
- Gulordava Luka, 7 let
Tbilisi - Children's Art Gallery
Čestné uznání
- Khandamishvili David, 5 let
Chile
Santiago - Instituto Hebreo Dr. Chaim Weizmann
Čestné uznání
- Camhi Eileen, 14 let
Chorvatsko
Čakovec - Gimnazija Josipa Slavenskog
Čestné uznání
- Mundar Ivan, 16 let
Mala Subotica - OŠ Tomaša Goričanca
Čestné uznání
- Medvedec Mia, 8 let
Rijeka - Dom učenika Sušak
Medaile
- Miš Klara, 15 let
Valpovo - Fotoklub Valpovo
Čestné uznání
- Pohižek Nea, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Varaždin - Vocational High School
Čestné uznání
- Bošnjak Tea, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Velika Gorica - OŠ E. Kumičića
Čestné uznání
- Kušević Marya, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Vukovar - Gimnazija
Zagreb - Dječji Vrtič Gajnice
Čestné uznání
- Betcik Marie, 6 let
Zagreb - Dječji Vrtič Pčelica
Čestné uznání
- Nikšić Josip, 6 let
Zagreb - Hrvatski Fotosavez /Croatian Photographic Union
Medaile
- Čubre Mia, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Janković Julija, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Milatić Ana, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Petrinčić Patricija, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Blažona Ana, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Buratović Dorotea, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Šadić Ema, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Zagreb - OŠ Stjepana Bencekovića
Čestné uznání
- Pavlović Lorena, 7 let
Zagreb - Privatna Umjetnička Gymnazija s pravom javnosti
Medaile
- Klasan Leonarda, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Kocijan Hana, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Vrljič Franka, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Indie
Ahmedabad - Krishna Kala Kalam
Čestné uznání
- Nimbalkar Akanksha Chandrashekhar, 14 let
- Pranav Dave Drisha, 7 let
Bhavnagar - Tulika for Child Art
Čestné uznání
- Chauhan Hasti Dharmendrasinh, 6 let
Hyderabad - Davincik Art Academy
Čestné uznání
- Devi Reddy Nethra Reddy, 11 let
Hyderabad - Young Envoys International
Medaile škole za kolekci grafiky
- Anusha P., 13 let
- Keerthana A., 16 let
- Niteesha V., 10 let
- Sai Vipul Chinmay M., 12 let
- Snigdha K., 14 let
Mumbai - Udayachal Primary School
Čestné uznání
- Harshvardhan Jadhav, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Navi Mumbai - Bankim Memorial Child Art Centre
Čestné uznání
- Maiti Samanwita, 10 let
Vadodara - Hobby Centre
Čestné uznání
- Vachhani Arya Shishir, 7 let
- Vaishnav Susmit Snehal, 11 let
Indonézie
Bandung - Ananda Visual Art School
Čestné uznání
- Maxwell Zacharias, 4 roky
- Widjaja Kenzo, 4 roky
Gresik - SD Muhammadiyah GKB 2
Čestné uznání
- Chiven Chivenigen Ceaser Cynglung [ 1 | 2 ], 8 let
- Icha Raisya Syarif Salwa Dewi, 9 let
Gresik - SMA Muhammadiyah 10 GKB Gresik
Čestné uznání
- Akmal Arifal Akmal, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Aziz Muhammad Azis Akbar, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Gigih Gigih Hilman Mufid, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Rizal Rizalda Anjach Syarof, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Jakarta Utara - Linda Art School
Čestné uznání
- Jane Aileen Jane, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Surabaya - Nirvana Visual School
Medaile
- Hadinata Kennard Alvaro Hadinata, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Írán
Tehran - KANOON - Institute for Intellectual Development of Children & Young Adults
Medaile
- Jafarpanah Saeed, 10 let
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Allahyari Baran, 8 let
- Hosseinejad Taha, 10 let
- Mahoor Olia, 7 let
- Maleki Bita, 11 let
- Rastegar Arina, 5 let
- Savolzadeh Arash, 9 let
- Vafa Mani, 10 let
Medaile škole za kolekci fotografií
- Abdi Parnian, 9 let
- Amiri Hengameh, 12 let
- Fallahi Sheyda, 12 let
- Rahmani Sobhan, 15 let
- Vatmani Sana, 16 let
Čestné uznání
- Alizadeh Kosar, 16 let
- Salehi Amir-Mahdi, 10 let
Itálie
Firenze - Istituto Comprensivo Verdi
Medaile
- Mugnaini Sofia, 12 let
Izrael
Iksal Village - Preschool Al - Asafeer
Čestné uznání
- Darawshi Zain, 5 let
Iksal Village - Preschool Al - Malaika
Čestné uznání
- Shalabi Ahmad Suhaib, 5 let
Jerusalem - Studio of Art - Ruta Kreitser
Medaile
- Tsypris David, 15 let
Japonsko
Praha 6 - Japonská škola v Praze - Japanese School in Prague
Čestné uznání
- Araki Sara, 13 let
- Yanetani Yuumi, 13 let
Jihoafrická republika
Kanada
Waterloo - SheepDog Animation School
Čestné uznání
- Battick Lujayn, 9 let
Čestné uznání
- Kelly Amber, 8 let
Kazachstán
Aksai - Art studio "Art room"
Čestné uznání
- Yermagambetova Mia, 7 let
Almaty - Shedevr
Čestné uznání
- Chinidajeva Ajazhan, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Berlik Adiya, 8 let
Kostanai - GKKP Khudozhestvennaia shkola im. A. I. Nikiforova otdela obrazovaniia akimata
Čestné uznání
- Utevova Dana, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Lisakovsk - KGKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Burcev Vladimir, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Pavlodar - Children's art school No. 1 UNESCO club
Čestné uznání
- Fink Eva, 4 roky
Pavlodar - Children's Art School No. 2
Čestné uznání
- Kydinova Anya, 6 let
Petropavlovsk - KGU Komplex Kolledzh iskusstv - Shkola odarennih detei muzikalno-esteticheskoho profiliia
Čestné uznání
- Baimagambetobva Assel, 16 let
- Kuzmina Dariy, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Ust-Kamenogorsk - KGKP Detskaia khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Abrosimova Anastasiya, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Kornilova Rumina, 12 let
Čestné uznání
- Maylimgazinov Kaisar, 15 let
Korejská republika
Busan - Busan Middle School of Arts
Čestné uznání
- Kim Yun Young, 14 let
- Park Ji Hyeon, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Seoul - Gye-Sang Elementary School
Čestné uznání
- Kim Hee-yeon, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Seoul - KidJob
Čestné uznání
- Han Seohyeon, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Seoul - Korea Art Education Association (KAEA)
Čestné uznání
- Kim Jae Seung, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Suwon
Čestné uznání
- Back Seoyon, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Kuba
Vertientes - Estudio de Arte
Čestné uznání
- Pérez Leosbel Martínez, 16 let
Kypr
Nicosia - American International School in Cyprus
Čestné uznání
- Lee Seohee, 5 let
Litva
Panevezys - Panevezys Art School
Medaile
- Zickute Ugne, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Vidugiryte Brigita, 14 let
Šiauliai - Art studio Daile Namai
Čestné uznání
- Šteimantė Teodora, 6 let
Trakai - Art school of Trakai
Čestné uznání
- Moliejūtė Mėta, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile
- Jurevičūitė Emilija, 14 let
- Žvirblytė Milda, 14 let
Viekšniai - Viekšniai Kindergarten Liepaite
Čestné uznání
- Lukoševičiūtė Ugnė, 5 let
Vilnius - Justinas Vienoziskis Art School
Čestné uznání
- Šidlauskaitė Vilma, 16 let
Čestné uznání
- Maliutina Olivija, 9 let
Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos gymnasium
Medaile škole za kolekci fotografií
- Andrijauskaite Ugnė, 16 let
- Gervyte Rusne, 16 let
- Jankeliūnas Mikas, 16 let
- Niauraite Emile, 16 let
- Uleckaite Karolina, 15 let
Lotyšsko
Broceni - Brocenu vidusskola
Čestné uznání
- Miezis Arvis, 13 let
Césis - Césu BJC
Čestné uznání
- Grazdiņa Evelīna, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kleine Gabriela, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Bukša Una, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Engure - Engures Muzikas un makslas skola
Čestné uznání
- Skujiņa Rūta, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Jurmala - Jurmala's Art School
Čestné uznání
- Armaloviča Katrīna, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Āboliņa Gundega, 10 let
Kekava - Kekava Art School
Čestné uznání
- Kalnājs Aleksis, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kūde Anita, 13 let
Čestné uznání
- Grīnvalde Ance, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Liepaja - Liepajas BJC
Čestné uznání
- Bagātā Elīna, 13 let
Līvāni - J. Graubina Lívánu Muzikas un Makslas Skola
Čestné uznání
- Mironova Valērija, 14 let
Olaine - Olaines 1. Vidusskola
Čestné uznání
- Zeltiņa Santa Kristiāna, 15 let
Preili - Preilu novada BJC
Čestné uznání
- Skutele Karlīna, 6 let
Riga - BJC Bolderaja
Čestné uznání
- Fisenko Elīna, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Riga - BJC Laimite
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Spa“, 8 - 13 let
Riga - Grafikas Darbnica, Graphic Art Workshop
Čestné uznání
- Ergle Monta Emīlija, 7 let
Riga - Janis Rozental's Art School
Medaile
- Šmite Luīze, 15 let
Riga - Rīgas Jauno Tehniķu centrs
Čestné uznání
- Kuzmina Beata Anna, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Talsi - Talsu Novadada BJC Pulcinš Cita vizuala maksla
Čestné uznání
- Drīksna Daniela Velta, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Slesare Līva, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Tukums - Tukums Art School
Čestné uznání
- Kreicberga Raimonda Līga, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Tumes Pagasts - Tumes Vidusskola
Čestné uznání
- Kārkliņš Daniels Markuss, 14 let
Ventspils - Popes pamatskola
Čestné uznání
- Bernsteina Beate Patricia, 9 let
Lucembursko
Hespérange - Art à l'école
Čestné uznání
- Gordievich Timotei, 9 let
- Pickart Karen, 8 let
Maďarsko
Berettyóújfalu - Igazgyöngy Alapfokú Müvészeti Iskola
Čestné uznání
- Puczik Barbara, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Budapest - Elementary School for Low Vision Children
Čestné uznání
- Álmos Derzsi, 11 let
- Odett Szöke, 10 let
Budapest - Srednaia obsheobrazovatelnaia shkola při Posolstve Rossii v Vengrii
Čestné uznání
- Spiridonov Dmitry, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Debrecen - Debreceni Kazinczy F. Alt. és AMI
Čestné uznání
- Kovács Hunor, 9 let
Magyarpolány - Müvészeti Iskola
Medaile
- Horváth Katalin, 12 let
Čestné uznání
- Bálint Pad, 14 let
- Csóri Kata, 13 let
- Czintula Zoé, 11 let
Martonvásár - SPR Müvészeti Csport
Čestné uznání
- Balogh Annamária, 7 let
Szombathely - Váci Mihály Általános Iskola és Ami
Čestné uznání
- Szakács Vanda, 10 let
Malajsie
Georgetown - Chung Ling High School
Čestné uznání
- Lim Jun Yi, 15 let
Pasir Gudang - Malaysia Art School of Johor
Čestné uznání
- Azmi Eyismail Ieazlean, 16 let
Maroko
Temara - Atelier Arts pour tous
Čestné uznání
- Ettaki Ismail, bez udání věku
- Wissal Harwal, bez udání věku
Mexiko
Ciudad de Mexico (Mexico City)
Čestné uznání
- Molina Sebastian, 13 let
Ciudad de México (Mexico City) - Colegio Montessori San Jerónimo
Čestné uznání
- García Dario, 10 let
- Solaun Maiu, 7 let
Moldavsko
Cahul - Scoala de arte plastice
Čestné uznání
- Roshka Marina, 15 let
Chisinau - Academic Lyceum of Fine Arts Igor Vieru
Čestné uznání
- Bivol Ghenadie, 15 let
- Memei Andrada [ 1 | 2 ], 14 let
Falesti - School of Fine Art Gheorghe Vrabie
Čestné uznání
- Golovatic Daniel, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Mongolsko
Ulaanbaatar - Mongolian Children's Palace
Čestné uznání
- Munkhdelger Nyamgerel, 11 let
Myanmar
Yangon - Myanmar International School
Čestné uznání
- Avasthi Anusha, 13 let
- Sunn Poe Poe, 12 let
Německo
Dortmund - Kunststudio Kopffüssler
Čestné uznání
- Klatt Inna, 11 let
Eppelborn - Gems Eppelborn
Čestné uznání
- Mang Jule, 12 let
Markkleeberg - Rudolf-Hildebrand-Schule
Čestné uznání
- Uitz Antonia, 15 let
Nizozemsko
Groningen - Studio Schell
Čestné uznání
- Schellenberg Paula Liina, 11 let
Polsko
Rybnik - Młodzieżowy Dom Kultury - pracownia plastyczna "Creatio"
Čestné uznání
- Fojcik Maksymilian, 14 let
- Piecha Patrycja, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Stanislawow - Szkola Podstawowa im. H. Sienkiewicza
Čestné uznání
- Zych Natalia, 12 let
Čestné uznání
- Krasnodebska Elzbieta, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Toruń - Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka
Čestné uznání
- Gorko Jan, 8 let
- Karaczun Alicja, 8 let
- Matuszewska Emilia, 5 let
Zabrze - Klub Pastel Zabrzanskiej Spóldzielni Mieszkaniowej
Čestné uznání
- Kurzyca Hanna, 6 let
Medaile
- Janicki Ryszard, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Orzechowski Jan, 7 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile škole za kolekci grafiky
- Gonera Iga, 7 let
- Kanty Alicja, 11 let
- Kepka Karolina, 13 let
- Kurzyca Zofia, 8 let
- Mydlarz Karina, 11 let
- Staszewska Lidia, 10 let
Rakousko
Wien - Bilinguales Realgymnasium Komensky
Čestné uznání
- Čudrovanová Nina, 15 let
- Nguyen Mia, 14 let
Rumunsko
Bucharest - High School Constantin Brancoveanu
Čestné uznání
- Sava Andreea, 14 let
Focsani - M'arta Children's Art Studio
Čestné uznání
- Daria Ramona Nica, 10 let
Piatra Neamt - Asociata Culturala Arte.ro
Čestné uznání
- Cojocárita Cristian, 15 let
Tansa - The art workshop Atelierul din Foişor
Čestné uznání
- Iordachi Petru, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Iordachi Teodora, 5 let
Rusko
Apatity - Detskaya shkola iskusstv MBU DO DSHI
Čestné uznání
- Mylnikova Polina, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Birobidjan - MAOUDO Tsentr detskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Tretiyakova Alina, 8 let
Medaile
- Boiko Elizaveta, 12 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Berezovskaya Mariya, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Gorina Elizaveta, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Cherkashina Tatiyana, 16 let
- Takmakova Tamara, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Varaksina Eva, 12 let
- Zubanova Angelina, 13 let
Kazan - Fotoshkola Tsentra detskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Ajbulatov Iskander, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Hadyev Salavat, 16 let
Kazanskaya - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola
Medaile
- Manukyan Victoriya, 8 let
Lesnoy - MBOU DOD Detskaia shkola iskusstv
Čestné uznání
- Kuznecov Vlad, 10 let
Čestné uznání
- Shulepova Ksenia, 12 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Lesosibirsk - Center of additional education of children
Čestné uznání
- Hismatyllina Alina, 10 let
Lesosibirsk - MBOU DOD Novoeniseiskaia detskaya khudozhestvennaia shkola
Čestné uznání
- Pankina Nastia, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Moscow - GBOU School No. 1955
Medaile
- Murashko Gordey, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Osipova Sofia, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Medaile škole za kolekci malby a kresby
- Kiseleva Sofia, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Kuleshova Marina, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Maponov Ian, 14 let
- Murashko Gordey, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Pakhomova Sofia, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Shikina Valeriya, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Moscow - GBOU Shkola No. 996
Čestné uznání
- Filippova Sofiya, 14 let
Nizhnevartovsk - Children's art school No. 1
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Challenger's deep“, 11 - 16 let
Oktyabrskoe - MBOU DOD Detskaia khudozhestvennaia shkola
Medaile
- Kabisova Sofia, 8 let
Omsk - BOU DO Detskaya khudozhestvennaya shkola No. 3 im. E. V. Gurova
Čestné uznání
- Nelupenko Irina, 12 let
Omsk - BOU DO DSHI No12
Čestné uznání
- Rystamova Nyrzida, 10 let
Omsk - BOU DOD Dvorets detskogo tvorchestva
Medaile
- Diabina Svetlana, 9 let
Čestné uznání
- Lebedeva Sofia, 9 let
Omsk - BOUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1 im. Saninykh
Čestné uznání
- Savonchuk Kseniya, 12 let
Saratov - Irbis SPO Dekorativno-prikladnoe iskusstvo
Čestné uznání
- Utikalko Viktoria, 16 let
Saratov - SGOO Detskaia studiia izobrazitelnykh iskusstv
Medaile
- Seniakina Evgenia, 10 let
Shatsk - MBUK KDO filial Shatskiy KF Obektiv
Medaile škole za kolekci fotografií
- Egorova Tatyana, 15 let
- Churubrova Polina, 14 let
- Kozlova Olga, 15 let
- Nekrasova Darya, 15 let
- Romanova Polina, 12 let
- Rudneva Yliya, 15 let
Verkhnaia Salda
Čestné uznání
- Ivanova Elisaveta, 16 let
Vladikavkaz - Republic Liceum of Art
Čestné uznání
- Kodoeva Lera, 15 let
Yoshkar-Ola - MBUDO Detskaia khudozhestvennaia shkola No. 1
Čestné uznání
- Popova Mariya, 13 let
Řecko
Amaliada - Papachristopoulios Municipal Library of Amaliada
Čestné uznání
- Karidi Tzeni, 10 let
- Karidis Vasilios, 8 let
Athens - Michelangelo Art Center
Čestné uznání
- Bursac Ema, 14 let
Makedonie
Bitola - Children's Art Studio St. Cyril and Methodi
Čestné uznání
- Filovska Angela, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Korunoska Andrea, 15 let
Skopje - OOU Dimitar Miladinov
Medaile
- Tanurovski David, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Skopje - OOU Naum Naumovski Borce
Čestné uznání
- Stojanovski Dimitar, 12 let
Skopje - OOU Risto Krle
Čestné uznání
- Trgačevska Sara, 14 let
Skopje - SUGS Gimnazia Nikola Karev
Čestné uznání
- Kolikj Shejla, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Petkovski Jovan [ 1 | 2 ], 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Singapur
Singapore - South View Primary School
Medaile
- Weiru Janine Chen, 11 let
Čestné uznání
- Hamdani Bin Muhammad Effendy Fatih, 11 let
- Hang Pei Xin, Janessa, 10 let
- Nashryeil Adam Bin Jamal Nashryil, 12 let
- Xi Rui Enid Erh, 11 let
- Xiang Ting Tang, 11 let
- Yeap Yi Shan, 10 let
Slovinsko
Ajdovščina - OŠ Danila Lokarja
Čestné uznání
- Paljk Hana, 9 let
- Zorč Evelin, 9 let
Ankaran - OŠ Dr. Aleš Bebler-Primož
Čestné uznání
- Kocjančič Jerica, 14 let
- Zoleva Katerina, 14 let
Dutovlje - Osnovna šola
Medaile
- Seražin Tina, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Čestné uznání
- Gulič Mariza, 14 let
- Stipanič Lana [ 1 | 2 ], 14 let
Ljubljana - Elementary school Bičevje
Čestné uznání
- Velagić Anela, 9 let
Malečnik - OŠ Malečnik
Medaile škole za kolekci fotografií
- Čeh Nika, 14 let
- Klojčnik Petja, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Maruško Nejc [ 1 | 2 ], 13 let
- Miheu Melisa, 14 let
Maribor
Medaile
- Gal Gabriel, 15 let
Maribor - OŠ Toneta Čufarja
Čestné uznání
- Sinanović Haris, 13 let
Ptuj - OŠ Ljudski Vrt
Čestné uznání
- Hajnal Špela, 11 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Rogašovci - OŠ Sveti Jurij
Cena poroty 2018
Medaile
- Benkič Ana, 13 let
- Lah Michelle, 4 roky
- Šarkan Žan, 13 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Benkič Ana, 13 let
- Buček Eva, 4 roky
- Matuš Elias, 4 roky
- Romim Mito, 13 let
- Turnšek Nia, 4 roky
- Valec Zala, 13 let
- Zelko Sašo, 13 let
Solkan - OŠ Solkan
Čestné uznání
- Rijavec Karmen, 12 let
Voličina - OŠ Voličina
Čestné uznání
- Mesarec Lucija, 12 let
- Vugrinec Ambrož, 12 let
Srbsko
Beograd - Children's Cultural Center Belgrade
Čestné uznání
- Rapaić Simon, 12 let
Gornji Breg - Stevan Sremac Primary School, Čokonai Virtez Mihhalj Outscirt
Čestné uznání
- Gere Anita, 9 let
- Horváth Kátai Roland, 10 let
Hajdukovo - OŠ Petöfi Sándor
Čestné uznání
- Mikovity Virág, 11 let
Novi Sad - PU Radosno detinjstvo - Vrtić Novosadjanče
Čestné uznání
- Drlač Lena, 6 let
- Stojaković Uroš, 6 let
Subotica - O.S. J.J.ZMAJ
Čestné uznání
- Berkes Tas, 13 let
Subotica - Workshop EmART
Čestné uznání
- Horvát Brigitta, 15 let
- Parčetić Ivana, 12 let
- Semi Viktoria, 15 let
Srí Lanka
Kirulapona
Čestné uznání
- Samarasinha Malinka Sehansi, 13 let
Švédsko
Halmstad - Kulturskolan
Čestné uznání
- Haapaniemi Victoria, 15 let
- Johansson Bella, 13 let
- Larsson Isabell, 13 let
- Winkler Ellen, 14 let
Čestné uznání
- Larsson Isabell, 13 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Stockholm
Čestné uznání
- Polunin Eldar, 6 let
Švýcarsko
Zürich - Art studio Zanna Demcenko
Čestné uznání
- Akishev Arthur, 4 roky
- Laffaille Rudenok Ariana, 6 let
- Rudenka Diana, 8 let
- Trouchan Margarita, 6 let
Tádžikistán
Khujand - Children's art school
Čestné uznání
- Hamrokulov Abror, 13 let
Thajsko
Bangkok - Demonstration School of Saun Sunandha Rajabhat University
Čestné uznání
- Apithanang Hiranyika, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Ratmangkornsakul Chonnikarn, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Bangkok - Sarasas Wited Thonburi School
Čestné uznání
- Nattarin Natkawarin, 10 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Bangkok - Watphasee School
Čestné uznání
- Sriboonrueng Sirithada, 9 let
Nakhonratchasima - Watbannongkok School
Čestné uznání
- Koknok Jeeranan, 10 let
- Sengnon Thanatchaphon, 9 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Tiathaisong Chanaphon, 8 let
Songkhla - Mahavajiravudh Songkhla School
Čestné uznání
- Pathomrat Chansinee, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Turecko
Istanbul - Ted Istanbul Koleji
Čestné uznání
- Kulumbur Melis, 12 let
Kocaeli - Özel Kocaeli Bahcesehir Koleji
Čestné uznání
- Çağlayan Aslan, 5 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Canikoğlu Kaan, 9 let
- Kir Deniz, 12 let
- Türkgülü Belis, 8 let
- Yiğit Efe, 11 let
Turkmenistán
Ashgabat - Children Arts School named after B. Nurali
Čestné uznání
- Amanaliyeva Mahri, 14 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Dashoguz - Children´s School of Art
Medaile
- Matmuradov Khurshid, 10 let
Mary - Children´s Art School
Čestné uznání
- Atayewa Gulsenem, 15 let
Yoloten - Childrens Art School of Yoloten distr.
Čestné uznání
- Chariyeva Merjen, 16 let
Ukrajina
Banilov-Podgornyi - Banilovo-Podgornovskaia gymnaziia
Čestné uznání
- Kushnir Ivanna, 14 let
Chernivtsy - Gorodskoi klub iunykh tekhnikov Kvarts - Fotostudiia Vzgliad
Čestné uznání
- Tsyganchuk Andrei, 15 let
Dnipro - Dnepropetroskii oblastnoi detsko-iunoshevskii kinotsentr "Vesnianka"
Medaile za kolektivní práci dětí
- Kolektivní práce dětí „Give the boy a mask“, 9 - 13 let
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Storm“, 6 - 12 let
Dobropolye - Narodnaya studiya izobrazitelnogo iskusstva Fantaziya
Čestné uznání
- Savina Nadezhda, 14 let
Donetsk - Photostudio MIG - Municipal Palace for Children and Youth Creativity
Čestné uznání
- Milushnicov Misha, 13 let
- Stazhok Elisabeth, 11 let
- Vaschenko Artyom, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Drogobych - Children's Art School
Čestné uznání
- Smachnoy Vadym, 9 let
Kiev - Detskaya shkola iskusstv No. 5
Čestné uznání
- Pilipenko Mariya, 14 let
Krivoj Rog - Visual Art Center
Medaile
- Lun’ova Nastya, 10 let
- Marenyuk Masha, 9 let
- Stepochkina Polina, 10 let
Medaile škole za kolekci grafiky
- Bokiy Milana, 10 let
- Fedorova Liza, 9 let
- Ivanova Nastya, 9 let
- Kadolba Nikita [ 1 | 2 ], 8 let
- Kucher Roman, 9 let
- Mykhalyk Danyl, 9 let
- Onkina Alisa, 8 let
- Padalka Kristina [ 1 | 2 ], 9 let
- Skizha Kseniya, 11 let
- Vnukov Danil, 11 let
Lugansk - GU LUVO Akademiia detstva
Medaile
- Rachenko Anastasia, 15 let
Nikolaev - MSUT Gorodskaya stantsiia Iunnych technikov, Children's photo studio PhotoKrok
Čestné uznání
- Fastovets Anastasiia, 13 let
- Horpenko Viktoriya, 8 let
Nizhyn - School of Arts at KVNZ Nizhyn Collegeof Culture and Arts nam. aft. Maria Zankovetska
Čestné uznání
- Galata Eva, 6 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Odessa - Art school Kostandi No. 1
Čestné uznání
- Netreba Kristina, 15 let
Odessa - Kostandi Children's Art School No. 1
Čestné uznání
- Andreev Nikolai, bez udání věku
Putyla - Putilskii Raionnii Tsentr Detskovo i iuiusheskogo tvorchestva
Čestné uznání
- Strutinsky Dmitry, 16 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum - Tanass Stepan, 15 let
Vystaveno: Národní zemědělské muzeum
Sumy - Centr NTTM, Photostudio My
Zaporozhe - Art Workshop Best Friends
Čestné uznání
- Anedchenko Alexander, 7 let
USA
Milton - The Czech School of Atlanta
Nashville - Tennessee School for the Blind
Čestné uznání
- Kolektivní práce dětí „Be Good Beach“, bez udání věku
Uzbekistán
Tashkent - Republic Specialized Academic Licey of music and art
Čestné uznání
- Xolikulov Shaxzod, 16 let
Velká Británie
Thetford - Thetford Grammar School
Čestné uznání
- Jacklin Sophie [ 1 | 2 ], 14 let
- Miles Lauren, 12 let
- Shelton Elizabeth, 14 let
Venezuela
Baruta - Tdalle de Expresión Artistica
Čestné uznání
- Mendez Alejandro, 5 let
Vietnam
Hanoi - CLB Hands Am nhac va My thuat cho tre em
Čestné uznání
- Lê Đỉnh Khánh Nguyễn, 8 let
- Ngọc Turờng Vi Nguyễn, 6 let